Skocz do zawartości
Pietia(lania)

modem ADSL + Router 3g

Rekomendowane odpowiedzi

szukam takiego kombajniku

 

znacie cos takiego , chodzi o to ze jak zrywa mi neo automatycznie przelacza sie na 3g

 

znalazlem takie cos :

Router 3G Netgear DGN2200M-100PES ADSL NEOSTRADA (2303332420) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

dobre to ?

 

znajdzie sie cos tanszego/lepszego ? moze byc np z alternatywnym softem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem tak 2 lata temu w dlink dir655 w domy upc a jako backup blueconnect. swietnie smigalo, zabralem go na wakacje nawet zeby 3g umieszczone tam gdzie najlepszy zasieg byl rozdzielalo po wifi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie znajdziesz lepszego routera 3g/ADSL w rozsądnej cenie niż ten NetGear. Miałem już niejedną rzecz tej firmy: switch, printservery, router, karty - wszystko śmigało solidnie i bezproblemów przez kilka dopóki nie zrobiłem remanentu.

 

W przypadku routerów 3g/Ethernet RJ45 WAN (kablówka, DSL) wybór jest większy i faktycznie można kupić tanio (za 90-120 zł)sprzęt do którego można wgrać Open-WRT np.:

 

http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-MR3420#spec

 

http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=TL-MR3220#spec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre to ?

 

znajdzie sie cos tanszego/lepszego ? moze byc np z alternatywnym softem :>

 

Do takiego zastosowania, to oczywiście że dobry... Ciężko znaleść coś lepszego, co do alternatywnego oprogramowania to problem jeżeli chodzi o ADSL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...