Skocz do zawartości
Callesson

Monitor do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję monitora w cenie do 500zł. Ma służyć głównie do gier, przeglądania Internetu i oglądania filmów. Obecnie pracuję na dość sędziwym już CRT 17", rozdzielczość 1024x768. Ostatnio zauważyłem że użytkowanie tego monitora wywołuje u mnie dyskomfort i bóle głowy, postanowiłem go wymienić na coś większego i 'bardziej aktualnego' w niskiej cenie. Nie wymagam jakichś fajerwerków, wygląd i zewnętrzne funkcjonalnośći nie są istotne, najważniejsza jest jakość obrazu i wielkość obszaru pracy. Sądzę że 21.5" będzie optymalne w tej cenie. Preferuję oferty ze sklepu Agito. Wyszukałem kilka moim zdaniem najkorzystniejszych, kierując się głównie ceną i opiniami użytkowników, ale oczywiście nie ograniczam się wyłącznie do nich.

 

LG 21.5" LED E2251VR-BN

Samsung 21.5" LED S22A300N

BENQ 21.5" LED G2222HDL

BENQ 21.5" LED G2225HDA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam Ci monitorek marki lg ips225 za okolo 560 zl. Ja kupilem wlasnie ips 235 za 655 zl 23" i jestem mega zadowolony. Przesiadlem sie z TN i roznica jest ogromna. Monitorki maja dobry kontrast 5000000:1 dynamiczny i 1000:1 statyczny oraz czas reakcji 5ms. Katy widzenia rewelacyjne, wiadomo matryca ips. Doradzam ten monitor, bo to swietny stosunek ceny do jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BenQ G2222HDL i jestem bardzooo zadowolony.Do gier, filmów i internetu w sam raz.Nie męczy oczu + jest ekonomiczny (czyt. oszczędny) Jedyne 2 minusy to brak HDMI oraz szybko się kurzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...