Skocz do zawartości
L.Asten

Do użytkowników KT3 Ultra.... [lekki OT]

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chce przeprosić za mały OT ale mam pilną sprawę, mianowicie: jakie, dokładnie, dodatki są do MSI KT3Ultra, nie ARU.

Pytam się dlatego iż zakupiłem tą płytke no i w sklepie właśnie zauwazyłem że nie ma żadnych śledzi, a z tego co się orientuje to przynajmniej jeden (z diodami i 2 portami USB v1 powinien być), a gdy powiedziałem to sprzedawcy powiedział że nie ma żadnych(pytał się też na zapleczu i z tego co dosłyszałem powiedzieli mu że nie ma) - nawet jeszcze szukał i w drugiej płytce(jaką miał) też nie było. I w tym momencie lekko zgłupiałem ;)

 

Proszę o mozliwie szybką odpowiedz, bo jak wparuje do tego sklepu to.... :)

 

p.s. jeszcze raz sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie bajery są tylko w wersji ARU.

Tak mi się wydaje.  :oops:

W wersji ARU to na pewno, tyle np. z różnych recenzji i z opisu na stronie MSI pisze iż cyt.: "- 1 D-Bracket pinheader " i to jest właśnie miejsce na ten śledź z diodami i 2 portami USB(pierwsza wersja).

Nie wiem tylko jak ten opis ma się do rzeczywistości, stąd moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wieć tak:

MSI KT3 - ATX, Socket A, 3x DDR 184-pin, FSB 200/266 MHz, chipset Via KT333, wersja bez Raid i USB v2.0, 5x PCI, 1x CNR, AGPx4, dźwięk 6-kanałowy, ATA/133

MSI KT3 ulra Aru - ATX, Socket A, 3x DDR 184-pin, FSB 200/266 MHz, chipset Via KT333, wersja z Raid i USB v2.0, 5x PCI, 1x CNR, AGPx4, dźwięk 6-kanałowy, ATA/133

 

Tak więc jako dodatek do ultra ARu jest tylko Raid i USb 2.0. Wg mnie powinieneś mies śledzia z USB 1 oraz diody sygnalizacyjne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Tak więc jako dodatek do ultra ARu jest tylko Raid i USb 2.0. Wg mnie powinieneś mies śledzia z USB 1 oraz diody sygnalizacyjne...

Też tak sądzę :) W każdym razie dzięki za wszystkie odpowiedzi. Zobaczymy co da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: tak sie sklada ze mam kt3 ultra i w standardzie jest 1 sledz z diodami i usb1.1 w wersji ARU dodatkowo 2 sledz z USB 2.0 i 3 w yjsciami pod glosniki 5.1 i taka jest specyfikacja producenta. Roznica miedzy wersjami tych plut to w ARU 2 dodastkowe sledzie , rajd i wentyl na plycie

pozatym co dodaja do plyty pisze szczegolowo w instrukcji

 

WOEC NIEDAJ SIE ZROBIC W BOLA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...