Skocz do zawartości
Bloodneo

Jakiego radeona 7850 kupić :) (Wybór producenta)

7850 Radeon (Producent)  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego producenta kart graficznych byś wybrał przy zakupie karty Radeon 7850

    • GIGABYTE RADEON HD7850 2GB DDR5 WINDFORCE 975MHz (3 gw)
    • SAPPHIRE Radeon HD 7850 OC 2 GB 920MHz (2 gw)
    • MSI R7850 Twin Frozr 2GD5/OC 900MHz (3 gw)
    • HIS Radeon 7850 2GB 860 MHz (3 gw)


Rekomendowane odpowiedzi

Od wzcoraj testuje HISa. Chłodzenie puszczone na Auto chodzi w zakresie 20-40% i jest ciche natomiast co do OC to lekka lipa - więcej w dziale karty graficzne w temacie o HD7850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena faktycznie bardzo atrakcyjna. Podobnie dobra cena jest na i5 2500K.

 

Taki zakup należy traktować jako zakup z gwarancją na Księżycu. Niby "likwidacja sklepu" a tak mała liczba towarów i to akurat tych najbardziej "modnych". W opisie na stronie "o mnie" - "sprzęt sprawdzony pod kontem"... - nie mamy tu do czynienia z mistrzem ortografii.

 

Dla ostrych ryzykantów i przy wpłacie przez PayU rzeczywiście dość dobra oferta. Choć to, że wpłaty chce w ciągu 3 dni od wylicytowania a wysyłkę zapowiada na 14-15 czerwca, dość jednoznacznie wskazuje na wałek.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem kolesia komentarze...i historię sprzedaż/zakupów

I poprzednie aukcje gdy cos sprzedawał.... ładne kity, ludzie to naiwni.

Jednym slowiem A6 mu sie psuje, musi ją podreperować by na ryby pojechać:D

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla potomności jeszcze link z aukcją na i5 2500K i pozostało oczekiwanie kiedy alle-konto zawiśnie. :)

 

http://allegro.pl/intel-core-i5-2500k-i2383171139.html

 

A także inne "okazje":

http://allegro.pl/intel-core-i7-2600k-i2383170785.html

 

http://allegro.pl/gigabyte-geforce-gtx-570-windforce-3-i2383172802.html

Windforce jeszcze przed chwilą było po 900,00. Nikt nie licytował to zmienił na 870,00.

 

Niechże ktoś zgłosi te aukcje - po co ludzie mają kasę potracić? Ja zgłosiłem, ale na pojedyncze zgłoszenia oni nie reagują.

 

http://allegro.pl/g-skill-ripjaws-2x4gb-1600mhz-i2363375136.html

 

Tutaj była to jeszcze likwidacja biura graficznego, a nie sklepu....

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fail :blink: teraz ludzie zamiast sprzętu mają pusty portfel, kupiłem w agito i jestem zadowolony 24mc gwarancji zapewnia ich serwis, oraz przesyłkę otrzymałem na drugi dzień a nie w czerwcu. Już widzę jego zablokowane konto allegro, a jak wyjedzie i nie wróci tyle po pieniądzach :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mzzk

Sprzedawca ma konto od 2008 roku. W między czasie sprzedawał również sprzęt elektroniczny i otrzymywał pozytywne komentarze. Po wystawianych przedmiotach i opisach wygląda raczej na to, że sprzęt sprowadza z Anglii.

 

Gwarancja to pewnie rzeczywiście fikcja, ale reszta nie wygląda dla mnie aż tak niewiarygodnie jak tu piszecie.

 

Na szczęście na allegro jest program ochrony kupujących, więc nie jest to jakieś wielkie ryzyko.

 

Za dwa tygodnie napiszę, czy się opłaciło :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet można dokupić kolejne i5-2500k - tym razem gwarancja na 36 miesięcy - najwidoczniej sklep się jeszcze po poprzedniej aukcji nie zlikwidował do końca. :D

 

Intel Core i5 2500K (2386941185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

I Sony PS3 przybyło. :)

 

http://allegro.pl/sony-ps3-320gb-2pady-kamera-2xmove-i2386942032.html

 

Nic tylko brać :)

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] wygląda raczej na to, że sprzęt sprowadza z Anglii.

 

Z Anglią może mieć coś wspólnego ale moim zdaniem to on tam wyjeżdża 14-15 czerwca i chce mieć kasę na rozpoczęcie nowego życia zdala od polskiej policji <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch tygodniach użytkowania Sapphire Radeon HD 7850 2GB jest problem z jednym z wentylatorów, nie wiem od czego to zależy ale jak mu się uda rozkręcić to czasami jest ok, innym razem hałasuje jakby dysk cały czas coś odczytywał przy prędkości wentylatora 20%, jeśli ustawie chłodzenie na 35% to grzechotanie ustaje. Jednakże stwierdzam że muszę ją przesłać na gwarancji ponieważ czasami nie idzie wytrzymać tak hałasuje nawet przy ustawieniu na 35%, karta za $$$$ i takie felery :mur: (ps. po kopnięciu w obudowę komputera bywa że przestaje :huh:) Informuje przyszłych kupujących iż coś takiego może się trafić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz dokładnie cale chłodzenie. U mnie wyglądało to tak, że przy jednym z wentylatorów został plastikowy odlew (wiecie jak przy chińskich tanich zabawkach). Ja zauważyłem to od razu przy wyjęciu z pudełka, więc nie wiem czy może to generować taki hałas, lecz warto to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też początkowo miałem problem z terkotaniem jednego z wentylatorów na Szafirze. Co prawda u mnie działo się to na zakresie 20-28%, ale było mega wkurzające. Już miałem wysyłać na gwarancję, ale magicznie samo przestało (co prawda trochę pogmerałem przy tym felernym wentylu - może to pomogło).

 

Generalnie jestem zadowolony, bo chłodzenie jest naprawdę cichutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...