Skocz do zawartości
MeHow

ZAMIANA FILMU ZRZUCONEGO NA DIVX

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mowiac, to sobie z tymi kodekami zbyt dobrze nie radze :/ jak zaczalem kompresowac film w xvid to mi totalna porazka wyszla :) nie chcesz tego widziec :) , natomiast jak uzylem dr.divx do zamiany avika na divx'a to jest dobrze, ale widzialem wykonania duzo lepsze, tym bardziej, ze film ma tylko godzine, a na niego przeznaczylem 700mb! musze czegos wymagac :)

 

sciagam wlasnie darmowego divx'a :) zapuszcze conversje, a potem kolacja przy swiecach z kobieta, wiec rano napisze jak wyszlo :P

 

Pozdrawiam

MeHow

 

PS:. Ojej, temat sie rozwinal na druga strone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu poćwicz na początku na jakimś małym pliczku, obczaj co i jak i dopiero zabierz się za kompresję tego 13GB. Ja Ci nie pomogę, bo sam dawno nic nie kompresowałem i nie pamiętam za wiele, poza tym mam 130MB wolnego na dysku :lol:

 

Co do darmowych DivX, to często są tylko dekompresory (zwłaszcza 5.xx), więc poszukaj raczej, hmmmm, stosownej aplikacji do DivX 5.xx umożliwiającej jego zarejestrowanie bez zbędnych formalności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompresuje, tylko jednego nie czaje w tym virtualduPie :) otoz raz daje bitrate X i wyskakuje wielkosc pliku Y, potem daje znowu bitrate X i wyskakuje wielkosc pliku duzo inna niz Y :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompresuje, tylko jednego nie czaje w tym virtualduPie :) otoz raz daje bitrate X i wyskakuje wielkosc pliku Y, potem daje znowu bitrate X i wyskakuje wielkosc pliku duzo inna niz Y :roll:

Rozne pliki roznie sie kompresuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompresuje, tylko jednego nie czaje w tym virtualduPie :) otoz raz daje bitrate X i wyskakuje wielkosc pliku Y, potem daje znowu bitrate X i wyskakuje wielkosc pliku duzo inna niz Y :roll:

Rozne pliki roznie sie kompresuja.

ale rzecz w tym, ze to jest ten sam plik (ten moj 13gb film :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo Reed :) nie, nie probowlaem tego DVDRip, ale jak sama nazwa wskazuje nie wiem czy sie zbyt przyda przy zamianie avika na czystego divx'a :P

Hehe........

Nie sugeruj sie nazwa, to taki mini kombajnik, 5 in 1

avika do divixa zgra i odwrotnie tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...