Skocz do zawartości
pablo163

Pod napieciem ogladaliscie??

CZY JESTES ZA HWDP  

  1. 1. CZY JESTES ZA HWDP

    • TAK
      21
    • NIE
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Wunat i reszta 3majaca z tym chwastem... dla mnie jestescie pozerami ktorym ulica wmowila ze trzeva pisac HWDP bo tak przeciez robia inni... owszem zabicie kogos za emblemat na koszulce to idiotyzm ale to bbyl jak ktos to wspominal wypadek... tak jak to ktos juz powiedzial, mi i wam gliny pewnie jak narazie GOWNO zrobily ale oczywiscie pozerska banda zaraz musi sie pluc... heh potem tacy jak wy robicie takie lolki jak ten edi w centrum lodzi ktory zbutowal innego goscia ktory siedzial pod pizeria... a tak BTW skoro juz mozna drukowac koszulki z takim napisem na instytucje tak wazne w panstwie jak policja to ja chce koszulke z napisem C.H.W.D.Skejtom.Dresom... heh zalosni jestescie... aha zeby nie bylo ze 3mam z policja... nie 3mam, nie wydalbym qmla jesli sprzedawalby/kupowalby drugsy ale pobicie czy kradziez juz tak... co innego jest sie truc co innego truc innych... wqrwiaja mnie tez nietolerancyjni gliniarze a sa tacy niesteety :[... jestem tez za legalizacja drugsow ;]...

 

Co do tego ze gliny nie zaregowaly na edi fight.... a czt jakis dresik-skejt zareagowal ? wiem ze to policja powina robic takie rzeczy ale spojrzcie na siebie tez... ide o zaklad zebvyscie stali z boku i sie patrzyli na ta ciote ediego... heh glanem przez morde i pieca takich :evil:

 

Aha Wunat i reszta ;] nie wyjezdzajcei mi z jakimis textami o biedzie ze trzymacie z biednymi itd bo mnie to rozjebie ;] prawda jest taka ze niektorzy WOLA UMRZEC Z GLODU NIZ ISC NA LATWIZNE I UKRASC.... niestety drech tego nie zrozumie... dla dresa wazne sa nowe buciki i takie pozerskie koszulki jak ta z HWDP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka praca.

To jest najlepszy komentarz odnosnie Policji, poprostu ktos to musi robic. System nie jest doskonaly, ale innego nie ma. Ot zycie...

NIestety prawda, nie mozna ludzia wpoic niektorych rzeczy przepisem (a moze to i dobrze?)... system nie jest doskonaly bo to kapitalizm :)-komunizm, to jest to... ale nawet i tam nie mozna wpoic ludzia ot chocby tolerancji... niestety... (aha nie mowie o tolerancji do przestepcow bo z takmi to trzeba krotko... [ale tez nie moze to byc jakies pastwienie sie nad nim jak to ma miejsce np do murzynow w LA itp miastach USA])... przestepca musi wiedziec kto tu rzadzi ale tez nie moze to byc zwykle pastwienie sie nad nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktowrs z was pojdzie do Bronxu czy Harlemu w koszulce:

- "biala rasa - sluszna rasa"

albo

- "smierc murzynom"

 

ciekawe co sie stanie?? i kto bedzie winny jak byscie wpier.dol dostali?? oczywiscie zli czarnoskorzy, a nie debil w takiej koszulce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktowrs z was pojdzie do Bronxu czy Harlemu w koszulce:

- "biala rasa - sluszna rasa"

albo

- "smierc murzynom"

 

ciekawe co sie stanie?? i kto bedzie winny jak byscie wpier.dol dostali?? oczywiscie zli czarnoskorzy, a nie debil w takiej koszulce.

Akcja zupelnie jak w Die Hard 3 :lol: Tylko gdyby ktos zrobil cos takiego w realu, to szukaliby jego konczyn po calym Harlemie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HCWD pisze sie przez CH :P ale to taka mala sugestia :D

Nie bo pisownia wyrazu "h.uj" nie jest wyjasniona - najprawdopodobniej pochodzi z łaciny i tam jest pisana przez "h" ale istnieje tez teza ze powinno sie pisac przez "ch".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja w Polsce jest taka, ze bandyci strzelaja do policjantow, ludzie boja sie wieczorami chodzic po ulicy - jednym slowem PSYCHOZA.

