Jump to content
ath

Pro Evolution Soccer 13

Recommended Posts

Pewnie wiecie, że juz jest demo ja tylko przytocze moja krótką opinie z evo-web Dołączona grafika

Guys, I played 20 games and all I can say it is simple the best PES ever. Of course it's not perfect, nothing is perfect, it has glitches for sure but the full control is just so unbelievable, it gives you the total freedom, literally, I mean it. I did so many outstanding counterattacks, posittional attacks and scored a couple of amazing goals, just unbelievable. For the first time, in a football game, I feel that I can do anything I can think of. Animations are also a lot better than 2012, really, there are many subtle differences, but I'm sure you will notice them all! Active AI is so much better, players do runs, really they do! It should have been in PES2012 already, what a pity. Defence. momentum and individuality (player id) are also so much better. To sum up, I just can't stop playing it, like in old PS2 times. King is back, this time for real, at least to me

Gra jest cudowna! ten total control tak miażdży klatę, coś niesamowitego, tak samo cala resza, active ai (który miałbyć w 2012, ale wiadomo jak wyszło), player id i poprawione animacje. Najlepszy PES ever, w końcu sie udalo KONAMI. Silnik jest stary, dopiero w 2014 ma być Fox Engine, więc nie spodziewajcie się rewolucji graficznej, czy technicznej (animacje). Niesamowite, że u schyłku tej generacji konsol Konami się wreszcie udalo przywrócić chwalę PES-a i to po odejściu Seabassy..

Edited by ojejku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprowadzili też nową kamerę "Pitch side". Generalnie zawsze lubiłem "Wide" ale chyba 2 ostatnie odsłony zmodyfikowały ten tryb tak, że grę się obserwuje z kąta kiedy akcja przenosi się pod bramkę. Na szczęście dzięki "PES Camera" da się ustawić po staremu.

 

Gra się całkiem miło. Dośrodkowania już nie są takie proste. To samo piłki prostopadłe.

Graficznie to typowe DEMO i nie ma wszystkich wodotrysków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serio lepsze niz PES6 pod wzgledem grywalnosci? W pracy jestem, demo sprawdze wieczorem.

 

Serio, full control z manual shoot-em jest po prostu unbelievable! :) Nie wspominając o całej reszczcie zmian. Ja gram non stop, nie moge się oderwać, kosmos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie wiecie, że juz jest demo ja tylko przytocze moja krótką opinie z evo-web Dołączona grafika

 

Bez urazy, ale te opinie to sobie można...

2010 również wszyscy jarali się po wyjściu dema.

2011 also

2012 - best PES ever, super odsłona, wreszcie powrót do korzeni.

A jak było to chyba każdy pamięta - kilkadziesiąt meczyków i opinia diametralnie się zmieniała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grobel, ja nic takiego nie mówiłem... o poprzednich PES-ach. 2013 jest świetna i w końcu Konami sie udalo. Jak się jeszcze opanuje wszystkie rzeczy związane z gameplay-em (full control, dynamic first touch itd... jest ich masa a Active AI jest świetny, animacje to są detale, ułożenie stopy przy kontrolowanym strzale i ciała, system defensywny jest dopracowany do perfekcji!) to jest to najlepszy PES jaki kiedykolwiek był. Dla malkontentów na pewno najlepszy PES od czasów PES6. Oczywiście nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywać, nie wiecie co tracicie Dołączona grafika

Edited by ojejku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graficznie i gameplayowo nie jest źle, tylko jakoś nie udało mi się manualnie kontrolować bramkarza i brakuje mi masy ustawien teamu z pes6, szczególnie manualnej pułapki offsideowej. Ktoś wie czy to jest / będzie?

 

Cruel - ja wracam do PES 6, dobrze, że multi ciągle żyje.

Edited by e-tomek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po demie stwierdzam, że na pewno jest lepiej niż w Fifie 12 jeśli idzie o gameplay. Czuć każde podanie i każdy strzał i pomimo, że nie jestem terminologicznym geekiem jeśli chodzi o nowości systemowe wprowadzone w tej odsłonie, to po prostu uważam, że PES2013 ma bliżej do ideału niż FIFA12. I tak... to jest najlepszy PES od czasów PES6.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.