Skocz do zawartości
mPietrzx

laptop / ultrabook za 4000 netto - jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

muszę kupić do firmy 5 maszynek które mają spełniać mocno wygórowane oczekiwania ( a może i nie).

- muszą być mobilne czyli lekkie, bateria ma trzymać przyzwoicie długo (im dłużej tym lepiej)

- mały rozmiar (gabarytowo) - matryca 13 cali będzie chyba OK

- musi też "ładnie" wyglądać. Co znaczy ładnie nie wiem - ale używały będą kobiety :)

- wydajność - tu sądze że jest miejsce na kompromis - ale bez przesady.

- system operacyjny M$ Win 7

Zastanawiałem się nad Ultrabookiem Acer Aspire S3 951, ale może macie inne / ciekawsze propozycje.

 

ten acer przeszedł "test i ma aprobatę" na "ładny wygląd" - jako mała podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawą opcją jest Samsung 7 Chronos:

http://www.x-kom.pl/p/72615-notebook-laptop-15,6-samsung-700z5a-i7-2675qm-8gb-750-dvd-rw-7hp64.html

 

Za ok. 4000zł netto masz lapka 15,6" w mniejszej niż zwykle, aluminiowej obudowie z naprawdę mocnym sprzętem w środku, a do tego z matową matrycą 1600x900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sector, chyba raczysz kpić... Miałeś w ogóle w rękach tą Tośkę? Koszmarna sztywność pokrywy, w dotyku jak gruby karton, wygina się na wszystkie strony. Materiały całej obudowy również nie powalają.

 

Zdecydowanie najlepszym ultrabookiem jest UX31 (wykonanie, materiały, matryca 1600x900).

 

Na codzień mam do czynienia z UX31, S3, Z830, XPS13, 900X i na prawdę wiem co mówię.

Edytowane przez QrVicH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...