Skocz do zawartości
Sturmovik

HP P1102W czy coś innego z WiFi do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam kupić drukarkę laserową nie dla mnie do domowego okazjonalnego użytku, ale jak już będzie drukowane to dość sporo jednorazowo.

 

Wymagania laser, WiFi (musi mieć możliwość bezprzewodowego druku), możliwie mały rozmiar, niezawodność.

 

Myślałem o HP P1102w (ten rozmiar jest akceptowalny większy nie bardzo) czy może jest coś lepszego może być droższe, ale nie dwa razy. Czyli budżet poniżej 600 PLN.

 

Czekam na propozycje.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sturmovik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP powinno być ok tylko wtedy nie oszczędzaj na zamiennikach żeby nie było problemu z kompatybilnoscią kartridży itp

 

Osobiście mam kontakt z zamiennikami głównie do Samsung i Xerox ... rzadziej do HP, na których drukujemy w firmie. Moje zdanie jest takie: zamienniki nie są jakościowo dobre. Bywały nie raz problemy z wysypującym się tonerem, złuszczającymi się powłokami na wałku światłoczułym, co powodowało różne odbicia na wydrukach. ... jak kupię do domu drukarkę laserową, to będę celował w samodzielne napełnianie ... a po kilku napełnieniach trzeba będzie zdobyć oryginalne tonery (by znowu je kilka razy samemu napełniać), bo zamienniki z tego co ja widzę na własne oczy to po prostu szajs.

 

ps. używaliśmy w firmie zamienników różnych producentów ... Zebra, BlackPoint i inne - wszystko szajs

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość miroslawkras

Witam. Jednak polecam nie korzystać z zamienników, a kupić drukarkę od producenta z zainstalowanym CISS , ponieważ nie ma co ryzykować zalewając drogi sprzęt tuszem nieznanego pochodzenia. Jeśli będziecie dużo drukować, to napewno lepiej kupić drukarkę kolorową. Mogę doradzić Brother DCP-195C http://www.inksystem.pl/index.php?module=shop&file=search&q=Brother%20DCP-195C . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam kontakt z zamiennikami głównie do Samsung i Xerox ... rzadziej do HP, na których drukujemy w firmie. Moje zdanie jest takie: zamienniki nie są jakościowo dobre. Bywały nie raz problemy z wysypującym się tonerem, złuszczającymi się powłokami na wałku światłoczułym, co powodowało różne odbicia na wydrukach. ... jak kupię do domu drukarkę laserową, to będę celował w samodzielne napełnianie ... a po kilku napełnieniach trzeba będzie zdobyć oryginalne tonery (by znowu je kilka razy samemu napełniać), bo zamienniki z tego co ja widzę na własne oczy to po prostu szajs.

 

ps. używaliśmy w firmie zamienników różnych producentów ... Zebra, BlackPoint i inne - wszystko szajs

 

wymienione firmy nie oferuja zamienników najlepszej jakości, radziłbym spróbować ActiveJeta lub czegoś podobnej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...