Skocz do zawartości
Camis

Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci za 79 zł !

Rekomendowane odpowiedzi

Komórkowa sieć Play po raz kolejny rewolucjonizuje polski rynek - od piątku (30 marca 2012 roku) operator wprowadza nową ofertę Formułę 4.0, czyli nielimitowane połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi w ramach jednego abonamentu.

 

To co było niemożliwe lub zarezerwowane tylko dla wybranej grupy klientów staje się nowym standardem dostępnym dla każdego. Sieć Play wprowadza nowe oferty zapewniające wolność komunikacji głosowej z użytkownikami wszystkich sieci komórkowych w kraju. A wszystko w ramach stałej opłaty 79 zł (w promocji dla Klientów przenoszących numer z abonamentu od innych operatorów) abonent otrzymuje nielimitowane połączenia ze wszystkimi użytkownikami telefonów komórkowych w Polsce oraz SMS/MMS bez ograniczeń.

 

W cenie pierwszego abonamentu przyznawany jest również pakiet 200 MB na bezpieczną transmisję danych. Po wykorzystaniu pakietu dodatkowe opłaty nie są naliczane, jednak prędkość transmisji ulega zmniejszeniu. Przez trzy pierwsze miesiące abonent otrzymuje również bezpłatne i nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.

za media2.pl

 

 

 

 

79 zł za "no limit" - szczegóły nowej oferty Play - telepolis.pl

 

 

Haha, reszta prezesów w3 pewno już zmienia pampersy.

 

 

:lol:

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zamiast nielimitowanych rozmów / SMSów dadzą nielimitowany internet, nawet za te 100-120zł i lecę od razu podpisywać umowę z nimi.

 

Aczkolwiek i tak, oferta bezkonkurencyjna w tym momencie na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nielimitowany internet ?. Nierealne ani teraz ani za najblizszy czas.

 

 

Teraz maja przeciazenia na nadajnikach a co dopiero jak by dali no-limit.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie pozamiatał, T-mobile proponuje to samo. Play już od dawna nie zaskoczył niczym ciekawym, nie wiem czym się jarać.

W zasadzie to T pozamiatało, bo oferuje darmowe smsy do wszystkich sieci w swoim prepaidzie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nielimitowany internet ?. Nierealne ani teraz ani za najblizszy czas.

 

 

Teraz maja przeciazenia na nadajnikach a co dopiero jak by dali no-limit.

 

Witam. Dokładnie. No limit na intern3t to byłoby zabójstwo dla nadajników itp.

 

EDIT:

 

http://komorkomania.pl/2012/03/30/t-mobile-frii-i-formula-4-0-w-play-bedzie-walka-o-klienta-czy-miedzy-prawnikami

Edytowane przez fight.club.member.1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatali, niepozamiatali. I jedni i drudzy twierdzą, że oferta może być atrakcyjna tylko dla stosunkowo niewielkiej liczby abonentów (Play mówi o 5mln, ale T-Mobile już tylko o 500k). Należy pamiętać, że abonament w wysokości >90 złotych jest wysoki, zdecydowana liczba użytkowników wszystkich sieci płaci znacznie mniej. Mimo wszystko wydaje mi się, że tego typu oferty spotkają się z dużo większym zainteresowaniem, ale klientów biznesowych, bo tam "wiszenie" na telefonie to często norma. Przeciętnemu userowi nie potrzeba ani minut, ani esów bez limitów.

 

Co do internetu bez limitu to nie ma się w ogóle na co nastawiać. W ogóle net bezprzewodowy jest moim zdaniem na obecnym poziomie jakimś kuriozum - mamy dostęp do technologii LTE, która umożliwia przesył szybszy niż mam u siebie w domu po WiFi, a limit....parę giga? Na ile ma mi to wystarczyć? Jeden dzień? To tak jakby miec Veyrona, z bakiem na przejechanie do sklepu po bułki.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa zmiany i w tanszych abo, np:

 

 

Abonament za 39zł, 1GB transferu, 400min do wszystkich sieci, umowa na rok.

 

i kilka innych, wiecej info na blogu rzecznika.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten za 39zł mi się podoba, w sam raz dla mnie.

 

mnie tez ..

ja place 39 zl i mam 120min i 250mb :(

ale podpisywałem umowe grudzien 2010

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...