Skocz do zawartości
Boguszek

be quiet! Efficient Power F1 500W Gold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dziś na FB pewien znany duży sklep komputerowy wystawił na swoim profilu ten za silacz po promocyjnej cenie 265zł ja ten sam znalazłem za 165zł w innym sklepie mi nie jest potrzebny bo mam

ale może dla kogoś z was się przyda łapcie okazję puki czas :) Myślę że to dobra cena jak na zasilacz z certyfikatem 80 gold plus.

 

be quiet! Efficient Power F1 500W Gold

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Boguszek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to większość sklepów zjeżdza z ceny tego zasilacza albo szykują jakiś inny model i ten chcą wycofać z rynku, albo coś innego. Ale jeśli jest nowy i na 2 letniej gwarancji,warto myślę brac. Sam jeszcze jakieś dwa tygodnie temu bym go wziął bo mój Enermax po pół roku padł i wyslałem do serwisu a przez ten czas korzystałem z lapka już miałem w piątek coś kupić na zapas ale akurat z serwisu przedł nowy :) Jeśli chodzi o coś nie tak ze sklepem to inne też obniżają jego cenę nie tylko ten akurat sklep :) np znany Czerwony sklep na V dziś też obniżył cenę tego zasilacza :) więc przy okazji mówie sprawdże model i po ile chodzi w innych i tak trafiłem na ten sklep nie na mawiam do zakupu ani nie odradzam podzieliłem się tylk info :) bo żadko można złapać okazje a może akurat ktoś rozważa zakup :) pozdrowka.

Edytowane przez Boguszek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, gdyby ta oferta była wiarygodna na 100% to bym wziął na pewno. Ale...no właśnie, nie wiem czy jest z nią wszystko w porządku :)

 

Napiszę chyba do tego sklepu, czy ten zasilacz jest na pewno nowy i pozbawiony usterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Ja tylko odradzm kupowania wersji z modularnym okablowniem ponieważ wszystkie sa głośne wiem bo sprawdziłem.. sam posiadam BQ streight power p7 550w którego kiedyś kupiłem za 450zł chyba 3 lata temu i do dziś jest wszystko ok przy obecnym konfigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ta nazwa sklepu Computronik, czyżby ktoś chciał dorobić się na marce Komputronika?

Generalnie ja bym omijał szerokim łukiem - zbyt piękne mają ceny żeby były prawdziwe...

 

cytaty z innych forów:

Dodam, że dla sprawdzenia chciałem kupić sobie pen drive, chce wpłacić a tu komunikat z dotpay, że zablokowali konto kolesiowi.

W necie jest pełno o tym że nie wysyłają zakupionego towaru.

Edytowane przez bender83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko odradzm kupowania wersji z modularnym okablowniem ponieważ wszystkie sa głośne wiem bo sprawdziłem.. sam posiadam BQ streight power p7 550w którego kiedyś kupiłem za 450zł chyba 3 lata temu i do dziś jest wszystko ok przy obecnym konfigu.

 

Właśnie się zastanawiam czy kupić be quiet! Straight Power E9 500W czy Straight Power E9 480W CM. Sugerujesz że raczej cichsze są te ze zintegrowanymi kablami. Czy w obecnej generacji jest podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...