Skocz do zawartości
mpeg-4

Sebastian znany z bloga o USA będzie wysyłał towary do Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, sebastian znany z bloga o usa będzie wysyłał (z pewną prowizją) towary do Polski, he he, zobaczcie sobie jak od razu zawrzało w komentarzach tj ilu nagle pojawiło się maksymalnie zmotywowanych zniechęcaczy, obstawiam że są to po prostu handlarze którzy wyczuli konkurencję .

 

 

A tak na marginesie, to co się aktualnie opłaca kupić z USA ? .

Edytowane przez mpeg-4
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale już siedzę na amazonie xD W każdym razie mógłbyś trochę przybliżyć postać Sebastiana? Nie znam gościa, a widzę, że słowa o popularności mają spore uzasadnienie. Swego czasu z UK chłopak zwoził mi płytki Foxconn Cinema i ludziom sporo XFXów HD5000 do BitCoinów także i w USA pewnie dałoby się coś fajnego dorwać. Swoją drogą nie widziałem u nas sprzętu EVGA z 10-letnią gwarancją, a ciekawe jak wygląda potem realizacja gwarancji u nas jeśli zakupu dokonano w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, ale na HD 7950 DCII widzę 200 zł w kieszeni, więc zawsze coś. Natomiast do Gentle Typhoona musiałbym dokładać - wszystko zależy co chcemy kupić, ale im drożej tym więcej oszczędzimy nawet przy kursie 3.20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputery Apple'a opłaca się ściągać z USA, oficjalni resellerzy strasznie rżną w Polsce. Podobnie z ubraniami, wiele fajnych marek jest w Polsce niedostępnych dla większości ze względu na wygórowane ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho już powoli zaczyna się minusowanie, a każdy taki minusik to najpewniej od tych samych ''życzliwych'' i ''bezinteresownych'' zniechęcaczy, tak że im więcej minusów będę tutaj widział, tym będę się bardziej utwierdzał w słuszności założenia tego tematu, a do założenia tematu najbardziej skłoniły mnie właśnie te tzw ''życzliwe'' porady i komentarze i jakby tyle ich tam nie było, to pewnie bym tego tematu nie zakładał, tak że tą reklamę dla Sebastiana zrobiłem im niejako za karę. A najlepsze są komentarze odnośnie pernamentnego szabrowania paczek na poczcie, owszem tak kiedyś było pod koniec komuny a i to pewnie za życzliwą zgodą zwierzchników (często ideowych wrogów zachodu), wtedy o rozkradaniu paczek słyszało się dosyć często. Tym niemniej w dzisiejszych czasach paczki potrafią przyjść nieco zmasakrowane, ale to też już chyba coraz rzadziej. Kilka lat temu zdarzały się też udokumentowane przypadki że jak ktoś zamawiał np wzmacniacz który był w Polsce znacznie droższy, to potrafił on przyjść w stanie wskazującym na celowe skopanie bo uszkodzenia miały taki charakter że trudno było sobie wyobrazić aby powstały przypadkowo, czyli można było domniemywać że być może niektórzy dystrybutorzy mieli swoich ludzi w sortowni (czy gdzieś indziej przy paczkach), którzy byli poinstruowani jakie towary mają uszkadzać. No chyba że zachodziły tam jeszcze jakieś inne bliżej nieokreślone zjawiska w nieprawidłowościach przewożenia towarów, ale to już też chyba należy do przeszłości.

Edytowane przez mpeg-4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mpeg-4 mylisz dwie sprawy - minusy lecą bo każdy ma ciebie dosyć w tym dziale.

 

Orgiusz, po pierwsze ty, to nie jesteś każdy (mów za siebie) a po drugie jeżeli według ciebie ''każdy'' ma mnie tutaj dosyć, to proszę bardzo zrób naradę z pozostałą moderacją i jeżeli faktycznie tak jest, to po prostu usuńcie mi całkowicie konto (ze wszystkimi moimi tematami i postami) z tego forum, a jeśli tak nie jest to weź mi się człowieku wreście odwal z moich tematów bo niemal zawsze jak cie w nich widzę to normalnie jakbym mógł to bym cię z nich wykopał z impetem i tyle.

Edytowane przez mpeg-4
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie chłopy, po to jest offtopic żeby takie tematy zakładać. Może ktoś kto nie znał wcześniej tego vloga coś sobie zamówi i dobrze na tym wyjdzie?

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pix3l

Czepiamy się? Ja tylko wyprostowałem pewną ideę autora.

Jaką niby ideę ?, weź się na spokojnie wczytaj w większosć komentarzy i powiedz mi z ręką na sercu że nie można w nich wyczuć nieszczerych intencji, nie mówię o wszystkich komentarzach oczywiście. Lepiej powiedz od razu że od dawna za wszelką cenę szukasz na mnie haka. A najlepiej będzie jak publicznie powiesz o co ci chodzi konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ten koles Sebastian aka shogun1978 zapodaje calkiem ciekawe filmiki na YT

co do wysylania paczek to watpie zeby toto mialo sens , on musi cos zarobic + bezpieczna przesylka przy zakupach za okolo 300-400 USD

moze zaoszczedzicie na karton fajek ;)

a jak dowala clo to bedziecie w plecy , wiec przestancie kombinowac jak kon pod gore .

ekonomisci z kosiej wolki

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, ale na HD 7950 DCII widzę 200 zł w kieszeni, więc zawsze coś. Natomiast do Gentle Typhoona musiałbym dokładać - wszystko zależy co chcemy kupić, ale im drożej tym więcej oszczędzimy nawet przy kursie 3.20.

 

A Vat 23% doliczyles ?.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ostatnim razem ze dwa lata temu odbierałem LGA1366 jako gift i obeszło się bez, coś się zmieniło?

 

Czyli kupiłeś to nielegalnie, zawiadomienie do US poleciało ;). Oczywiście są sposoby, żeby to zrobić zgodnie z prawem bez placenia cła i vatu, ale pozwólcie że zachowam to dla siebie ;)
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupiłeś to nielegalnie, zawiadomienie do US poleciało ;). Oczywiście są sposoby, żeby to zrobić zgodnie z prawem bez placenia cła i vatu, ale pozwólcie że zachowam to dla siebie ;)

 

chwalisz sie czy zalisz bo nie wiem czy klaskac czy co?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już odpowiedź sebastiana, powiedział że w związku z dużą liczbą głosów o braku zainteresowania (czy też z odradzaniem tego) wysyłaniem towarów do Polski, odpuści sobie ten pomysł ale ma zamiar sprowadzać za to większe przesyłki w rodzaju samochodów itp.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wy nie potraficie sprowadzać z USA do Polski bez opłat cła ? Amatorzy. Ja to rozkminiłem jak miałem 17 lat, dopiero teraz zaczynam pracować i będę ściągał rzeczy na handel.

 

Przy takim kursie to se możesz pohandlować...Poczekaj jeszcze jak Grecja legnie w końcu to dosłownie jakbyś Boga za nogi chwycił. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...