Skocz do zawartości
hrd_p

Jaki laptop wybrać? Budżet 3000zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić nowy laptop. Niestety nie wiem na jaki się zdecydować. Oglądałem różne aukcje i wyróżniłem dwie:

- Asus X53SV K53SV i7-2670QM 8GB 750GB 7200obr GT540 (2254650572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

- Laptop Asus X73SD K73SD i7-2670QM 8GB 500GB GT610 (2254649232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeżeli nie opłaca się ich wybierać, to poradźcie mi jaki mam kupić.

Komputer będę wykorzystywał m.in. do gier, internetu i w zasadzie tyle.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam, HardPlayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może podpowiem dokładniej. Intel Core i5 wystarczy. I teraz sprawa grafiki. te co polciłeś mają bardzo słabą karte VGA. Polecam ci tego: HP Pavilion dv6-6030ew - benchmark.pl Masz tam link z testem. Dostaniesz go za 3 tyś. Posiada kartę AMD HD6770M na której spokojnie pograsz w najnowsze tytuły. 4 GB ram też wystarczy. Jest USB 3.0 jak i Bloutooth. Ekran ma 15,6 cala. Przeczytaj test i rozważ tego laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w grach chłodzenie tego lapka nie wyrabia, ale do 3k nic lepszego raczej nie znajdzie. No ale myślę, że warto uciułać jeszcze te 500 jeśli poważnie myśli się o graniu.

 

Masz rację, ale autor wyraźnie zaznaczył cenę 3000zł. Według mnie do grania w tej cenie to jedynie wyżej wspomniany przeze mnie HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...