Skocz do zawartości
mikkepl

Laptop 500 - 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym kupić laptop w granicach 500 700zł. Laptop ma być przeznaczony dla mojej siostry, która tylko przegląda internet lub gra w gry przeglądarkowe. Innymi słowy żadnych zbędnych bajerów. Najbardziej zależało by mi na nie awaryjności i na tym, żeby udźwignął Windows 7. Możecie mi coś polecić co jest wartego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym nie dostaniesz super maszyny z 2 rdzeniami itd... ( są "okazje" ale to sa czesto chodzące trupy )

Jesli 15-tka ( do tego mówisz że mało awaryjna --- czyli wszytko produkowane do 2006 roku ( PBfree) ) brałbym np Amilo V8010 ..

2 GB ddr2 ramu wsadzisz dysk na sata czytnik SD grafa I915 z TVout.. . Obsługa FSB400 i 533 czyli all petaki M.Firewire.wifi G.Pcmcia.4 usb.Nagrywarka DVD.

Miałem ostatnio 2 takie sztuki które używane były w firmie jako przenośne... Zryte mocno... jedyne co sie zepsuło po 7 latach : Baterie biosu dlatego nie startowały...

Jedna sztuke wziełem dla siebie wstawiłem 120GB twardego dokupiłem ramu i śmiga jak głupi ( winxp )

2 sztuka pracuje u kumpla jako własnie komputer dla 11 latki... i spisuje się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...