Skocz do zawartości
mpeg-4

Problemy współczesnego świata!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra przyjmijmy że jest to wynik przypadkowego splotu okoliczności, bo tego też nie można na 100% wykluczyć, a jeślli by ktoś z moderatorów faktycznie stał za tą nagonką z powyżej wymienionych powodów, to i tak by się publicznie nie przyznał z oczywistych powodów. Tak że co najwyżej można spekulować odnośnie przyczyn tej sytuacji. Ale tak czy inaczej po założeniu (wiadomo jakiego) tematu obstawiałem że od mojego kolejnego postu zaczną się problemy, i tak też właśnie się stało.

 

EDIT:

 

Żeby było jasne, eksperyment trwał od założenia tamtego tematu a myśl o eksperymencie pojawiła się tuż po przeczuciu które przyszło tuż przed wysłaniem tamtego posta a nie już przed jego napisaniem i gdyby ta myśl nie przyszła to i tak pewnie by się pojawił. Tak że wcześniejsze tematy były tworzone spontanicznie.

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak że wcześniejsze tematy były tworzone spontanicznie.

 

Nie mam nic do Ciebie.

Ale prośba, nie twórz tematów spontanicznie, 2x się zastanów zanim klikniesz "utwórz nowy temat" i będzie cacy;)

pzdr

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem prawdę (nic nie zmyślam), zrobiłem taki eksperyment który przyszedł mi nagle do głowy tuż po wklejeniu linka do Niemieckiej TV, nie wiem skąd mi się to wzieło ale miałem jakieś takie dziwne przeczucie wrecz graniczące z pewnością że mogę wklejać praktycznie każdy choćby najbardziej bzdurny tamat (i nikomu przeszkadzał nie będzie) ale gdybym tylko wkleił linka do Izraelskiej TV, to nagle zaczną się problemy. Chciałem się o tym przekonać, no i to mi się po prostu sprawdziło, jakieś komentarze ? .

 

 

Tak. Ja mam 2:

1. A po co? :D

2. Nie dziwi mnie, że niemiecka przeszła, każdy pomyślał "ok, może będzie na forum ktoś, komu się to przyda." -sam mówię po niemiecku, więc gdybym teraz nie miał tych kanałów w tv, bo byłbym w PL, czemu nie? Ale Izraelska tv: kolejny bezsensowny temat po wszystkich które już były, czyli ludzie mają mniej cierpliwości na kolejny + jak mam znajomych na całym świecie, tak nie znam nikogo kto chciałby oglądać izraleską tv, więc nie dziwie się, że ktoś pomyślał "wtf? spierdzielaj z tą swoją telewizją!" Ot tajemna wiedza,spisku niet!

Tak więc...

Dołączona grafika

 

Dobra przyjmijmy że jest to wynik przypadkowego splotu okoliczności, bo tego też nie można na 100% wykluczyć, a jeślli by ktoś z moderatorów faktycznie stał za tą nagonką...

Naprawdę uważasz, że moderatorzy, którym się czasem nawet moderować nie chce, mają ochotę bawić się w nagonki za dawanie linków do izraelskiej tv? Naprawdę?! :lol:

 

Żeby było jasne, eksperyment trwał od założenia tamtego tematu a myśl o eksperymencie pojawiła się tuż po przeczuciu które przyszło tuż przed wysłaniem tamtego posta a nie już przed jego napisaniem i gdyby ta myśl nie przyszła to i tak pewnie by się pojawił. Tak że wcześniejsze tematy były tworzone spontanicznie.

 

Whateva nigga! :lol2:

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do Ciebie.

Ale prośba, nie twórz tematów spontanicznie, 2x się zastanów zanim klikniesz "utwórz nowy temat" i będzie cacy;)

pzdr

 

To już było sugerowane wcześniej - widać efekt, prawda?

Co do reszty to już nawet nie chce mi się komentować. Widać po ocenach postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem prawdę (nic nie zmyślam), zrobiłem taki eksperyment który przyszedł mi nagle do głowy tuż po wklejeniu linka do Niemieckiej TV, nie wiem skąd mi się to wzieło ale miałem jakieś takie dziwne przeczucie wrecz graniczące z pewnością że mogę wklejać praktycznie każdy choćby najbardziej bzdurny tamat (i nikomu przeszkadzał nie będzie) ale gdybym tylko wkleił linka do Izraelskiej TV, to nagle zaczną się problemy. Chciałem się o tym przekonać, no i to mi się po prostu sprawdziło, jakieś komentarze ? .

 

 

haha no nie, żydowsko-masoński spisek, to forum to izraelska wtyka w polskim światku PC/OC, a może władają tym iluminaci ?!

