Skocz do zawartości
ziomekkalisz

problem z grami!

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś napisane wyżej. Skoro jest gorący NB, to skieruj jakiś nadmuch na jego radiator dla testu.

 

PS. Tracisz kupę kasy na jakieś egzotyczne zasiłki, zamiast kupić to tego jakąś cywilizowaną obudowę z porządnym chłodzeniem.

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ftp://download.gigabyte.ru/manual/mb_manual_ga-970a-ud3_e.pdf

 

str 33:

press <Ctrl>+<F1> to

access more advanced options.

str. 35 CPU Voltage Control

 

w update biosu nie bede sie bawil, boje sie, ze bede emusial wymieniac kosc gdyby cos poszlo nie tak, a komputer musze miec caly czas na chodzie.

 

GIGABYTE DualBIOS™ http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3907#ov
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłbym od aktualizacji biosu. Gigabyte wydał kolejną betę do tej płyty. Jak wszystko jest ok, nie dłubie się w biosie danej płyty.

 

Po to płyta ma DualBIOS™ aby się podniosła w przypadku niepowodzenia update biosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ze odkopuje temat, ale udalo mi sie znalezc zrodlo moich problemow, mianowicie jest nim karta graficzna, a dokladnie to pamiec operacyjna grafiki, to ona wywala bledy, i to przez nia karta niekiedy nie mogla uciagnac nawet intra gry, po milionach testow w koncu do tego doszedlem, i dzieki wszystkim za pomoc :).Temat do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow odkopuje temat...ale okazalo sie, ze po wymianie grafiki na nowa (gtx560) problem nadal wystepuje, wymienilem paste pod wszystkim na plycie, gdyby to jednak byla tego wina..ale nic, jesli znacie jakies programy do testowania plyt glownych pod katem bledow, to podajcie, lub powiedzcie co jeszcze moge zrobic, oprocz tego co juz probowalem...wszystkie stery mam aktualne, testowalem juz grafike, procka, i ramy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ty to masz pecha ... nie masz pożyczyć od jakiegoś znajomego części zamiennych? byś sobie sprawdzał każdą cześć swojego kompa po kolei, ja tak osobiście stosowałem gdy mi siadł komp i ogólnie jest to najlepszy sposób na dojście do tego co jest nie tak. Popytaj znajomych i pożycz od kogoś kompa na 1 dzień usiądź nad tym i posprawdzaj każdy element

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...