Skocz do zawartości
andrew777

Crysis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odpaliłem grę i wymagania strasznie poszły w górę. Tak jak crysis 2 jest u mnie grywalny w max detalu tak crysis 3 przy takich samych ustawieniach jest niegrywalny, zbiłem rozdzielczość i zaraz sprawdzę co to dało.

 

Nawet po zbiciu rozdzielczości do 1280x720, poustawianiu niektórych opcji na niskie gra chodzi w przedziale 20-25fps.... Jako, że jest to kod w wersji alfa rozumiem takie bugi jak broń pokazująca się w dłoniach po chwili od spawnu, trawę wyskakującą z nikąd 5cm przed oczami, chwilowe spadki wydajności. Według mnie na chwilę obecną gra jest niegrywalna, ale wszystkie błędy są do naprawienia i do dnia premiery czeka ich wiele pracy nad optymalizacją, naprawieniem bugów.

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem grę i wymagania strasznie poszły w górę. Tak jak crysis 2 jest u mnie grywalny w max detalu tak crysis 3 przy takich samych ustawieniach jest niegrywalny, zbiłem rozdzielczość i zaraz sprawdzę co to dało.

 

Nawet po zbiciu rozdzielczości do 1280x720, poustawianiu niektórych opcji na niskie gra chodzi w przedziale 20-25fps.... Jako, że jest to kod w wersji alfa rozumiem takie bugi jak broń pokazująca się w dłoniach po chwili od spawnu, trawę wyskakującą z nikąd 5cm przed oczami, chwilowe spadki wydajności. Według mnie na chwilę obecną gra jest niegrywalna, ale wszystkie błędy są do naprawienia i do dnia premiery czeka ich wiele pracy nad optymalizacją, naprawieniem bugów.

 

u mnie pomoglo wylaczenie tekstur w wysokiej rozdzielczosci, config mam podobny, natomiast mam problem ten sam co miewalem w C2 mianowicie gra nie jest na pelnym ekranie tylko po bokach mam ciemne ramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież 3d było już w 2...

 

A co do Twojego pytania o konfig, to niestety, w dzisiejszych czasach 4 rdzenie są standardem, dwa to za mało, do tego hd5850 w tej konkretnej grze jest za słabe.

 

Choć przez tych kilka minut usiłowania grania zauważyłem, że gra w obecnej fazie ma ogólnie problemy ze stabilnością i potrafi bez przyczyny zejść do 0fps na conajmniej kilka sekund. Zbyt wczesną wersję zaprezentowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżyłem do 12xx na 7xx i już przy low i wyłączonych wszystkich efektach mam w miarę płynną rozgrywkę. Mimo t potrafi ściąć. Momenty walki są tym kluczowym obciążeniem, bo prosty spacer obiłem nawet przy medium 1680-1050.

 

Może oc by pomogło, ale nie bardzo mi się chce bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła jakaś drobna aktualizacja do gry i teraz już jest grywalna, w sensie, że nie ma nieoczekiwanych spadków fps do 0, przynajmniej u siebie zauważyłem znaczną poprawę pod względem stabilności gry. Niestety, wydajność nadal pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to zapewne śmieszny wynik, ale udało mi się zrobić 4 kile ;) jak na mnie rewelka, bo na początku nie wiedziałem skąd do mnie strzelają :D

 

Znalazłem też kilka miejsc gdzie można się zaciąć. O ile graczem podskok pomaga się uwolnić o tyle mechem zacięcie zablokowało mnie na dobre. Mogłem się tylko obracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się sugerować tą aplha. Sporo jest do poprawienia. W zasadzie to nie rozumiem tylko sensu wydawania takich wersji. Tylko pozostawia niesmak. Że grafika będzie podobna to nawet w to nie wątpie. Tyle że teraz już robiona gra pod DX 11 od początku, a nie jako dodatek. Może tu mają problem z optymalizacją. Crysis 2 w DX 11 z włączoną teselacją troszke lubił przymulić. Przynajmniej u mnie na max detalach lubiło ciąć. Jak gra będzie ciekawsza od 2 to czemu nie. Mogliby coś zrobić na wzrór Warhead. Mnie sie podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się mp podoba, wcześniej jakoś nie grałem, czasu nie było. Nie wiem, czy jest podobny do c2. Może i tak. Fajne rozwiązanie z niszczeniem kolejnych baz, pojawiających się w innych częściach mapki. Mogli by za to dodać więcej broni do znalezienia w grze. Ogólni dobrze się w to gra ale pupy nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...