Skocz do zawartości
mpeg-4

Problemy współczesnego świata!

Rekomendowane odpowiedzi

'Stop chamom, czyli o tym jak się walczy w Rosji z chamstwem kierowców.'

Wklejam link do kanału youtube na którym nagrywane są akcje z walki z chamstwem kierowców parkujących w sposób niezgodny z przepisami :

 

http://www.youtube.c.../StopXAM/videos

Edytowane przez mechl!k
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ładnie to tak zmieniać forumowiczom tytuły tematów ? . Najpewniej stoi za tym @orgiusz.

 

EDIT:

 

He he, jak zwykle minusuje ta sama garstka osób, ilu was jest z pięciu pewnie się znajdzie ? :lol:

Edytowane przez mpeg-4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiemy czytać? Widać kto zmienił temat.

Jeżeli nie podoba Ci się formuła która wybrałem to temat mogę zamknąć - tak samo skończą jego następcy.

 

No nie umiem tego wytłumaczyć ale niestety nie zauważyłem. A orgiusz ostatnio tak się do mnie przyczepił że wziąłem to niemal za pewnik że to właśnie on. Ale na to wszystko powiem tak, jak mnie w tym dziale nie ma to najczęściej wieje pustką, dlatego chciałem go nieco rozruszać może i czasem dosyć kontrowersyjnymi temtami (ale tak jest niemal wszędzie i tutaj też tak zawsze było), no ale jedna kwestia jest tutaj ciekawa a mianowicie taka, że moje posty i tematy zaczęły uwierać dokładnie od momentu jak przy okazji linków do kanałów TV z Japonii i Niemiec wkleiłem póżniej również linka do kanałów z Izraela (z czystej ciekawości świata bez żadnych innych podtekstów i popierania jakiejś strony), jestem przekonany że to jest właśnie to i to też zostało mi na tzw privie powiedziane nie wprost od pewnego moderatora że przyczyną zaognienia i nasiadania na mnie były właśnie linki z TV , tak to niestety moim zdaniem wygląda.

Edytowane przez mpeg-4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się mylisz. Po prostu jak znajdziesz coś wg Ciebie ciekawego, to zakładasz nowy temat i wklejasz link, zapominając, że jest to forum komputerowe a ośla łączka jest tylko dodatkiem i najwyraźniej przynajmniej 10 forumowiczów ma już tego dość.

 

Tym razem nawet link nie działa.

Edytowane przez pawelekmal
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się mylisz. Po prostu jak znajdziesz coś wg Ciebie ciekawego, to zakładasz nowy temat i wklejasz link, zapominając, że jest to forum komputerowe a ośla łączka jest tylko dodatkiem i najwyraźniej przynajmniej 10 forumowiczów ma już tego dość.

 

Tym razem nawet link nie działa.

 

Link nie działa ponieważ moderator tak go spreparował. A ty jak widzę bawisz się w stronniczego adwokata, cofnij się nieco w przeszłość tego działu to bez problemu znajdziesz takie tematy (nie moje) że włos się jeży na głowie. Zresztą sam o tym dobrze wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ładnie to tak zmieniać forumowiczom tytuły tematów ? . Najpewniej stoi za tym @orgiusz.

 

EDIT:

 

He he, jak zwykle minusuje ta sama garstka osób, ilu was jest z pięciu pewnie się znajdzie ? :lol:

 

o popatrz już jedenastu :rolleyes:

 

weź, że se załóż temat "Ciekawostki ze świata wg. mpeg-4" i tam wrzucaj te linki a nie twórz co rusz nowego tematu który kończy się na 3ch odpowiedziach...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o popatrz już jedenastu :rolleyes:

 

weź, że se załóż temat "Ciekawostki ze świata wg. mpeg-4" i tam wrzucaj te linki a nie twórz co rusz nowego tematu który kończy się na 3ch odpowiedziach...

