Skocz do zawartości
radektadek

Jak to podłączyć

Rekomendowane odpowiedzi

Zestawy komputerowe na Maj 2012 - Poradnik zakupowy | PurePC.pl

Polecamy zakup sprzętu komputerowego w sklepie internetowym Morele.net. Każdy użytkownik PurePC.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub pendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy:

 

Umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie.

Umieścić w koszyku produkty oraz pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0

Sam się za to nie bierz w żadnym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie ten dział, na taki temat.

 

jak to podłączyć ?

 

 

Kablem, najlepiej od żelazka. A tak na serio jeżeli nie robisz sobie jaj i jesteś, aż w takim stopniu źielony to zamów soebie w sklepie złożenie wybranych podzespołów w całość ew. poproś kogoś żeby Ci to złożył.

 

Wątpie ażeby w sieci były takie trywialne poradniki "jak wpiąć wtyczkę w gnizdo"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przestudiowałem instrukcję i uruchomiłem.

Muszę tylko jeszcze pójść tą całą pastę na procesor kupić bo mi w BIOS pokazuje, że mam 90 stopni CPU i 36 stopni płyta główna.

Tylko, że nie czuć tego ciepła, BIOS zawsze dobrze pokazuje ?

 

Instalować system bez tej pasty na procka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od procka o_O

 

Powyżej pewnej temperatury ze względów bezpieczeństwa komputer się wyłącza.

 

Kup pastę/daj tę co dostałeś z prockiem, odpowiednio nałóż, załóż radiator i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...