Skocz do zawartości
:Focus

Watch Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

wow 350zł za wersje pc hehe sprzeda się w miliardach egzemplarzy, jaka by nie była w Polsce sukcesu nie wróżę, zresztą dice też się rozkręciło z ceną bf4, gra która powinna być dodatkiem do bf3 za ponad 250zł w wersji premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to? http://www.youtube.com/watch?v=2NBG-sKFaB0 (2004 rok) ;P

Brak textur to i brak dużych rozmiarów , to demko na tamte czasy wymagało dużej mocy obliczeniowej by sobie płynnie pograć.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow 350zł za wersje pc hehe sprzeda się w miliardach egzemplarzy, jaka by nie była w Polsce sukcesu nie wróżę, zresztą dice też się rozkręciło z ceną bf4, gra która powinna być dodatkiem do bf3 za ponad 250zł w wersji premium

 

 

A kto Ci każe kupować wersję premium. Ale fakt że 150 zł za zwykła wersję  to i tak sporo.  Ale powoli trzeba się do tego przyzwyczajać. Co do nowego UE to ja mam jednak pewne obawy. Pamiętam te pierwsze zachwyty UE 3.0, a jak wyszło to każdy sam widzi. Ogólnie bez jakiejś tam rewelacji. Dobry silnik owszem. Sprzedał się, bo masa gier na nim powstała. Ale czy to były jakieś killery graficzne.  Wiem grafika to nie wszystko. W ogóle to ja bym się nie podniecał pierwszymi tytułami na nowe konsole. Dopiero za rok, albo dwa urodzi się coś konkretnego. No chyba że Naughty Dog wypuści jakiś tytuł i wszystko pozamiata. Czekam jeszcze na Forze 6 poza Watch Dogs.

 

p.s jakieś tam przecieki o powrocie Gordona Freemana nawet się pojawiły. Zaczynaja mi działac na nerwy ogólnie od dłuższego czasu ;). A zbytnie oczekiwanie może skutkować tym że Valve nie wytrzyma presji i coś spierd.. z grą. .

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci każe kupować wersję premium. Ale fakt że 150 zł za zwykła wersję to i tak sporo. Ale powoli trzeba się do tego przyzwyczajać.

Nie pamiętam... A przepraszam - ostatnia gra za którą przepłaciłem to było Diablo 3. Ostatni box to chyba Darksiders 2. Obstawiam że za key do WD nie wydam więcej niż 30€

 

Tapa z 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrade robiony ok. 2mc temu a już ledwo się mieszczę w rekomendowanych Dołączona grafika Cóż poradzić next gen to next gen, dobrze że przynajmniej cokolwiek ruszyło do przodu.

 

Zgodzę się. Wymagało dużej mocy ale... Dema z jakiś tam scen potrafiły zawierać mikroskopijny rozmiar a wizualnie przebijać niektóre benchmarki [;

 

To co niektórzy scenowcy potrafią wyczyniać w demkach ograniczonych do 4K przechodzi ludzkie pojęcie. Niektórzy osiągają mistrzostwo w tych mini kategoriach (4K, 64K). Dla mnie to artyści kodu. Sam pasjonuję się demosceną odkąd pierwszy raz zobaczyłem ów temat na swoim commodore C64 aż do dziś. Polecam się zapoznać z tym - jak dla mnie - ciekawym tematem sztuki programowania.

 

Wracając do tematu. Na Watch Dogs czekam prawie tak samo jak na kolejną część DeusEx 'a. A to dosyć spore "prawie" robi domieszka "GTA" za którym nie przepadam. Natomiast jeśli rzeczywiście jedyną cechą która łączy te dwie gry jest fakt iż obydwie są sandboxami to łykam to w całości. Na marginesie powiem, że moje dwie ulubione gry wszechczasów to Mafia (sandbox) i DeusEx, tak więc jeśli Watch Dogs w sandboxowym świecie będzie miała choć trochę wyrafinowania Mafii i nie pójdzie w świat prostactwa z GTA - będę zadowolony.

Edytowane przez Włodi
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem że w wielkim skrócie chcieli wydać bubla i zawyżyć wymagania a tak to słodko przez pół roku będą zmieniać słownie nic czekając aż większość wymieni PC na świeższe/ ustabilizuje się rynek na nextgenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcą robić konkurencji dla Assassin's Creed IV: Black Flag.  dwie duże produkcje w krótkim odstępie czasu to jak strzał z łuku w kolano... Dołączona grafika poza tym i tak większość potencjalnych klientów wciąż gra w GTA 5...

Edytowane przez zaodrze244
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jak chcesz kupić obie gry to ich na raz nie kupisz (czyli nie zapłacisz pełnej kwoty). Drugą byś kupił później (pewnie by już była tańsza). A tak wydadzą watch dogs później i zapłacisz pełną kwotę.

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to trochę inaczej niż na poprzednich prezentacjach. Widać, coś było z grą nie tak, że takie opóźnienie. Szybko zmontowanym zwiastunie/gameplayu zainteresowania nie odbudują, ale gra dalej ma szanse być hitem jeżeli na premierę będzie solidnym produktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Prawie drugie Colonial Marines. :biggrin:

 

Oby nie.  

 

Bo CM miało chyba coś więcej wyciętego niż samą jakość obrazu. Finansowo porównanie jest bardzo niesprzyjające zyskom, z drugiej strony jest to kolejny gwóźdź do trumny PS4 i Xone. 

O ile gameplay zostanie na deklarowanym poziomie i sandboxowy model nie zostanie zamknięty na modyfikacje ( patrz GTA4 + Skyrim ) to w [gluteus maximus] mam wygląd trailerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 newsów o tym jak nextgeny będą/nie będą wyświetlać 1080p@60FPS a tu taka cisza?

Ja dzisiaj przełamałem się i zakupiłem preorder. Za dwa tygodnie mam nadzieję że nie będę chciał pozabijać wszystkich kto zapyta się jak gameplay [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...