Skocz do zawartości
alco81

Niechciane prezenty na GG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jeżeli pytanie zostało napisane w niewłaściwym dziale, to bardzo przepraszam i uprzejmie proszę o przeniesienie go do działu właściwego, a teraz do rzeczy:

 

od jakiegoś czasu jestem zasypywany przez użytkownika XXXXXX (jeśli będzie taka potrzeba podam odpowiednim osobom konkretny numer) "prezentami" na GG... rozmawiałem z nim... prosiłem go... wręcz błagałem, żeby przestał, bo te prezenty wprawiają mnie w zakłopotanie i stawiają w niezręcznej sytuacji (przyjaciółka robi mi wyrzuty, że ZNOWU dostałem prezent, a ja nawet nie jestem w stanie ich zobaczyć na programie, bo korzystam z AQQ w którym wogóle nie znalazłem takiej funkcjonalności) ba, nawet nie wiem gdzie je w ogóle zobaczyć - zatem bardzo proszę o pomoc...

 

a) jak usunąć te niechciane prezentu, które już przyszły?

 

b) skoro prośby do tego człowieka nie skutkują, to jak zablokować mu możliwość przesyłania do mnie prezentów, albo jak w ogóle wyłączyć tą możliwość na moim koncie (żeby nikt nie mógł mi żadnego prezentu przesłać)

 

z góry dziękuję za wszelką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety... to tak nie dziala, ta osoba jest zablokowana juz dobre dwa miesiace... a ostatni prezent dostalem wczoraj (sprawdzilem, nadal jest na liscie zablokowanych kontaktow)

 

rozmawialem z tym czlowiekiem, prosilem, błagałem, tłumaczyłem, że nie zycze sobie tych prezentów... ze stawiają mnie w trudnej sytuacji i zmuszaja do odpowiadania na bardzo krepujace pytania ale do tej osoby NIE DOCIERA... co wiecej, ja nawet NIE WIEM, ze cos takiego dostaje i totalnie by mi zwisało, tylko że ludzie nie dają mi zyc i notorycznie się wypytują o tą "tajemniczą NIECHCIANĄ wielbicielkę"

 

mam sporo kontaktów na liscie GG i jak kolejna osoba nawiązuje do tematu tych prezentów (I LOVE YOU, misie, serduszka, sloneczka) to mam normalnie ochote wyskoczyc z balkonu przez zamkniete okno... bo nie chce mi sie po raz TYSIECZNY tłumaczyć, że uwzięła się na mnie jakaś psychopatka, której zupełnie nie znam... rozmawialismy jeden jedyny raz przez 10 minut na GG i nie chce miec z ta osobą absolutnie NIC WSPOLNEGO

 

 

P.S. niestety, oczywista opcja - zmiana numeru - nie wchodzi w grę!

Edytowane przez alco81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś sprawę administracji GG, jeśli to oleją wysyłaj im po dwa maile dziennie. W końcu zareagują. Ewentualnie zgłoś sprawę na policję, jeśli nie trafisz na skrajnego idiotę (co się rzadko w polsce zdarza) może uda się popchnąć sprawę w ramach uporczewego nękania, które, niestety, nie jest w prawie sensownie ujęte. Albo wyciągnij z tej osoby dane i złóż pozew cywilny.

 

Albo po prostu zmień ten numer, to nie jest spalenie domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olałbym administrację gg i zgłosił to na policję. Jak ktoś jest tak głupi, by mimo próśb ciągle się naprzykrzać, to niech poniesie odpowiednie konsekwencje. Znalezienie takiej osoby nie powinno być trudne, może nawet sama by się znalazła, wystarczyłoby się umówić na spotkanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...