 

slavOK, nie odwracaj kota do góry ogonem, tylko powiedz od razu że w Polsce nie wolno nawet z ciekawości spojrzeć na Izraelską TV, o to ci chodzi z twoją złośliwością czy tak ? bo jakoś wcześniej inny byłeś w stosunku do mnie .

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie rozumiem po co tworzysz co rusz nowy temat gdy tylko znajdziesz na youtube jakiś wg. Ciebie ciekawy filmik, wcześniej wrzucałeś coś ciekawego ale teraz to troszku już przeginasz, no bo po co tworzyć nowy temat o tym, że "Sebastian z bloga o USA ma zamiar wysyłać paczki do Polski" skoro kilkanaście tematów niżej masz temat o Sebastianie i jego blogu, notabene stworzony też przez Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie rozumiem po co tworzysz co rusz nowy temat gdy tylko znajdziesz na youtube jakiś wg. Ciebie ciekawy filmik, wcześniej wrzucałeś coś ciekawego ale teraz to troszku już przeginasz, no bo po co tworzyć nowy temat o tym, że "Sebastian z bloga o USA ma zamiar wysyłać paczki do Polski" skoro kilkanaście tematów niżej masz temat o Sebastianie i jego blogu, notabene stworzony też przez Ciebie...

 

slavOK, migasz się jak tylko możesz pomijajac sedno, no dobra ale odniosę się do tego co napisałeś. Temat pt ''Sebastian z bloga o USA ma zamiar wysyłać paczki do Polski'' stworzyłem bo poprzedni temat o blogu sebastiana został zamknięty pod zarzutem że zakładając ten temat nie pozwalam się tutaj rozwinąć innym :lol: . A tymczasem na privie dostałem wiadomosć że to z powodu linków z TV w innym temacie. Ale najważniejszym powodem stworzenia tematu było to, że pod filmikiem Sebastiana zaczęło się pojawiać bardzo dużo porad których większość była moim zdaniem po prostu nie szczera i chciałem to nagłośnić aby inni też to mogli po swojemu ocenić jak to odbierają, i tyle.

 

Ogólnie taka się tutaj ostatnio wytworzyła napięta atmosfera wokoło mnie, że nie wiem czy (sam z siebie) tu po sobie całkowicie nie posprzątam.

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była szczera... pakowanie się w takie interesy to pakowanie się w problemy a wiem o czym pisze bo sam trochę gratów z usa przez pośredników ściągałem.

 

Nie wykluczam że pewna cześć była szczera i z własnego doświadczenia, ale ze zbyt wielu wypowiedzi biła ewidentna szydera.

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że rzygać się chce, jak znowu się widzi kolejny temat o jakims bzdecie znalezionym na YT. Nie jesteśmy wykopem...

 

''rzygać wam się chce'' ale od konkretnego momentu który wskazałem powyżej, wcześniej nikt nikomu czegoś takiego nie sygnalizował i nie wypominał (i to aż kłuje w oczy). Gdyby to się zdarzyło zupełnie w innej sytuacji (i było wcześniej zapowiedziane w regulaminie czy też nowych obowiązujących zasadach) i nie było dwuznacznych uwag na privie odnośnie tego że to jest za linki z TV (a w domyśle jeden konkretny link) to bym to po prostu przyjął do wiadomości bez mrugnięcia okiem, bo w sumie tak jak wcześniej już pisałem że zaczęło tu wiać totalną pustką i chciałem to nieco rozruszać i tyle, no bo jak wieje pustką to co się będę produkował na jakieś ambitniejsze tematy, no a nawet te co tutaj założyłem, to na popularność i ilość odsłon narzekać nie mogą. Ale tak jak już wcześniej pisałem, atmosfera (celowo i planowo) się już tutaj taka wytworzyła że nic tu po mnie. Jest tylko taka mała prośba, jeżeli bym miał dostać nagle bana, to chciałbym mieć czas na zwiniecie swoich postów (w sensie skopiowania niektórych swoich wypowiedzi, tłumaczeń z Rosyjskiego itp), bo po co mają pracować na kogoś kto mnie tutaj nie chce.

