Skocz do zawartości
artuditu

Sim City 5

Rekomendowane odpowiedzi

wybralem dead space 3 i jestem zawiedziony... totalny crapDołączona grafika

 

Daj szansę. Fabuła leży i robi pod siebie, tak samo zadania z [gluteus maximus], ale ogólnie to przyzwoita gierka.

 

Dobrze wiedzieć. Ja raczej wezmę NFS. Wyścigi to wyścigi, raczej nie można ich aż tak bardzo spieprzyć...

 

Owszem, da się - patrz nowego DiRT-a, albo poprzedniego NFS-a. Ale nie w tym przypadku. Wyścigi, próby prędkości, ucieczki, szukanie nowych furek, wygrywanie nowych części i tak w kółko ze 40 razy. Multi też ponoć fajny, ale nie to już tylko wiem z recenzji. Od Burnouta nie grałem w tak miodną ścigałkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj szansę. Fabuła leży i robi pod siebie, tak samo zadania z [gluteus maximus], ale ogólnie to przyzwoita gierka.

Zdajesz sobie sprawę że wymieniłeś (jako złe) jedyne cechy które mogły z tej gry zrobić "przyzwoitą" ;) No bo w takim shooterze poza fabułą i ciekawymi zadaniami co może być fajne? Grafika? Muzyka? To nie zrobi z kaszanki gry wartej czasu.

Zle co do NFS'a jak najbardziej się zgadzam. Zresztą o ile pamiętam to chłopaki od Burnouta maczali w tym palce. Jeśli DS i BF3 nie kręcą, to NFS da przynajmniej tych 5h-10h dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja żałuję strasznie, że się na DS3 skusiłem... totalnie kaszaniasta gra, nie czuję wogóle klimatu, ani to horror, ani dreszczowiec s/f... zagrałem chwilę (jestem przy tym potrójnym silniku odpalanym telekinezą) i kompletnie do mnie to nie przemawia

sc4 i bf3 mam, me3 przeszedlem rok temu i sie gierki pozbylem, czyli most wanted wydaje sie jedynym sensownym wyborem - niestety mądry Polak po szkodzieDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodziło mi o to, że strzelaniny dają radę. Oprawa A/V i ogólnie świat również. Nie twierdzę, że jest mega-zajebiaszcza, ale w porównaniu do innych nowości np. Snipera albo Dynasty Warrior toż to jest złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Postanowiłem odpalić gierke po tych wszystkich aktualizacjach i zobaczyć co naprawili. Aktualizacje się zassały klikam GRAJ i nic sie nie dzieje Dołączona grafika

Przeinstalowałem grę, najnowsze stery do grafy i też nic. 

Ma  ktoś jakiś pomysł? 

Problem pojawił się po ostatniej aktualizacji.

 

Edyta

 

Zauważyłem że w origin ikona gry w odróżnieniu od innych jest jakby za mgłą czyli kolory są mniej intensywne ale pojawia się możliwość wybrania opcji Graj.

 

Nieaktualne. Pomogła reinstalacja Origin.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki huura optymizm to troche za dużo w stosunku do ostatniej części choć faktem jest że pograłem ostatnio chwile i jest sporo rzeczy które zostały poprawione. ruch pomiędzy miastami wkońcu funkcjonuje co było sporym problemem. już nie trzeba budować wszędzie szkół bo mogą dojeżdżać do sąsiedniego miasta, wystarczy postawić przystanki dla gimbusów choć taka forma edukacji niewiele daje. 

jest lepiej ale wielkość map mnie nadal załamuje...

 

 

ps

 

sorki za małe litery ale klawa szwankuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ta grę od początku i wiecznie był problem albo nie mogłem grać z ludźmi bo jest syfiasty sposób wybierania serwerów albo wywala mi miasto i nie mogę ponownie na nie wejść, zrobili z ta gra katastrofę i tak jak mi się podobała tak przestałem w nią grać

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wszystko naprawili. Jest problem z wielkimi dziełami. Ja zablokowałem wielkie dzieło bo gra nie wiedziała że już zostało wybrane. I teraz kumpel buduje lotnisko a u mnie nie dzieje się nic. Niby oczekiwanie na pozwolenia i inne głupoty. Drugie wielkie dzieło działa normalnie bo już sie nauczyliśmy na pierwszym błędzie. Kilka baniek wtopiłem. Przesłałem też prezent który nie dotarł.

 

Niedługo wychodzi dodatek a właściwie łatka graficzna ;) za 69zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpie. Choć wszyscy ich o to naciskają. W ewszystkich komentarzach co czytam czy też forum EA pisze się o wielkości map więc mam cichą nadzieje...

 

Nie ma miejsca nawet żeby robić węzły drogowe czy kolejowe - porażka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, w pewnym momencie zaczyna brakować miejsca, już nie mowie o lotniskach które często chce sobie postawić i juz nie mam miejsca, strasznie to rozwiązali ale jeszcze bardziej jest irytujące ze ciężko znaleźć wolny serwer żeby pograć z ludźmi

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer? To ktoś musi udostępnić grę publicznie żebyś mógł się dołączyć. Serwery nie mają z tym nic wspólnego, i w ogóle łączenie z nimi jest bezproblemowe od wielu miesięcy.

No chyba że masz słabej jakości neta.

 

btw

Ja np jak tworze gre nigdy nie udostępniam publicznie, może większość właśnie tak gra w ograniczonym gronie. Tylko zaproszenia do znajomych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpie. Choć wszyscy ich o to naciskają. W ewszystkich komentarzach co czytam czy też forum EA pisze się o wielkości map więc mam cichą nadzieje...

 

Nie ma miejsca nawet żeby robić węzły drogowe czy kolejowe - porażka!

 

Przeciez powiedzieli, ze predzej udostepnia tryb offline bo wieksze mapy sa poza zasiegiem sprzetu. Ot taka zaawansowana symulacja, ze ich chmura nie pociagnie. Pytanie wowczas czy w trybie offline bedzie mozna pograc samemu na wiekszej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech nam zostawią wybór wielkości mapy i sami będziemy wybierać czy poziom fps jest satysfakcjonujący.

 

CitiesXL tnie jak cholera przy ponad kilkuset tysiącach mieszkańców a i tak gra się z przyjemnością na tych ogromnych mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...