Skocz do zawartości
Martines098

GT780DX-441XPL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na uwadze kupno Laptopa MSI GT780DX-441XPL widzę że podzespoły całkiem całkiem jak w cenie do 4500 zł

I tutaj mam kilka pytań

1.Czy jest możliwość dołączenie drugiego dysku twardego ?? Gdyż mam z Seagate 7200.4 500GB 7200RPM I jeśli tak to da radę zrobić Raid0?

2.Czy wymiana procesora na I7-2670 da radę ?

3.Czy karta jest wydajna i dobre OC da się na niej zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pytanie po co skoro są dostępne konfigi seryjnie posiadające i7.

2. Można. Raid też jest wspierany.

3. Jak wydajna? Konkrety. OC pewnie całkiem pokaźne jak większość kart GF5xx (mój GT555m poszedł o 30% w górę bez większego problemu).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tracę gwarty. Dowiedziałem się ze ta pierwsza gwara co jest na lapku to tylko informacja dla MSI jak się ją zerwie nie traci gwarancji bo nie było by rady zamontować 2 dysku wtedy bez utraty gwarancji. Po 2 nie ma plomb na procesorze ani na grafice ramach i dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tracę gwarty. Dowiedziałem się ze ta pierwsza gwara co jest na lapku to tylko informacja dla MSI jak się ją zerwie nie traci gwarancji bo nie było by rady zamontować 2 dysku wtedy bez utraty gwarancji. Po 2 nie ma plomb na procesorze ani na grafice ramach i dysku.

 

Zerwanie naklejki Dołączona grafika nie powoduje utraty gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się ze ta pierwsza gwara co jest na lapku to tylko informacja dla MSI jak się ją zerwie nie traci gwarancji bo nie było by rady zamontować 2 dysku wtedy bez utraty gwarancji.

To nie jest żadna gwarancja tylko zwykła plomba transportowa. Po jej zerwaniu nie traci się gwarancji. Można ją zerwać tylko po to żeby zmienić dysk twardy bądź przedmuchać lapka sprężonym powietrzem.

 

Wymiana procesora jak mówisz wiąże się kategorycznie z utratą gwarancji! Nie możesz sobie nawet na własną rękę past termoprzewodzących wymienić na procku czy grafice bez utraty gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zerwaniu "plomby transportowej "nie traci gwarancji jeśli niczego nie uszkodzi a zmiana procesora faktycznie wiąże się z utratą gwarancji lecz zmiana pasty termoprzewodzącej jest dopuszczalna(bez utraty gwarancji) jeśli spełnia wymagane właściwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co waść nie powiesz? 99% obecnie sprzedawanych laptopów ma plombe zaklejoną na jednej ze śrubek radiatora CPU. Zerwanie tej plomby to na 99.999999999999999999999% odrzucenie gwarancji przez serwis. Wymiana pasty bez zdejmowania radiatora to nie lada sztukaDołączona grafika

 

A że na cpu nie ma plomby? Nigga please. W środę-czwartek robiłem 2 miesiecznego CR650 po zalaniu. Plomba była.

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...