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przyszło Ci do głowy, że w penym momencie czara się przelała i o ile X tematów było do zniesienia, to zrobiło sie tego za dużo i za często? No, ale wolisz teorie spiskowe to wolna wola...

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przyszło Ci do głowy, że w penym momencie czara się przelała i o ile X tematów było do zniesienia, to zrobiło sie tego za dużo i za często? No, ale wolisz teorie spiskowe to wolna wola...

 

No właśnie nie przyszło, a wiesz dlaczego ? ano dlatego że jeśliby chodziło tylko o zbyt częste zakładanie bylejakich tematów (tak jakby to była głównie moja domena), to najpierw zaczęłyby się pojawiać coraz częstsze uwagi od wielu osób w rodzaju mpeg-4 daj se wreszcie siana z takimi tematami itp, to na pewno bym tego nie zignorował, no ale jeżeli od konkretnego momentu zmienia się diametralnie nastawienie wielu osób, i ton w ich postach w stosunku do mnie, to coś chyba jest coś na rzeczy. No ale do tego powodu zmiany nastawienia oczywiście nikt się publicznie nie przyzna. Tak czy inaczej robię sobie po prostu bezterminową przerwę w pisaniu na tym forum, a niedopowiedzenia jak widać pozostaną, bo tak jest wygodniej.

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej robię sobie po prostu bezterminową przerwę w pisaniu na tym forum

1. Trzymamy za słowo.

2. Czy tylko mi się wydaje że oglądamy narodziny nowego grahama?

3. Dawno Sikorowej płetwy nie było widać, a szkoda...

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie też macie problem, jak mpeg-4 wrzucał ciekawe linki z testami i tłumaczeniami w dziedzinie audio, czytałem.

Jak zakłada durne tematy, wrzuca linki z YT nie czytam, i mięsa rzucać nie zamierzam!

Od tego jest "Raportuj" jeśli komuś przeszkadza.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo strzelanie minusami dla zabawy

 

Sorry, ale celem dodania jakiejkolwiek funkcji do forum jest by z niej korzystać: treści i wypowiedzi wartościowe dostają plusy, treści śmieciowe, niewłaściwe lub nieprawdziwe otrzymują minusy - w czym problem? Odwracając stwierdzenie HeatheNa: nie podoba Ci się minusowanie, to nie zwracaj na nie uwagi.

 

Co do meritum tematu, to najlepiej ujął to costi. Czym innym jest wrzucenie linka do filmiku jako dodatek do własnego komentarza/opinii w danej sprawie żeby wzbogacić ew. dyskusję, a zupełnie czym innym jest wrzucanie filmików i tłumaczeń najczęściej bez słowa komentarza, na pałę w nowe tematy za każdym razem. Co innego, gdyby te treści opatrzone krótkim stwierdzeniem opisującym "dlaczego uważam za konieczne podzielenie się tym z wami" pojawiały się w odpowiednich do tego istniejących już najczęściej (i często przyklejonych o zgrozo) tematach, ale fakt... lepiej produkować bzdurne nowe tematy za każdym razem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''rzygać wam się chce'' ale od konkretnego momentu który wskazałem powyżej, wcześniej nikt nikomu czegoś takiego nie sygnalizował i nie wypominał (i to aż kłuje w oczy).

 

Śmiem się nie zgodzić. Nic nie wiem o twoim poście o izraelskiej tv, bo takiego nie pamiętam, a nawet jakby to nie czaję czemu miałby dla kogoś być specjalny i przełomowy. Jakąś żydo-paranoję masz? Wyluzuj. Za to co wiem, to że za każdym razem jak zaglądałem do Twojego kolejnego tematu ostatnio, jedyne przemyślenie, do którego mnie on potrafił skłonić to "jak ten koleś wciąż nie rozumie, że coś takiego nikogo nie interesuje?!" na przykład niemiecka tv. Może znajdzie się z 2 osoby tutaj, które chcą oglądać niemiecką telewizję, a nawet jakby to jak o tym dyskutować?

