Skocz do zawartości
Ozonkor

Program do ciecia Wideo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukalem pol internetu i nie moge znalezc odpowiedniego dla mnie programu. Sek w tym ze mam w jednym pliku (.mpg) Kilka teledyskow zbitych razem a chcialbym je miec osobno. No i tak probowalem any Video Converter, jednak nie dosc ze musze stracic jakosc, to takze sa problemy z granicami (czasami ucina za wczesnie lub za pozno, mimo ze wpisuje wartosci chwilowe z Gomplyera gdzie utwor sie faktycznie konczy). Probowalem Free Video Dub i VirtualDubMod, jednak albo te programy nie maja takiej funkcji, albo ja nie potrafie jej znalezc :/

Jesli ktos ma do polecenia jakies programy lub wie jak to zrobic za pomoca tych ktore mam bede wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaus dzieki, faktycznie dziala, tylko niestety jest maly problem. Mianowice gdy zmieniam w view z fpm na dsc wyskakuje mi blad:

"The source video stream uses a compression algorithm which is not compatible with AVI files. Direcr stream copy cannot be used with this video stream". Filmik mam w rozszerzeniu mpg, a jesi nie zmienialbym tej opcji w view, filmik sie rozcina jednak przy 10% wazy okolo 1 GB choc samo wideo cale waze rowniez 1 GB, nie mowiac o czasie w ktorym sie tak robi. Macie jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaus dzieki, faktycznie dziala, tylko niestety jest maly problem. Mianowice gdy zmieniam w view z fpm na dsc wyskakuje mi blad:

"The source video stream uses a compression algorithm which is not compatible with AVI files. Direcr stream copy cannot be used with this video stream". Filmik mam w rozszerzeniu mpg, a jesi nie zmienialbym tej opcji w view, filmik sie rozcina jednak przy 10% wazy okolo 1 GB choc samo wideo cale waze rowniez 1 GB, nie mowiac o czasie w ktorym sie tak robi. Macie jakies pomysly ?

 

Pewnie po rozcięciu trzeba by go skompresować na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...