Skocz do zawartości
dajogzum

Rozowy ekran! Asus GTX560 DCII TOP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio mam problemy z moim GTX'em (chociaz nie mam 100% pewnosci czy on to powoduje).

Wiec kiedy mialem Windows 7 ultimate x64, zajmowalem sie troche renderem filmow ale przy renderze w After effects (przy uzywaniu OpenGl) czy Cinema4D jest wszytko OK ale jak cos robilem w Windows Movie Maker po okolo 10 sekundach caly ekran byl w rozowe paski i po chwili caly system byl zawieszony. Teraz mam Windows 8 x64 i w grze ktora jest w systemie (przykladowo pasjans) tak samo moze po 30 sekundach rozowy ekran i wiesza system. w grach BF3 Dirt3 Quake3 Minecraft BF:BC2 dziala tak jak powinna. 3DMark 11 rowniez zero bledow. FurMark max 76~78 stopni (w dosc goracy dzien w pokoju 26stopni:P) i rowniez kompletnie nic.

Od razu mowie ze probowalem wgrac starsze oraz Beta stery nawet ze sterami dolaczonymi do GF jest to samo. Czytalem juz wiele Forum niektorzy maja problemy z ogladaniem YT na fullscreen u mnie nie doswiadczylem nic takiego innym poprostu regularnie nawet jak nic nie robia tez pokauja sie te paski u mnie tylko przy Movie maker oraz przy tej grze moze to tylko dwie aplikacje ktorych powiniem unikac ale martwie sie karte.

 

Sprzet:

AMD phenom 9500 (bez OC) chlodzenie nie jest boxowe chlodzenie jest firmy Spire ale modelu nie znam

DDR2 8GB 800mhz (bez OC)

Asus M3A76-CM

Asus GTX560 DCII TOP (bez OC) (karta nie ma nawet 2 miesiecy)

OCZ 700W

 

za jakiekolwiek bledy czy literowki przepraszam ale nie mam polskiej przegladarki :/

 

Z gory dzieki,

PS: jezeli jakis filmik czy screen bedzie potrzebny, aby bylo mozna blizej poznac ten problem moge to zalatwic.

Edytowane przez dajogzum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem wszystko na Max co sie dalo w tym programie, temperatura mniejsza niz na furamarku oraz zadnego bledu.

Teraz tak mysle ze Movie Maker i ta gra systemowa jest produkcji Microsoft'a i to moze oni cos zwalili przy pisaniu tych aplikacji ze ten sterownik/karta jest nie stabilna/kompatybilna z dana aplikacja?

Przed chwila gralem w nowego pinballa (na win 8, gra rowniez systemowa) jest on w 3D i dziala normalnie.

Edytowane przez dajogzum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam ,że to wina oprogramowania. Nie doszedłem tylko ,którego :) . Mam czasami tak samo. I tylko podczas oglądania filmów na YT na FS. Zupełnie losowo .Miesiąc ani razu to nie wystąpiło a czasem 2x pod rząd i potem znowu nic przez kilka tygodni. Wszytskie gry śmigają bez problemów ,żadnej zwiechy nic.Dlaczego myślę ,że to raczej software ? Gdyż kilka zwiech nie spowodowało totalnego zablokowania komputera i wywalało błąd flesha.A tego właśnie używa YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...