Skocz do zawartości
zzizzy

The Elder Scrolls Online

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=QyqUpS9zZAk

The Elder Scrolls Online


Dołączona grafika

What’s going on here?
In this image, you can see a couple player characters battling some Storm Atronachs. Storm Atronach are a species of daedra (divine creatures that come from magical dimensions) that are constructed from stone and held together by magic. The most powerful of all the atronachs, Storm Atronach are immune to normal weapons and shock attacks, are resistant to poisons, and can reflect spells back at their caster.

Is that all?
Behind the battle is a series of daedric ruins. These great towers were built long ago by an ancient race of people, but they’re not the only landmarks players will discover throughout their journey. As players travel through Skyrim, Morrowind, Cyrodiil, and the rest of Tamriel they will encounter various dwarven ruins, ancient nordic tombs, decayed dwemer buildings, and many other ancient locales, some of which players may have discovered in previous Elder Scrolls games.

Źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując w skrócie. Kolejny klon ala WoW, któremu nawet nie dorasta do pięt i zmarnowany potencjał świata TES.

I podobno tworzą to od 2007... Ehh

Podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan elder scrolls licze ze te mmo bedzie klapa. Niech skupia sie nad odswiezeniem serii. Morrowind byl rewolucyjny. Oblivion to same uproszczenia a skyrim to wieksze dlc z ladniejsza grafika.

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurze troche temat:

 

Premiera ustalona na 04.04.14

 

gejmplej w party

https://www.youtube.com/watch?v=-fOi7xdcpdU

 

 

Odwaznie zaczynają z abonamentem ~15$/mc

 

Jeden mega serwer per platforma/region PC/Mac/PS3/X360

Edytowane przez Pwael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eso-schatzsucher.de/forum/940-live-q-a-mit-kai-schober-und-rich-lambert/thread10.html#post3229

 

"The next beta-event is coming ... soon .
And everyone who participated last time and also behaved well, will be invited again."

 

osoby które miały dostęp do poprzedniego beta weekendu i nie nabroiły (NDA) - znowu zostaną zaproszone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cashgrab - troche tak.

 

Uspokajając nastroje, rasa imperial będzie do odblkowania w grze, zapewne jako achivement typu osiagnij level x, zrob wszystkie questy itp albo za $...

Skille imperiali będą inne ale nie lepsze.

Mount bedzie inny ale nie szybszy niz te dostępne w grze.

Pierscionki podobno też będą dostępne w grze.

Więc z jednej strony nie taki exclusive ten content, a dwa troche polecieli z opisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Pamiętając rumaki ze Skajrima nie przejmowałbym się w ogóle tym zacnymi stworzeniami, ani ewentualnymi korzyściami wynikającymi z ich posiadania xD
Tak czy owak skusiłem się na preorder cyfrowej imperialki, na szczęście nie trzeba było wyskakiwać z kwoty, którą żądają w oficjalnej dystrybucji, a jedynie ze 190paru złotych, w promocji GmG (z voucherem -25%) więc mam jeszcze na chleb i mineralkę :D

No nic, teraz tylko czekanie, długie i nieznośne xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to czekamy na relacje, by nie było faila pierwszego dnia działania.

Dołączona grafika Pierwszego może nie - zależy ile osób zakupi imperialkę, albo standard w sklepie ESO (w tym ostatnim wypadku też jest 5-dniowy wcześniejszy dostęp, ale za to cena wyższa niż imperialka od zewnętrznych dystrybutorów) - ale w okolicach 4 kwietnia pewnie będzie ciężko ;D

Spodziewam się problemów i będę zaskoczony, jeśli się bez nich obędzie, no i nie wiadomo jak dopiszą europejscy gracze, dla których przeznaczony jest osobny megaserwer :]

 

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A brałeś udział w beta testach? Z tego co widziałem w filmikach jakoś ta gra ma dziwną mechanikę, ni to Skyrim ni to Morrowind. Klasy też jakieś dziwne, jak narazie poczekam co się wydarzy. A kolejną rzeczą, która mnie odstrasza to hmmm 60 GB na hdd, najwięcej jak narazie z wszystkich gier co grałem miała TERA bodajrze 30 gb no i L2 swego czasu też dużo wymagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bety się nie dostałem, ale naoglądałem się sporo rosyjskich gejmplejów, a także (nie wiem) tajlandzkich chyba i francuskich xD i podobało mi się na tyle, by się zdecydować ;>
Skajrim to nie będzie, choć dla wielu zapewne właśnie TES V stanowił głównym powód przystąpienia do TESO, natomiast reszta - klasy, rasy, skille, itd. maja być ponoć zgodne z lore, więc chyba większych rewolucji nie będzie, mam przynajmniej taką nadzieję Dołączona grafika
W sumie gra będzie na trzy razy przynajmniej, po razie na pakt, co daje dostęp do pewnych unikalnych questów oraz samej historii, widzianej z innej perspektywy, a i tak będzie się można zapuszczać na wrogie terytoria, celem ukończenia dodatkowych questów, powyżej jakiegoś lvl - chyba 50-tego, o ile dobrze pamiętam ;>

Naczytałem się też sporo opinii od tych, którzy pograli dłużej i nie spodziewali sie kolejnego Skajrima i wśród takich osób gra dostaje (póki co) bardziej pozytywne noty, natomiast reszta albo grała trzy kwadranse, albo chcieli Skajrima Online, albo chcieliby za darmo ;> Mogę zgodzić się z tym, że nie będzie to pogromca wszystkich MMO, ale na pewno nie będzie to kiepska gra, tego jestem pewien ;] Z czasem okaże się, czy się myliłem i jak bardzo Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim online to juz chyba nawet jest taki mod (przynajmniej kiedy mi coś takiego przeleciało przed oczyma), Ja np. nie jestem w stanie zapłacić co miecha 50 złotych za grę (Praca dorywcza - student). Dla mnie najodpowiednią opcją byłoby B2P, ale cóż poczekamy zobaczymy co się rozwinie. Klasy i rasy to standardowo Nord Wojownik z 2h sword/blunt albo 2 x 1h. w zależności jak będzie mechanika wyglądała. Cóż premiera coraz bliżej fajnie by było znaleść już jakieś podstawowe dane o umiejętnościach i jak będzie wyglądało to z kowalstwem oraz zaklinaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie niewiele tego jest, raz, że beta szczęśliwcy musieli milczeć na temat tego, jak gra wygląda i działa ;> dwa, na stronie oficjalnej do teraz nie ma wyszczególnionych chociażby wszystkich skilli rasowych - chyba tylko Khajiitów precyzyjnie określili w tej kwestii ;>
Ja prawie na pewno zacznę od Dunmera, a potem to zobaczę dopiero ;D Na szczęście będzie z kim grać, rodacy już dopisują ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslana zostala masowa liczba zaproszen do weekendowych stress-beta testow. Udalo mi sie zalapac, wiec w koncu przetestuje gierke osobiscie, bo od liczby zroznicowanych opinii w necie ciezko wywnioskowac czy warto inwestowac w ten tytul.

Co do ceny samej podstawki i miesiecznego abonamentu, to jestem w stanie to przelknac, o ile bedzie jakis end game. Mam obawy co do mikro sklepow, oby sie nie okazalo ze mimo abonamentu, trzeba bedzie doplacac do haraczu, bo sama rozgrywka bedzie p2w. Jezeli bedzie to tylko doplata za jakies kolorowe fatalaszki, nic nie znaczace zwierzaki, swiecacego miecza, to nie mam nic przeciwko. Nigdy mnie to nie jaralo i nie bede wydawal na to pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...