Skocz do zawartości
qhash

115 minut oglądania filmu na SGS - PLUS - 42 zł netto

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem mały. Dostałem rachunek dodatkowy na MMS 115 minut usługa multimedialna nie wiem za co, Pani konsultant z Plusa powiedziała, że jest to na 99% oglądanie płatnego filmu, co jest niemożliwe. Sprawdziłem datę, to było stosunkowo niedawno, więc pamiętam, że nikt nie grzebał w moim telefonie wtedy. Jedyne co było odstępstwem od reguły, to po południu tego dnia wcześniej instalowałem gierkę taką chyba ze 140mb ciąganą przez 3G (mam limit 2GB, i nigdy nie przekroczyłem, poza tym inaczej by to było opisane), i ta gra to 1 000 000 + ściągnieć Blood and Glory, więc też nie jest podejrzana... ale... to było jedyne co zrobiłem innego niż zawsze....

 

pytanie czy jest w telefonie historia gdzieś przechowywana połączeń akcji i innych takich? czy trzeba mieć do tego appa jakiegoś ?

 

Pozdr,

#

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od wersji Androida 4.0 jest w system w budowany licznik danych gdzie dodatkowo można ustawić limity.

Ty byś musiał sobie zainstalować jakiś zewnętrzny program to prowadzenia statystyk. Pełno tego w markecie. Poszukaj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...