Efekt jest taki ze przecietny policjant/zandarm widzac jaks zadyme lub podczas zatrzymania szybciej siega po bron - on chce wrocic zywy do domu, czy to takie dziwne??

 

A jesli chodzi o koszulki to coz.... "wies tanczy i spiewa" kiedys za obraze milicjanta dostawalo sie w........l a teraz ...:(

 

PS Zastanawiam sie kiedy niektorzy ludzie zrozumieja, ze wolnosc slowa nie polega na klapaniu co "slina na jezyk przyniesie" i publicznym zniewazaniu tylko na mozliwosci wyrazania pogladow (kulturalnego zaznaczam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ich potrzeba to ich nie ma :( hwdp i tyle....

jestem pod wrazeniem kultury jak i jezyka uczestnikow forum

znalazł sie kulturalny; za chwile wyjdzie na ulice i zacznie rzucać k* i h*; daj spokój z taką fałszywą kulturalnością

 

jak ich potrzeba to ich nie ma :( hwdp i tyle....

moze maja sie domyslac, ze jasnie pan potrzebuje pomocy?? trzeba chwycic telefon y wystukac 112 lub 997 i nie ma problemu.

nahaha problem był taki że "pan policjant" stał na drugiej stronie ulicy jak nas dresy okradały i się patrzył, po wszystkim spytany czemu nic nie zrobił spytał nas z uśmieszkiem (było nas 3) "gdzie nasza mama".

Ke? Dzwonić?

 

a tak w ogole to sorki jestem na maxa wk.. wrr :evil: (dobrze ze mialem kase w skarpetce bo bysmy nie mieli za co do domu wrocic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh TDK smieszny jestes ... kulturalnie wypowiedzialem moje racje nie proboje wplynac na innych a Ty wyskakujesz z pozerami ... troche wiecej opanowania. okrasc nikogo w zyciu nie okradlem bo uwazam to za szczyt upodlenia zdziwilbys sie jak ciezko zapieprzam zeby sobie tutaj pogadac ... mowisz o tolerancji i kulturze a sam jestes jej zaprzeczeniem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tek

idz i powrzucaj tak swoim rodzicom, nauczycielom ze masz swojego .... w ich .... no dalej ciekaw jestem jak zareaguja :x

a w stosunku do mnie nie stawiaj sadow wcale mnie znasz ajesli dla ciebie normalnego jest chodzenie po ulicy i klniecie - mi by bylo wstyd

ja za to kazdego uczestnika ktorego bedzie popieral ten skrot badz to z mody badz z wlasnej glupoty bede uwazal za zero (modne ostatnio to okreslenie)

potrafilbym zrozumiec ludzi ktorzy nienawidza policji z jakiegos waznego powody typu policjant go napadl albo zgwalcil by jego dziewczyne i to na sluzbie

a ty, co ci policja ta zrobila ( ta MADRA )ze nie byla w odpowednim miejscu w opdowiednim czasie jak cie kroili a ty trafiles na glupa (wszedzie sa) a moze te dresy wspolpracowali z tym policjantem ? :) jakbys mial troche oleju w glowie to bys poszedl do jego przelozonego i zlozylbys skarge

to jest moj ostatni post w tym topicu nie zamierzam dyskutowac z ludzmi ktorzy w taki sposob manifestuja swoje poglady (tzn obrazajac innych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktowrs z was pojdzie do Bronxu czy Harlemu w koszulce:

- "biala rasa - sluszna rasa"

albo

- "smierc murzynom"

 

ciekawe co sie stanie?? i kto bedzie winny jak byscie wpier.dol dostali?? oczywiscie zli czarnoskorzy, a nie debil w takiej koszulce.

Heh heh... mozna wiedziec co to mialo znaczyc? IMO kazdy murzyn powinien ostro wpie-***** takiemu pajacowi w takiej koszulce.... i to nie zaleznie czy jest z Harlemu czy Beverly Hills.... SMIERC RASISTA :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja qrwa nierozumiem takich cweli co maja problem do policji i chadzaja w koszulkach z Ch.W.D.P.

 

Qrwa jak wam stara jakis cpun pobije....

Qrwa jak wam zamochod okradna.....

Qrwa jak wam dziecko porwa......

Qrwa jak ktos potraci wasza dziewczyne na ulucy....

Qrwa jak na waszej [gluteus maximus] zaparkuje TIR i s<span style="color:red;">[ciach!]</span>li...

