Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Wasteland 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Jakiś czas temu były informacje o chęci stworzenia sequela tej gry.

 

Właśnie oficjalnie ruszyła zbiórka kasy na jej development. Zbierana jest stara ekipa z tamtych lat, Interplay itp, jest Brian Fargo, jest też Mike Morgan czyli kompozytor muzyki do starych Falloutów.

 

 

Na razie nie wiadomo w sumie nic jak gra ma wyglądać, troche szkoda, bo chętnie sam coś dołożę, ale troche głupio dawać kasę w ciemno. Jakieś prototypowe obrazki by mogli zrobić, napisać coś wiecej o mechanice, rozowju postaci itp. No ale może nic jeszcze nie jest opracowane, bo w końcu oficjalnie projekt jeszcze się nie rozpoczął.

 

Tutaj strona projektu - Wasteland 2 by inXile entertainment — Kickstarter

 

Kasa napływa błyskawicznie (z godzinę temu było 17k, obecnie już 41k), więc osiągnięcie celu jest raczej pewne.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę rodzi się nowa świecka tradycja - dajcie nam kasę - my grę zrobimy, a później ją kupicie, chyba że nie spełni Waszych oczekiwań. Już chyba 3 tego typu projekt w ciągu ostatnich tygodni firmy próbują przeforsować.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dając 15$ mamy cyfrową wersję gry wliczoną, wątpię żeby mniej kosztowała na premierze. Tyle przynajmniej dam, ale poczekam na końcowy termin, bo może będzie coś więcej wiadomo, i będzie warto dać więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30$ wpłacone. Czyżby kickstart-ery były odrodzeniem się złotego wieku branży gier, czyli naszej młodości (co najmniej mojej :))? Nie pozostaje nic innego niż wspierać takie akcje.

 

@Caleb i bardzo dobrze. W dzisiejszych czasach to chyba jedyna nadzieja na to, że będzie lepiej... zobaczymy jak wyjdzie to później w praniu.

Edytowane przez ojejku
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) They’ve just been in touch to say that, if they can reach $2.1 million during the 17 days remaining on the funding schedule, they’ll be bringing in Obisidian Entertainment, including Planescape: Torment mastermind Chris Avellone, to help them make the game. The minds behind Fallout and Planescape, together. A veritable RPG supergroup. This has to happen.

!!! Obsidian Joining Wasteland 2 – On One Condition… | Rock, Paper, Shotgun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawil się pierwszy screenshot z bardzo wczesnej fazy.

 

The first pass shot at Wasteland 2 can be found here. http://imgur.com/JroxW

We'll set up polls in the forum for feedback. Particle effects & post process will give it more texture. Need to make sure play field clean.

Perhaps we should let people choose the palette so they can have lighter or more bleak tones.

And yes do keep in mind that the palette changes as it gets later in the day. We are trying to keep things as fluid as possible.

Overall a great response for our very early shot. The feedback is always welcomed and it's only been 90 days so things will keep improving.

Jakis czas temu podano rowniez, ze wraz z Wasteland 2 gracze otrzymaja pierwsza czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się zacnie, choć mam nadzieję, że te dialogi Morrowind-style trochę się jednak rozwiną.

No i oglądając intro, mam nieodparte wrażenie, że twórcy inspirowali się dość mocno naszą rodzimą Neuroshimą - Posterunek (ew. Nowy Jork), gangerzy z Detroit, Moloch, Saint Louis, coś na kształt metadżungli, a w tle słychać było Rosjan z Orbitala. Co oczywiście niekoniecznie jest wadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Powiedźcie mi jak reanimować postać,bo nie mogę nic na ten temat znaleźć?

 

Najlepiej to nie umierać po prostu, dziesiątki save-load i każdą walkę da się przejść bez straty w ludziach. :> W przeciwnym wypadku tak jak napisał costi. Jak nie masz żadnego leczyciela albo zestawu to możesz się pożegnać z ziomkiem na zawsze.

Gram na drugim poziomie trudności i łatwo nie jest, z tego co czytałem to bardzo polecają przedostatni, ale ja za miętki jestem w te klocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak sie gra ? Jest to cos warte dla fana Fallouta ? Patrzylem na jakies gameplaye, ale bardziej mi to Fallout Tactics przypomina, niz pierwsze Fallouty niestety.

 

Do tacticsa jest podobne o tyle, że masz drużynę, poza tym to erpeg pełną gębą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tacticsa jest podobne o tyle, że masz drużynę, poza tym to erpeg pełną gębą.

 

Nic nie stoi na przeszkodzie grać solo. ;>

Grzechuk - to jest spuścizna serii fallout także wszystkie smaczki muszą być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...