Skocz do zawartości
acd

Kiedy EVGA dostarczy karty do Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zalozyc blok wodny na gtx680 i nie stracic gwarancji, a tylko EVGA ma taka gwarancje. Sek w tym, ze kart ciagle nie da sie kupic w Polsce. Ma ktos z Was moze wiedze kiedy beda u polskiego dystrybutora??

Edytowane przez acd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zalozyc blok wodny na gtx680 i nie stracic gwarancji, a tylko EVGA ma taka gwarancje. Sek w tym, ze kart ciagle nie da sie kupic w Polsce. Ma ktos z Was moze wiedze kiedy beda u polskiego dystrybutora??

 

Jeśli karta nie ma plomb to nie ważne jakiej firmy grafa można śmiało wodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX680 EVGA da się kupić w Polsce link

 

 

TEgo goscia z ddr2 i jego sklep to lepiej unikać. Kilku moich znajomych kupowało i musieli czekać po 4=6 tyg na płyty czy GPU od EVGA. Więc mieli dosyć, zażądali zwroty kasy( bo gość sie wycwanił, tylko przelewik hehe Zapomnij panie za pobraniem. Gość nie ma tych płyt/GPU na stanie, nawet jak pisze, że jest to BRAK. Oszust i kombintator. Mieli serdecznie dość, gość tylko przeciągał. telefony sprowadzały się do ciągłego:

 

- będzie w poniedziałek

- będzie w piątek

- będzie w środę

- szef załatwia, będzie w tym tygodniu

 

zadzwonili wku*wieni, postraszyli policją i gość przelał im kase. Komuś napisałem na forum najlepiej samemu (produkty EVGA) z Niemiec sprowadzić czy kupić drożej gdzies w PL (pewny sklep!) jak dostać białej gorączki i siwych włosów na głowie z tym czekaniem.

Edytowane przez chreasy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EVGA ma problem z zaopatrzeniem calej Europy nie tylko Polski.W UK byla jedna partia EVGA i rozeszla sie w ciagu doslownie godziny, tak malo kart przyszlo.

Poza tym ja swoja EVGA ( mialem fuksa i sie zalapalem) odsylam z powrotem bo buczy pod obciazeniem jak opetana.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chreasy a mógłbyś podać dokładniej skąd z niemiec? Jestem osobiście zainteresowany kupnem dwóch 570 w wersji 2 GB.

Osobiście wiem, że od dwóch lat dystrybutor evga w europie raczej tylko z nazwy. Leci sobie w kulki jak nic.

Widziałem swego czasu również taką tendencję, że w norweskich i szwedzkich sklepach jest lepsza dostępność produktów ewki. Jak ma się to teraz z serią 6xx to nie mam bladego pojęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica polega na supporcie mój drogi. Jak Ci się sprzęt za kilka stów skitra to możesz pocałować przysłowiową klamkę w przypadku innych producentów. Poza tym stepup. To główne argumenty przemawiające na korzyść ewki, że o wspomnianym zdjęciu chłodzenie nie wspomnę. Uwierz mi są też inne powody - zajrzyj do ich serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link do sklepow w NL klik

w mycom i dixon sam kopowalem wiec wiem ze nie maproblemow . Jeżeli nie masz nikogo znajomego to moze napisz do mycom bo znam przypadki ze wysylali do innych krajów . Ja nie mam tego problemu poniewaz odbieram osobiscie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica polega na supporcie mój drogi. Jak Ci się sprzęt za kilka stów skitra to możesz pocałować przysłowiową klamkę w przypadku innych producentów. Poza tym stepup. To główne argumenty przemawiające na korzyść ewki, że o wspomnianym zdjęciu chłodzenie nie wspomnę. Uwierz mi są też inne powody - zajrzyj do ich serwisu.

 

żebyśmy się dobrze zrozumieli, twierdzisz że jeżeli kupię kartę np w komputroniku takiego point of view, karta pada, oddaję ją do komputronika, oni ją pewnie odsyłają do producenta, który stwierdza cmoknijcie mnie w pompkę to taki kompuszmonik robi to samo z kupującym?

 

poprzednią kartę którą miałem był PALIT gtx480, padnięty był od wyjęcia z pudełka oddałem do kompuszmonika, 1,5 tygodnia odczekałem i dostałem drugą nową musiałem czekać bo na wsi opole na stanie takich kart nigdy nie mają i trzeba wszystko zamawiać, gdyby mieli na stanie to twierdzili że by mi wymienili od ręki

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdy producent odmówi wymiany, Komputronik również Ci nie wymieni karty.

 

Z padnięciem jest o tyle oczywista sprawa co do jakiegokolwiek producenta, że jeśli nic złego nie zrobiłeś z kartą (np.: dostałeś kartę nową, wsadziłeś do kompa i nie działa od pierwszego uruchomienia, lub gdy była jakaś wada fabryczna danej serii) to raczej klamki nie pocałujesz.

Jednakże producent zawsze będzie obstawał przy swoim.

 

Gdyby Twój palit padł po dajmy na to miesiącu użytkowania, to śmiem przypuszczać, że tak różowo by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdy producent odmówi wymiany, Komputronik również Ci nie wymieni karty.

 

Z padnięciem jest o tyle oczywista sprawa co do jakiegokolwiek producenta, że jeśli nic złego nie zrobiłeś z kartą (np.: dostałeś kartę nową, wsadziłeś do kompa i nie działa od pierwszego uruchomienia, lub gdy była jakaś wada fabryczna danej serii) to raczej klamki nie pocałujesz.

Jednakże producent zawsze będzie obstawał przy swoim.

 

Gdyby Twój palit padł po dajmy na to miesiącu użytkowania, to śmiem przypuszczać, że tak różowo by nie było.

 

Po miesiącu byłby normalny serwis.

Komputronik ma tzw. wymianę siedmiodniową - jak produkt nie działa to zgłaszasz się w pierwszym tygodniu i dostajez nową sztukę. Jedyny warunek to pełny komplet i sprzęt w stanie jak się dostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie tu opłacalność dla takiego komputronika? Jakby tak paru nabywców się zgłosiło to sklep zostanie z kilkoma zepsutymi kartami, których przecież nie sprzeda i nie odda do producenta?

 

 

Wymiana siedmiodniowa - widzę, że idą w dobrą stronę. W zeszłym roku wymieniałem u nich dysk WD, który padł po 5 dniach pracy. Spokojnie jednak, po 14 dniach miałem nowy. Producent i sklep uwzględnili moje powody.

Należy tylko pamiętać, że 7 dni roboczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierunek dobry, inne sklepy też to mają. Ja jestem z KRK i zdarza mi się kupować w PCProjekt.pl, raz mi tyłek uratowało to, że u nich można wymienić do 30 dni wadliwy produkt (a nie czekać ~2 tygodnie na wymianę od producenta). Akurat kupowałem dyski do RAID0 i oszczędziło mi to stawianie systemu 2 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...