Skocz do zawartości
artuditu

Sim City 5

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że bez takich jak Wy tematu by nie było, wiadomości o grze też nie, ale mimo to zapytam, dlaczego w dzisiejszych czasach, kupujecie gry zaraz po premierze?

1) Ani to tanie rozwiązanie, więc i nie opłacalne

2) Kot w worku, co najczęściej kończy się tak..znów, nie opłacalne :(

 

Gierka mnie wyszla rowne 30e, nie uwazam aby to bylo duzo, po za tym po wersji beta mialem dosc pozytywne odczucia, w koncu 1h blokada zrobila swoje i czlowiek nie zdarzyl odkryc tych wszystkich trupow ktore teraz wypadly z szafy :) Widzialem, ze ludzie na hinduskim Origin kupowali ja za rownowartosc 22e, wiec nie wszyscy poplyneli na duza kase :) Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że bez takich jak Wy tematu by nie było, wiadomości o grze też nie, ale mimo to zapytam, dlaczego w dzisiejszych czasach, kupujecie gry zaraz po premierze?

1) Ani to tanie rozwiązanie, więc i nie opłacalne

2) Kot w worku, co najczęściej kończy się tak..znów, nie opłacalne Dołączona grafika

 

To nie ma znaczenia gdy sie na jakiś tytuł czeka z wielka nadzieją. W tym wypadku na citybuilder wszech czasów...

Jeśli chce w coś grać nie będe czekał pół roku na poprawki...albo kupuje od razu i przetrwam w oczekiwaniu na kolejne patche albo nie kupię wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znów wyszły kłamstwa i pazerność na jaw . Chcieli więcej kasy za dlc i straszna troska o graczy okazała się obłudą

Nie trzeba trybu online, nie potrzeba żadnych obliczeń na serwerach, można modyfikować regiony, prawdziwa liczba mieszkańców

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu widać gdzie ea ma graczy(klientów-baranów do strzyżenia)...nic nowego...

Jakby maxis wydał gdzieś indziej, choćby na steam, to zapewne mozna byłoby grać offline od razu....

 

Zapomniałem dodać, że zapewne jako DLC zaplanowano poszerzenie granic miasta i budowe poza granicami wydzielonego kawałka...tak jak "przypadkiem" można dzięki temu wspomnianemu moderowi..

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest liczba mieszkańców? Dołączona grafika

 

EDIT

A jak już pytasz drugi dzień z rzędu nie mogę zagrać bo akurat mój serwer (EU West 1) jest znów wyłączony...

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem i załuje. Ilosc bledow i AI zabija ta gre... Juz dawno takich debilizmow nie widzialem. Simcity 5 beta live...

 

Najlepszy jest blad lub celowe dzialanie jak dolacza sie do regionu i chce sie zajac opuszczone miasto.

 

"nie mozesz zajac terenu poniewaz nie masz tej samej wersji gry" w krotkim tlumaczeniu. P************ EA.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak jest, kazdy kraj czy region ma inne wersje czy dodatki w postaci budynkow etc.

 

Ale przeciez przejmujac miasto teren jest I tak pusty... Lenistwo programistow I glupota wydawcow przestaje miec granice w wydawaniu gier.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć.

 

Zbudowałem miasto typowo turystyczne. Zarabiam 5k na godzine po to by nagle mieć 2k na minusie. Ale oki. Turyści w nocy nie kupują, rozumiem. Z racji że niby jest taka współpraca między miastami zbudowałem obok miasteczko typowo przemysłowe. I niestety nieroby z sąsiedniego miasta mimo że nia mają kasy nie podejmują pracy. Wogóle był ciekawy błąd. Wybudowałem na szybko ulice strefy na pauzie postawiłęm elektrownie i nie mogła zacząć działać. nie było ludzi. Nawet jak już byli to nie działała. pomogło zniszczenie i postawienie jej od nowa. Autobusy jeżdżą na wycieczki grupowe, straż żeby dojechać do pożaru jedzie na około, woda nie dochodzi mimo że mam pompy ponad stan.

 

Jest dużo ciekawych rozwiązań ale reszta leży na całej lini. Nie można było udostępnić możliwości wytyczania linii autobusowych i ilości autobusów na danej lini? Straż stoi w korkach, trudno określić zasięg działania policji i straży.

 

Poczekam aż połatają tą gre jakoś sensownie. Rozwiązania ekonomiczne były zdecydowanie lepsze w SC4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzien robi sie coraz ciekawiej: http://www.cinemable...-DRM-53685.html

 

Jesli sie komus nie chce czytac, istnieje hack ktory pozwala na zmodyfikowanie/zniszczenie kazdego miasta online.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ROy6VE5ZsZw

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałem maila z EA, że do końca tygodnia będę miał możliwość dodania darmowej gry na origin w ramach rekompensaty za z[ciach!]ą premierę sim city... do wyboru między innymi: bf3, deadspace3, medal of honor, mass effect3, most wanted... zastanawiam się pomiędzy medalem a deadspacem - w koncu gry w miare swieze i dobrze oceniane

 

 

btw ceo ea zrezygnowal, czytaj [ciach!]li go Dołączona grafika

http://www.forbes.co...down-as-ea-ceo/

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkość map to jest coś co się rzuca w oczy zanim się zagra. Po dłuższym zapoznaniu z grą okazuje się znacznie słabsza niż jej poprzednik Sim City 4!

Ja obecnie zakończyłem przygodę z tym tytułem i na tą chwilę żałuje wydanych pieniędzy. Poczekam na patche i ogólnie większe zmiany to wtedy wrócę do budowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy dzień wybrania gry za darmoche w ramach przeprosin.

Wszystko ładnie pięknie ale jak widze te tytuły to mnie trafia. W grę wchodzi MOHA, NFS, i DS3 ale co z tego skoro każda to lipa na całej lini. Ciekawe kiedy mnie przeproszą za to jakie gry dali...

DS3 jedynie bym wziął ale nie mój klimat więc zostaje MOHA i NFS. Obydwie tak samo dopracowane jak SIM CITY.

BF3 oczywiście już mam. ME3 też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem ponad 100zł za nie grywalna grę więc to nie jest za darmo... choć takie czasy i inni wydawcy nic nie dają.

 

Zastanawia mnie tylko skąd te super recenzje Sim City?! A tekst najlepsze SC w historii przebija wszystko skoro do 4 to sie nie umywa. Aż mi sie zachciało zainstalować SC4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC4 też oferują za darmo w wersji deluxe nawet! :D

 

Przy okazji patch 1.8 wyszedł. To już chyba trzeci odkąd przestałem grać. Obserwuje release note ale za każdym razem nic co by zbliżało gre do poprzedniczki. Tylko same bugi ale żadnej poprawy funkcjonalności gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...