Skocz do zawartości
zbigu23

Urządzenie wielofunkcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego w budżecie do ok. 2000zł. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z tymi urządzeniami, więc waham się ciągle między wyborem w czerni wielofunkcyjnego lasera i zostawieniem dla koloru drukarki atramentowej (która jest zresztą mocno nieekonomiczna) a wyborem kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego w atramencie. Bo kolorowy laser to raczej nie ten pułap cenowy? Zainteresowałem się wstępnie polecaną w jednym z tematów na forum KYOCERA FS-1035MFP/DP. Drukował będę głównie w czerni i raz na miesiąc może jakieś zdjęcia na papierze foto w kolorze.

 

Co mnie interesuje:

- tania eksploatacja oraz bezawaryjność - powyższe urządzenie wg producenta ma toner na 7200 stron i bęben na 100.000 stron - nie wiem czy to dużo czy mało

- cisza w spoczynku - gdyż urządzenie będzie bezpośrednio w pobliżu komputera

- pobór prądu nie ma znaczenia

- ocr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka kaska to aż nadto. Spokojnie dużo taniej możesz kupić Epsona L200 i on ma rekordowo tanie koszta eksploatacji. A przy okazji jak drukujesz te zdjęcia, to będą ładnie na tym wychodzić, bo na Epsonach zdjęcia na ogół się nie psują. No i na szybkość też nie powinieneś narzekać raczej, recenzje ma jak najbardziej pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...