Skocz do zawartości
szefu91

Nowy zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie jestem pewien czy dobrze zrobiłem zakładając nowy temat, ale przyczepione odnośniki prowadzą do archiwum.

Bardzo prosiłbym o doradzenie mi w wyborze nowego zasilacza, gdyż wczoraj padł mi Pentagram 460W, z którego notabene byłem bardzo zadowolony, a teraz jadę na zasilaczo-podobnym Logicu i sądzę, że mimo, iż ten zasilacz jest nowy zbliżam się do mety.

Także bardzo proszę o wszelkie merytoryczne porady, linki na allegro, propozycje w rozsądnej cenie, tj. do 200-250 zł.

Na komputerze gram sporadycznie; rzadko, ale jak już siądę to robie to po kilka godzin. Sprzęt sprzed bodajże 5 lat, ale mam w planach wymianę karty graficznej i procka. Aktualnie:

2gb ram, geforce 9600 gso, proc athlon dwurdzeń 2.6, windows 7.

Z góry dzięki, i wesołych świąt!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz nowy z gwarancją, czy może być używany z allegro?

Seasoniki S12 500-600W na allegro latają bardzo tanio (~200zł), dobry wybór. Biorąc pod uwagę budżet zakładam ze nie zależy ci na odpinanych kablach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś konkretne wymogi?

 

Byleby działał. Najlepiej tak z trzy lata. Nie znam się.

 

Czy chcesz nowy z gwarancją, czy może być używany z allegro?

Seasoniki S12 500-600W na allegro latają bardzo tanio (~200zł), dobry wybór. Biorąc pod uwagę budżet zakładam ze nie zależy ci na odpinanych kablach.

 

Nowy with gwarancja w pakiecie. Kable odpinane zbędne. Rzucę okiem na te, które polecasz. Dzięki.

Proszę o więcej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw. Sam ostatnio miałem podobny dylemat, ponieważ w moim starociu trafo zaczęło niesamowicie syczeć. Planowałem wydać również max 250zł, ale w ostateczności dołożyłem 50zł i wziąłem Thermaltake Toughpower XT 575W. Skłoniła mnie głównie dłuższa, 5 letnia gwarancja, zastosowanie polimerowych kondów, modularne okablowanie. Jeżeli nie zamierzasz dorzucać grosza to bierz XFX lub OCZ z posta kaijitsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo ludzie! Wezmę prawdopodobnie tego OCZ.

Wesołych Świąt!

A i jeszcze natrafiłem na coś takiego : http://allegro.pl/silverpower-seasonic-500w-sp-ss500-gwarancja-i2251502687.html

http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-sp-530pcweu-oem-442655/

Godne to to uwagi?

Edytowane przez szefu91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten z pierwszego linka to remarkowany Seasonic s12, czyli dobra budzetowa platforma. Zasilacz na pewno używany i (może) poserwisowy. Dlatego taki tani.O ile tylko używany jak napisano w aukcji, lub nawet serwisowany-ale prawidłowo - to bardzo dobra zasiłka do budżetowego lub średniego kompa. Uciągnie praktycznie każdy zestaw z pojedynczą kartą graficzną.

Tego z linka z moreli nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...