Skocz do zawartości
piterq1991

4 partycje scalone w 1 - odzyskanie danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z dyskiem 3.5" seagate 120gb. Miałem na niej 4 partycje na których miałem dużo ważnych dokumentów i zdjęć. Nie było zainstalowanego windowsa ponieważ ten dysk był tylko do przechowywania danych. Nagle na dysku z tych 4 partycji ukazała się jedna o wielkości całego dysku. Nazwa jej składa się ze znaków(hebrajskie czy jakieś takie). Jest możliwość otworzenia. Są na niej jakieś pliki i foldery. Również z takimi dziwnymi znakami. Ale już nie ma możliwości otwierania tych folderów.

EasyRecovery użyłem do odzyskania plików. Znajduje pliki wszystkie, ale nie każdy plik działa poprawnie.

Chciałbym przywrócić pierwotne partycje aby móc odzyskać wszystko.

Nie wykonywałem na nim, żadnych innych operacji. Nie nadpisywałem dysku.

Proszę o radę jak najlepiej się za to zabrać.

 

Poniżej zamieszczam zdjęcie z DMDE.

Partycje wykrywa, ale nie mogę ich wstawić ponieważ wyskakuje mi błąd jak na zdjęciu...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu starał bym się skorzystać z jakiegoś narzedzia do odzyskiwania danych i to co się da skopiować na inny dysk.

Nie staraj się tworzyć żadnych partycji, formatować czy zapisywać czegoś na tym hdd bo uszkodzisz dane które na nim są.

Dopiero jak odzyskasz dane to usunięcie wszystkiego i stworzenie na nowo partycji.

Wygląda to na jakiegoś syfa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzyskałem już to co programami się dało, ale to nadal nie wszystkie pliki...

SMART mówi, że jest OK.

 

To wygląda tylko na to, że źle widzi partycje. Jak wyżej na zdjęciu jest. Wszystkie stare partycje są widoczne. Wchodząc na nie mam wszystkie pliki. Więc tylko jeśli udało by się je odtworzyć..

Usunięta partycja - jak odzyskac ?

 

tym się sugerowałem, ale niestety ten błąd mi wyskakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...