Skocz do zawartości
kenfollet

Laptop 15,6 cala; 3000 zł; Photoshop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję nowego laptopa a ostatnio bardzo wypadłem z tematu i kompletnie nie mam pojęcia co się teraz kupuje:(

Poszukuję komputera w cenie około 3000 zł. Mam mikro firmę fotograficzną i potrzebuję komputera do obróbki zdjęć i filmów. Mam świadomość, że za tą cenę to rakiety nie kupię ale na razie musi wystarczyć.

Zależy mi też na dobrej gwarancji i jakości wykonania. Koniecznie port HDMI.

 

Doświadczenia mam bardzo dobre z Dell'em. Komputer super się sprawuje a serwis działa jak szwajcarski zegarek. Dlatego myślę o kolejnym Dell'u.

 

Szukałem czego z procesorem i5. Czy ma sens szarpnąć się, wydać więcej i szukać czegoś z i7?

Koniecznie nie zintegrowana karta graficzna.

 

Czy możecie poradzić jakieś konkretne modele?

Edytowane przez kenfollet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do obróbki zdjęć, to koniecznie coś z matową matrycą - popatrz może po Dell Vostro czy HP Probook. Choć moim zdaniem laptop słabo się nada do takiej pracy, ze względu na podłe odwzorowanie kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wskazówki.

i7 chyba jednak się przyda. Różnica w szybkości pracy wg. mnie jest gigantyczna:)

 

Czy, jakieś opinie na temat tego laptopa można by od was usłyszeć:

DELL Vostro V3550 i7 2640M / AMD HD6630M / 4GB / 500GB / W7 HP - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...