Jump to content
Sign in to follow this  
zzizzy

The Elder Scrolls Online

Recommended Posts

Tez gram po stronie Daggerfall. Gra miala wyjatkowo gładki start, bez problemow z logowaniem/kolejkami. Pare zbugowanych questow.

Dzisiaj polecial pierwszy banhammer na boterow/spammerow. PVP jest epickie. A dungeony delikatnie mowiac ladne :)

Troche brakuje wyzwan, ale to ma nadejsc po osiagnieciu 50 lvla. Zapowiedzieli pierwszy content patch i  jakby na nich nie patrzec, poki co wychodzą obronną reka w utrzymaniu abonamentu.

Moze rozwine element PVP, wczoraj bralem udzial w rajdzie 20+ osob. Wygladalo to calkiem przyjemnie widziec grupe konnicy szarzujacej na zamek, wbijajaca sie w grupe przeciwnikow. Elementy oblezenia sa dobrze zaprojektowane.

Pomimo walk gdzie na obszarze walki jest zamek + 60-80 osob na raz, nic nie tnie fpsy nie spadaja ponizej plynnosci.

Nie walczy sie z duchami, co ciekawe kampanie PV dla europy dalej sa po stronie US a mimo wszystko nie czuc laga.

Przejęty zamek trzeba w miare szybko naprawic zeby nie zostawic dziury dla przeciwnej frakcji.

Edited by Pwael

Kurde to widzę jednak powstała epicka gra mimo wszystko, a bawił się ktoś w wilkołaka/wampira?

TESO padło? Slyszałem o kopiowaniu itemów.

Edited by Makduf

Za te 50-60zł być może tak o ile lubisz mmorpg, bo z serią TES to ma niewiele wspólnego.

MMO lubię a nawet bardzo, jak wygląda pvp w tej grze? Ciekawe czy raczej do kitu bo na to się głównie człowiek nastawia.

To może inaczej, jest co robić po wbiciu max lvl czy jak z neverwinter panel sterowania -> programy -> usuń ? :>

To może inaczej, jest co robić po wbiciu max lvl czy jak z neverwinter panel sterowania -> programy -> usuń ? :>

Nie wiem nie grałem w neverwintera, ale standardowo jak w każdym mmo - trzepiesz dungeony + pvp.

może się skuszę na tego Eldera na konsole :P ale to wszystko zależy jak bardzo wciągnie mnie Dragon Ball Xenoverse :D

Trochę czasu już mineło odkąd ktoś ostatnio pisał w tym temacie. Czas na małą aktualizację, gra się miodnie po przejściu na b2p (przynajmniej dla mnie). Nabyłem ostatnio swoją kopię, podeszłem trochę niechętnie. Wpierw nie za bardzo mnie przekonywało ale z czasem poznawania mechaniki wkręciłem się. Poszukuję kompanów/gildii do wspólnej gry, ktoś coś może polecić? (serwer EU - lvl 30 nightblade stamina)

Edited by Makduf
  • Downvote 1

Dużo słyszałem o TESO, ale jakoś nigdy nie miałem okazji zagrać. Z tego co widzę to chyba warto, więc będę musiał zaopatrzyć się w tą gierkę. ;)