Skocz do zawartości
Elmo27

Działania policji po kradzieży telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mojej corce ukradli telefon, spisalismy zeznania, w tym numer IMEI na policji. Jak myślicie, czy oni w ogole cos z tym robią? czy jedyna szansa na odzyskanie telefonu to przypadek jak ktoś im sam "wpadnie" w łapy i go sprawdzą? pytam bo wiem, że technicznie rzecz biorąc można taki telefon po IMEIu namierzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mojej corce ukradli telefon, spisalismy zeznania, w tym numer IMEI na policji. Jak myślicie, czy oni w ogole cos z tym robią? czy jedyna szansa na odzyskanie telefonu to przypadek jak ktoś im sam "wpadnie" w łapy i go sprawdzą? pytam bo wiem, że technicznie rzecz biorąc można taki telefon po IMEIu namierzać...

 

kradzieży jest setki ponadto inne wydarzenia kryminalne a Ty sądzisz że policjan suiada na spsjalistyczen urzadzenia i namierza telefon Twojej córki. Gdzie Pan żyje na Marsie czy Wenus.

Jak wpadnia przypadkowo to go znajdą a tak to zapomnij, że kmtokolwiek będzie go szukał. To nie jest film zza oceanu tylko szara polska rzeczywistość

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ukradli rok temu iphona, sprawce dorwali, podalem im wszystkie dane telefonu w tym imei i cisza. Ostatnia wiadomosc jaka dostalem to ze sprawa jest w sadzie i tyle. Telefonu nie odzyskasz ale jesli znajda sprawce mozesz wytoczyc mu sprawe na jego koszt i jesli potoczy sie to po twojej mysli to sprawca bedzie musial oddac Ci wartosc telefonu (teoria). Policja moze tez szukac telefonu po imei ale najprawdopodobniej jest on juz gdzies za granica i koszty takiej akcji sa nieoplacalne dla policji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz znajomości,jesteś vipem,ogólnie masz plecy,to załatwisz sprawę w kilka dni.Czytałem podobny temat ok. trzech lat wstecz .Ktoś coś popchnął i dało się znaleźć telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...