 

TO DO KOGO SIE ZWROCICE ??? DO POLICJI ?? I CO WTEDY TEZ PRZYJDZIECIE W KOSZULKACH Z TYM "INTELIGENTYM" NAPISEM??? NIE WTEDY PRZYJDZIECIE ZDENERWOWANI, ZE POLICJA _MA_ ZE POLICJA _MUSI_ WAM POMOC BO WY JESTESCIE POSZKODOWANI. A WTEDY POLICJA POWINNA POWIEDZIEC A Ch.C.W.D, SAM SE RADZ.

 

Ostatnio bylem w opolu na koncercjie Peji czy jak go sie tam pisze. No i kuzwa koles nawet inteligenty...ale jak qrwa pojechal populistycznie Ch.W.D.P to wyszedlem, mowie co za pajac....a to ze za rogiem stoi jego stoi kilku niebieskich zeby go chronic jakby co...to koles juz tego nie widzi....albo widzi ....tylko publicznie pokazuje ze nie.....no niemoge.... qrwa wiem ze judo tam chyba trenowal...ze przyjechal z ekipa i ze "MOGLBY BEZ" policji, ale nie ma mocnych zjawil by sie jakis cwel z ktorym ma na pienku.....czy cos podobnego i roznie moglo by byc..... Policja go chroni jako osobe publiczna, a on co, odplaca im za ich prace wyzwiskami.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktowrs z was pojdzie do Bronxu czy Harlemu w koszulce:

- "biala rasa - sluszna rasa"

albo

- "smierc murzynom"

 

ciekawe co sie stanie?? i kto bedzie winny jak byscie wpier.dol dostali?? oczywiscie zli czarnoskorzy, a nie debil w takiej koszulce.

Heh heh... mozna wiedziec co to mialo znaczyc? IMO kazdy murzyn powinien ostro wpie-***** takiemu pajacowi w takiej koszulce.... i to nie zaleznie czy jest z Harlemu czy Beverly Hills.... SMIERC RASISTA :evil:

chodzilo dokladnie o to o co chodzi z koszulkami "Ch.W.D.P."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj. Gargamel-skrotu nie popieram, sam znam goscia ktory dostal od policjantow... byla jakas bomba w szkole, gliny wziely go do radiowozu ble ble, potem spytali sie co to (byl to multimetr;miernik)... chlopak mowil ze multimetr i mial racje ale glina chyba cos ciezko kapowal i za ktoryms tam podejsciem rozwalil mu miernik o ziemie... chlopak powiedzial zeby spierdali i skonczyl na intensywnej terapii... coz, tutaj moge tylko powiedziec ze w kazdej pracy znajda sie idioci, bo niestety taka jest prawda :(

 

Wunat ok ok moja wypowiedz z pozerami byla rzeczywiscie troche zbyt ostra, sorki, ale denerwuje mnie to jak widze np 8-10 letnie DZIECI w szerokich spodniach i "bujajacych sie" po ulicy i zgrywajace masty... A to ze nikogo nie okradles dobrze o tobie swiadczy ;)

 

Ja jak mowilem-mi narazie gliny nic nie zrobili =] pomyslcie tez nad ubiorem... sorki ale chodzenie w dresach/szerokich spodniach zwraca na was uwage policji... ide o zaklad ze jesli zalozylibyscie normalnie spodnie i cos troche bardziej obcislego zaden glina by sie was nie czepil;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktowrs z was pojdzie do Bronxu czy Harlemu w koszulce:

- "biala rasa - sluszna rasa"

albo

- "smierc murzynom"

 

ciekawe co sie stanie?? i kto bedzie winny jak byscie wpier.dol dostali?? oczywiscie zli czarnoskorzy, a nie debil w takiej koszulce.

Heh heh... mozna wiedziec co to mialo znaczyc? IMO kazdy murzyn powinien ostro wpie-***** takiemu pajacowi w takiej koszulce.... i to nie zaleznie czy jest z Harlemu czy Beverly Hills.... SMIERC RASISTA :evil:

chodzilo dokladnie o to o co chodzi z koszulkami "Ch.W.D.P."

Sorki :) pisalem 2iego posta i wlasnie sobie uswiadomilem o co chodzilo :D mialem edytowac posta ale byles 1y ;] sorka ale jestem jakis taki niewyspany dzis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...