Wiesz co mam coś dla Ciebie:

Illuminati-Przemysł muzyczny - Paranormalne.pl

Lady Gaga: Marionetka Illuminati | Loża bez tajemnic

Rihanna, Lady Gaga - marionetki Iluminatów

 

 

kolejny problem tego świata B-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

2. Nie dziwi mnie, że niemiecka przeszła, każdy pomyślał "ok, może będzie na forum ktoś, komu się to przyda." -sam mówię po niemiecku, więc gdybym teraz nie miał tych kanałów w tv, bo byłbym w PL, czemu nie? Ale Izraelska tv: kolejny bezsensowny temat po wszystkich które już były, czyli ludzie mają mniej cierpliwości na kolejny + jak mam znajomych na całym świecie, tak nie znam nikogo kto chciałby oglądać izraleską tv, więc nie dziwie się, że ktoś pomyślał "wtf? spierdzielaj z tą swoją telewizją!" Ot tajemna wiedza,spisku niet!...

 

 

Po pierwsze nie moją telewizją, ale szukając jakiegoś linka z Izraelską TV pomyślałem sobie że po prostu ciekawie byłoby popatrzeć jaka jest ta ich telewizja, tj czy jest ona równie konserwatywna i przesycona religią jak np kanały arabskie czy też jest nieco inna. W sumie wiele tam nie naoglądałem ale z tego co widziałem to wygląda dosyć zachodnio (przynajmniej wtedy co oglądałem) tak bym powiedział, a wcześniej wydawało mi się że będzie mocno konserwatywna. A zainteresowanie oglądaniem TV z całego świata pozostało mi do dziś jeszcze z czasów pierwszych anten satelitarnych, a jak wiadomo jest ograniczenie widoczności satelit z całego globu i pewnie dlatego nieco zachłysneła mnie możliwość internetu gdzie nie ma żadnych ograniczeń widoczności satelit. Zresztą czasem warto popatrzeć na TV z różnych krajów bo nawet nie znając języka można już po sposobie mowy ciała czy też pokazywanej treści, ewentualnie po specyfice kręcenia (np TV niemiecka jest pokazywana w sposób bardzo obrazowy/czytelny i oglądając jakiś reportaż wiesz mniej więcej o co chodzi) wyczuć czy ci ludzie nadają jako tako na tych samych falach.

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o takich błachostkach mówicie, a dzisiejsi gimnazjaliści muszą kombinować jak wyciągąc kase od rodziców na nike air maxy, bo za zwykłe buty nika nie mają respektu w szkole.

 

Tzn biją Cię, czy tylko przestali szanować? :blink: :wink:

Sorry, ale nie mogłem, wstrzeliłeś się w temat jak mpeg-4 w oślą łączkę :lol:

 

A ja na ten przykład nie lubię telewizji.

 

a ja lubię placki... :wink: Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o takich błachostkach mówicie, a dzisiejsi gimnazjaliści muszą kombinować jak wyciągąc kase od rodziców na nike air maxy, bo za zwykłe buty nika nie mają respektu w szkole.

 

Chyba nie byłem standardowym gimbusem (parę latek już minęło). Dlaczego?

 

Rozmyślałem, skąd zdobyć fundusze i jaką grafikę wybrać, aby dało się pograć sensownie w Wiedźmina (dopiero co wyszedł) w 1280x1024. 2007, E4300 @ 2.7 GHz, 2x1GB DDR2 667, mobo by ASRock z PCI-E, AGP, DDR2 i DDR. Miałem wtedy GF6800LE 128 @ 8/8 na AGP. Nabyłem Radzia HD2600XT :P. W międzyczasie zasilacz odmówił posłuszeństwa, potem rozpoczynałem przygodę z oglądaniem rzeczy w HD, pragnąłem też szybszego łącza. Fajne czasy. Może dlatego całkiem nieźle wspominam, bo w klasie miałem dość porządnych ludzi, w tym kilka osób, które zainteresowane były pecetami/grami/anime i rockiem + nauczyciele w miarę fajni.

 

Uważam, że reforma edukacji i wydzielenie gimnazjum były wysoce niekorzystnymi zmianami. W tymże gimnazjum gromadzi się młodzież w wieku, w którym generuje "największe problemy". Trafiają w system, który stwarza im wyjątkowo przystępną platformę do niecnych knowań (beż żadnej teorii spiskowej ;)). +IMO młodzież z roku na rok jest coraz gorsza, a mówię to sam, mając kilka dni do dwudziestych urodzin, ględząc jednocześnie jak stary dziadyga borowy.

Temat wszak o problemach współczesnego świata, więc można było poruszyć taki aspekt.

Odnosząc się do kolegii mpeg-4 - tematów coraz więcej, coraz bardziej błahe, to i reakcja konkretna. Bynajmniej nie jest to odniesienie do izraelskiej TV w klimatach spisku. Czyżbyś chciał udowodnić, że na forum są sami naziści? Heh, pudło :).

@KHOT, moje pierwsze skojarzenie? Graham, ale jakiś taki lajtowy. Te tematy nie niszczą tak, jak chociażby ~cynamonowe ancymonki wspomnianego w poprzednim zdaniu pana G.

 

Jaki temat, taki wywód.

Pozdrawiam.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...