Skocz do zawartości
Gość Xaarkes2

Jakie filmy samochodowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xaarkes2

Cześć. Jako, iż interesuję się to motoryzacją szukam filmów z nią związanych. Wolałbym filmy nowsze, czyt. +2000r. Oglądnąłem już wszystkie części Fast and Furious i Gone in 60 seconds z Jolie. Bardzo proszę o jakieś ciekawe wg. was filmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po miażdżącym cycki wstępie (pierwsze 5 minut) ciotowaty pseudoartystyczny drive jako film samochodowy był największym rozczarowaniem jakie przeżyłem.

 

Z oczywistych ale jeszcze nie wymienionych: Transporter, Ronin. Auta disney'a też jako animacja mi się podobały choć nie wiem czy w 100% pasują do tematu.

 

Jak byłem mały to lubiłem stare amerykańskie filmy komediowe np. o garbusie Herbie'm, Smokey and the Bandit, Wyścig Cannonball itp. Nie wiem czy to się jeszcze da oglądać, bo filmy leciały na polsacie w latach 90-tych i miałem wtedy 5-10 lat, ale uwielbiałem je.

Ze starych ale poważnych ostatnio oglądałem Le Mens ze Stevem McQueen. Fabuła troche kiepska, ale sceny wyścigów super.

 

Fajnie że powstał taki temat bo ostatnio sam się głowiłem nad tym samym. Jak ktoś zna jakieś dobre dokumenty to też chętnie zobaczę. Od siebie polecam Too Fast to Race (o rajdówkach grupy B) i oczywiście Sennę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic poza Konwojem mi nie przychodzi do głowy .

 

Od biedy pod to można podciągnąć obie części Smokey and The Bandit ( cześć III lepiej darować sobie w ogóle ) , w końcu Bałwan jeździ w nich ciężarówką a Bandit go pilotuje TransAmem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...