Skocz do zawartości
krzys5

Niekompletny zestaw ! nie wiem co dalej ? POMOCY ( bez OC do około 3500 zł )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , złożyłem taki zestaw z Waszą pomocą ( chyba dobry ? ) i nie wiem co dalej ! PROSZE o pomoc w dokończeniu reszty . Nie planuje robić OC . 1. obudowa - fractal design core 3000 , 2. procesor - intel core i 5 2400 , 3. karta graficzna - gigabyte radeon hd 7850 , 4.napęd - asus 24 sata drw-24b3st , 5. dysk - western digital caviar blue 3,5 '' 500 gb sata 3 lub seagate barracuda 3,5 '' 500 gb sata 3 , 6. system - windows 7 home premium 64 bit oem pl . Brakuje : płyta , pamięć , zasilacz , chłodzenie . Co mam wybrać ? DZIEKI ZA WSZYSKIE POMOCNE INFO !!!!!!!!!

 

Witam wszystkich , złożyłem taki zestaw z Waszą pomocą ( chyba dobry ? ) i nie wiem co dalej ! PROSZE o pomoc w dokończeniu reszty . Nie planuje robić OC . 1. obudowa - fractal design core 3000 , 2. procesor - intel core i 5 2400 , 3. karta graficzna - gigabyte radeon hd 7850 , 4.napęd - asus 24 sata drw-24b3st , 5. dysk - western digital caviar blue 3,5 '' 500 gb sata 3 lub seagate barracuda 3,5 '' 500 gb sata 3 , 6. system - windows 7 home premium 64 bit oem pl . Brakuje : płyta , pamięć , zasilacz , chłodzenie . Co mam wybrać ? DZIEKI ZA WSZYSKIE POMOCNE INFO !!!!!!!!!

 

Mam jeszcze dwa pytania : 1. czy to jest karta graficzna fabrycznie podkręcona ?-- gigabate radeon hd7850 2gb gv - r 7850 oc - 2gd , 2. czy dobrałem dobrze wszystkie części ? np. procesor , grafike itd. DZIEKI WIELKIE ZA POMOC !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.

Terry Pratchett

 

 

ASRock P67 PRO3 - wprawdzie nie kręcisz, ale tak wyposażone chipsety H to koszt raptem 30-40 zł mniej, a płyta sprawdzona przez setki osób i stosunkowo porządna oraz trwała czego nie można powiedzieć o wielu mobasach z H61/7, które padają przez słabe komponenty i brak chłodzenia sekcji itd

Good Ram GR1333D364L9/8GDC - ot pamięci, rodzima produkcja także sprawdzona, tania i o niskim napięciu.

Be Quiet! BN181 - Pure Power L8 530 W CM to jednostka z modularnym okablowaniem co pozwoli laikowi zachować względny ład w kablach i ułatwi ich układanie, ale oferuje także bdb wyniki i cichutki wentylator. Recka 630W

Jeśli nie podkręcasz to chłodzenie jest Ci zbędne, ale szukając ciszy, a masz do tego podstawy, bo i budżet spory i zasilacz cichy można zainwestować w polecanego w zestawach ETS-T40-TB czy coś innego byle tanio.

 

Tak, karta o kodzie GV-R785OC-2GD jest podkręcona do 975 MHz na rdzeniu. To dość dużo, bo o 105 więcej od produktu Asusa i pewnie jeszcze więcej od referenta i z pewnością będzie to zauważalne w wydajności gdyby je porównać. Po OC do 1040 MHz przewaga nad standardowym zegarem 860 wynosi blisko 19% także na 10 możesz liczyć, a to dużo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...