Skocz do zawartości
Algier

Aparat cyfrowy - sklep czy Allegro???

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj też zakupiłem aparat na allegro od Mailtronic'a. Jak narazie wydaje się bardzo solidny szybko odpowiada na maila, zgodził się na odbiór osobisty. I nie ma wygurowanych cen. Jak narazie nie żałuje że nie kupiłem aparatu w sklepie, a zaoszczędzone pieniądze przeznacze na akumulatorki, ładowarke i kartę pamięci.

 

odbiór osobisty w Poznaniu rozumiem? a pieniądze przelewasz na jego konto, przez allegro czy też osobiście???

Pieniądze też osobiście. A towar odbieram w jakiejś dziurze koło Poznania bo tam akurat mieszka. Może jeszcze dzisiaj uda mi się odebrać to Ci powiem co i jak.

ok, czekam na odpowiedź bo też chcę to załatwić w podobny sposób co Ty.

 

Czyli mówisz, że bez problemu zgodził się aby zapłacić i odebrać na miejscu?

Tak powiedziałem mu że chciałbym odebrać osobiście. To on podał mi numer babki do której mam zadzwonić i się umówić na odbiór sprzętu. Gdyż on nie mieszka w Poznaniu. Wczoraj wygrałem aukcje zadzwoniłem do niej, a ona powiedziała że nie ma żadnego problemu mam do niej podjechać, aby zapłacić za aparat i go odebrać.

Będe do niej jechał wieczorem, tak że jak wróce to postaram się jeszzce napisać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki odebrałem dzisiaj aparacik. Wszystko w jak najlepszym porządku. Naprawde polecam tą firmę. Wczoraj wygrałem aukcje dzisiaj się już ciesze aparatem. Haha :D

Jeszcze jedno pytanko gdzie dokładnie pod Poznaniem odebrłeś aparacik???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejscowość Mechowo. Taki duży dom przy stawie. Jak się jedzie na Gniezno jakieś 3 km za Poznaniem. Zadzwonisz do tej pani to Ci dokładnie powie jak dojechać.

Dzięki za wszystko, upewniłeś mnie w przekonaniu, że warto tam kupić jutro się chyba zdecyduję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pyt. wiecie może skad ściągnąć instrukcję pl do Canona G3 ??? Jeden link znalazłem ale trochę kiepska jakość.

Hmm. Jeśli kupujesz u Mailtronika to dostajesz polską instrukcje mimo że nie ma tego w opisie aukcji. Przynajmniej ja dostałem. Jest to zwykłe ksero, ale i tak dobrze że wogule cos takiego dodaje. Wrazie czego to zadaj mu pytanie czy ma takową instrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Allegro, to pewnym można być za conajmniej kilku sprzedających - polecam gościa o nicku Mailtronic z firmy Mailtronic Global Ltd. z siedzibą w Niemczech. Wysyła telefony m.in. w opcji Escrow, powyżej 500zł kurierem z dopłatą 35zł. Jeśli masz zamiar wydać aż ok 2500zł, to oferta jest bardzo dobra. Sprzedający nie ma ani jednego negatywa, a aż 508 pozytywów. Aparaty oczywiście są nowe i oryginalnie zapakowane. Radzę zapoznać się z jego ofertą. Sam mam zamiar od niego kupić, a wydaje się na Allegro najpewniejszy.

wolałbym kupić od kogoś w pobliżu mojego miejsca zamieszkania, tak wydaje mi się pewniej.
Algier - gratuluję i życzę miłego użytkowania ;] Jak widzę, moje polecenie Tobie Mailtronica na Allegro wywołało istną burzę na tym forum, ale jeszcze raz podkreślam - nie jestem w żaden sposób z nim spokrewniony itp ;) Najważniejsze, to sobie pomagać i dzielić wspólnymi doświadczeniami :) Tak na przyszłość to wszystkim radze zastanowić się nad ryzykownym, ale bardzo korzystnym finansowo sprowadzeniem aparatu cyfrowego z USA - Olympus C4000 kosztuje z kosztami przesyłki ok... 1100 zł :) U nas póki co fortunę... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pandoCENT- nie przeczę, że jest to również twoja zasługa :) ale swoją opcję też zrealizowałem bo aparat będę odbierał osobiście pod Poznaniem i płacił gotówką. A co do sprowadzania sprzętu z USA to była taka opcja tylko musiałbym poczekać do września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pandoCENT- nie przeczę, że jest to również twoja zasługa :)  ale swoją opcję też zrealizowałem bo aparat będę odbierał osobiście pod Poznaniem i płacił gotówką. A co do sprowadzania sprzętu z USA to była taka opcja tylko musiałbym poczekać do września.

Thx Algier ;) Póki co to jednak sprowadzenie z USA aparatu to opcja dość ryzykowna - a kwoty są jednak dość wysokie, co nie zawsze się opłaca chociażby jeśli chodzi o sprawy napraw gwarancyjnych itp. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...