Skocz do zawartości
Lentas

Monitor do pracy w CAD

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

poszukuje Monitora 24+ do użytkowania w domu i pracy w CADZIE. Często też będę oglądać jakiś film itp., więc nie miałby być tylko nastawiony na prace w CADZie. Przydatne było by też wejście HDMI.

Cena do 800zł,

Troche poczytałem i wyselekcjonowałem kilka monitorów, ktoś pomógłby mi coś z tego wybrać? Albo polecić inny w tej cenie?

BENQ LCD H2420HD Monitor LCD Benq G2420HD (9H.L3ALB.QBL) - Ceneo.pl

Benq BL2400PT Benq BL2400PT (9H.L4RLB.SBE) - opis, informacje, dane techniczne produktu

IIYAMA LED Prolite E2475HDS IIYAMA LED Prolite E2475HDS Full HD GW. 0 PIKSELI (2281630259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Monitor LED LCD IIYAMA E2473HDS Monitor LED LCD IIYAMA E2473HDS gw.36m-cy,0 badpix (2304212686) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Monitor LED LCD IIYAMA E2473HDS-B1 (chyba niczym się nie różni od tego wyżej na jest tańszy) Monitor LED LCD IIYAMA E2473HDS-B1 gw.36 m-cy PIX (2304212724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Jeśli 800zł jest nieprzekraczalnym limitem, to zamiast tych co podałeś lepszym wyborem będzie IIYAMA ProLite X2472HD

 

A jeszcze lepszym do CAD'ów będzie popularny dell u2412m - w filmach się gorzej sprawdzi, ale ma dodatkowe 120 pikseli w pionie

 

Oba te monitory, zresztą jak wszystkie w zadanym budżecie, mają intensywnie pracujacy moduł FRC, co się będzie objawiać migotaniem przy kreskowaniach albo przy pewnych powiększeniach rysunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...