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale celem dodania jakiejkolwiek funkcji do forum jest by z niej korzystać: treści i wypowiedzi wartościowe dostają plusy, treści śmieciowe, niewłaściwe lub nieprawdziwe otrzymują minusy - w czym problem? Odwracając stwierdzenie HeatheNa: nie podoba Ci się minusowanie, to nie zwracaj na nie uwagi.Co do meritum tematu, to najlepiej ujął to costi. Czym innym jest wrzucenie linka do filmiku jako dodatek do własnego komentarza/opinii w danej sprawie żeby wzbogacić ew. dyskusję, a zupełnie czym innym jest wrzucanie filmików i tłumaczeń najczęściej bez słowa komentarza, na pałę w nowe tematy za każdym razem. Co innego, gdyby te treści opatrzone krótkim stwierdzeniem opisującym "dlaczego uważam za konieczne podzielenie się tym z wami" pojawiały się w odpowiednich do tego istniejących już najczęściej (i często przyklejonych o zgrozo) tematach, ale fakt... lepiej produkować bzdurne nowe tematy za każdym razem.

 

sratata skoro caly temat a nie tylko jakas wypowiedz jest szamba warta to po co w ogole sie bawic w zostawianie po sobie jakichkolwiek sladow (aka -). z reszta whatever...

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem się nie zgodzić. Nic nie wiem o twoim poście o izraelskiej tv, bo takiego nie pamiętam, a nawet jakby to nie czaję czemu miałby dla kogoś być specjalny i przełomowy.

Powiem prawdę (nic nie zmyślam), zrobiłem taki eksperyment który przyszedł mi nagle do głowy tuż po wklejeniu linka do Niemieckiej TV, nie wiem skąd mi się to wzieło ale miałem jakieś takie dziwne przeczucie wrecz graniczące z pewnością że mogę wklejać praktycznie każdy choćby najbardziej bzdurny tamat (i nikomu przeszkadzał nie będzie) ale gdybym tylko wkleił linka do Izraelskiej TV, to nagle zaczną się problemy. Chciałem się o tym przekonać, no i to mi się po prostu sprawdziło, jakieś komentarze ? .

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończ już się kompromitować, bo wyjdzie na to, że wszyscy z Nas to Żydzi... Wybacz, do tej pory nic nie mówiłem, nie zaglądałem nawet do Twoich tematów, ale z tym postem o eksperymencie to pojechałeś ostro po bandzie. Na miejscu moderacji skończył bym tę maskaradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym tylko wkleił linka do Izraelskiej TV, to nagle zaczną się problemy. Chciałem się o tym przekonać, no i to mi się po prostu sprawdziło, jakieś komentarze ? .

 

Tak, masz paranoje. Serio, nie znam Cię i nic do ciebie nie mam, ale czytając te tłumaczenia teorii spiskowych po prostu się tylko za głowę złapać. Inna sprawa, że faktycznie co temat to głupszy. Ja wiem, że ten dział jest od tego, ale bez przesady. Ośla łączka =/= pomyje.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę wklejać praktycznie każdy choćby najbardziej bzdurny tamat

Co właśnie czyniłeś...

ale gdybym tylko wkleił linka do Izraelskiej TV, to nagle zaczną się problemy.

Rozgryzłeś nas, mnie w szczególności, spolonizowanego prawnuka oficera Sturmabteilung w służbie światowego żydostwa...

jakieś komentarze ? .

Hmmm... czy podanie linka do adresów poradni zdrowia psychicznego będzie naruszeniem punktu I.1.a regulaminu forum? :wink:
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komentarz:

Tak czy inaczej robię sobie po prostu bezterminową przerwę w pisaniu na tym forum, a niedopowiedzenia jak widać pozostaną, bo tak jest wygodniej.

 

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...