Skocz do zawartości
:Focus

Watch Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy NV wyda jakieś drivery co to ogarną że na 780/Titanach i 780 Ti tekstury da się na Ultra bez zacinek ustawić.Bo przy Ultra to niby jest 60 fps ale co jakiś czas suttering i spadki fps na moment.

 

Ale męczysz bułe , wyłącz aero i wyłącz shader cache w sterowniku. Zrób restart i wywal folder nvidii z tempa. Włącz sobie AFx16 ze sterownika , inaczej i tak widzisz paćke zamiast textury z nieco większej odległości.

Edytowane przez sideband
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faje akcje. Dziś po raz pierwszy jakiś dwóch kolesi próbowało mnie hakować. Nie dali rady.

Ciekawy motyw. Niby robisz swoje, a tu nagle ktoś z buciorami, bez zaproszenia pakuje ci się do piaskownicy.

 

Miałem to - szkoda że przy leżących serwerach Ubigałęrobi jest to albo nie do odczucia albo wkrwia za bardzo. Ciągle szukam złotego środka na jakość/bezstresową rozgrywkę.

 

Zaczynam sobie przypominać czemu omijałem AC - wiało nudą. A jak to jest taki sam sposób rozgrywki... Zamieniłem na razie czteropak na Famous Grouse... I kostkarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włodi, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Mam Win 7 64, Win 8 nie wchodzi u mnie w grę. Raz że system mam oryginalny a dwa nie uznaję Win 8 :-)

Kumam. Jednak sprawdzę jeszcze jak to wygląda w przypadku innych gier-next genów, w których był problem z triple buffering na win 7. Zainstaluję Assassina IV i się okaże.

 

Tak na marginesie chciałbym zaznaczyć jeszcze, że do win 8.1 wyszła nie tak dawno najnowsza poprawka, która trochę przybliżyła ten system do "siódemki" i dodała pewne udogodnienia dla użytkowników pecetów i myszki. M in. wrócił przycisk start. Więcej możesz poczytać tutaj:

 

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/whats-new?ocid=NP-UPGR_O_WOL_DIS_NULL_S14Update-Support_Null_01

 

Swoją drogą wielu moich znajomych bardzo boi się win 8, podczas gdy praktycznie nikt z nich nigdy nie miał ani przez chwile z tym systemem do czynienia i dziwią się, że w ogóle jest tam coś takiego jak zwyczajny pulpit identyczny z tym z siódemki i visty :lol: . Otóż tym, którzy jeszcze nie wiedzą zapowiadam, że owe kafelki które tak wszystkich rażą są jedynie zastępstwem dla dawnego pasku startu, którego i tak używało się sporadycznie. Na komputerach PC nie ma konieczności oglądania kafelków prawie w ogóle, przy obecnych aktualizacjach komputer od razu po właczeniu ładuje pulpit bez ich uprzedniego wyświetlania. A system jest lżejszy, szybszy, szybciej się włącza, gry chodza na nim lepiej i wszystko już aktualnie jest z nim bardziej zgodne poczynając od hardware-u, przez stery i programy. A do tego jest nie drogi ;) Osobiście polecam spróbować chociaż wersji trial.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gosu Jakiego systemu używasz ? Bo jak win 7 to problem z przełączaniem pomiędzy 30 a 60 klatek zniknie po przesiadce na win 8.1. Na siódemce nie dało się w to grać (też się wpieniałem jak cholera), a tutaj jak ręką odjął. Gra się rewelacyjnie płynnie, mało która gra chyba dawała taką przyjemność z płynnego framerate do tej pory (mowa o next gen'ach). W moim przypadku wystarczyło zmniejszyć cienie z Ultra na wysokie, no i tekstury na wysokie oczywiście. Grafika nie straciła praktycznie nic na wyglądzie, wygląda fenomenalnie, do tego można spokojnie włączyć TXAA x2 (może nawet x4 nie próbowałem) - bez żadnego laga. Za to opcja która go wywołuje to bufor klatek; czym większa liczba tym większy lag, zalecam ustawienie na 1 i Vsync również na 1 klatkę.

 

Jeśli więc ktoś posiada podobny konfig do mojego - zalecam takie właśnie ustawienia i koniecznie Windows 8. Nie ma potrzeby obniżania większości detali na wysokie jak w poradniku nV dla kart GTX 760, no chyba że ktoś liczy się z każdą klatką. Ja wolę jak gra chodzi trochę gorzej ale za to wygląda tak jak powinna :)

 

Nie ma to jak zmieniać system dla jednej gry :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faje akcje. Dziś po raz pierwszy jakiś dwóch kolesi próbowało mnie hakować. Nie dali rady.

Ciekawy motyw. Niby robisz swoje, a tu nagle ktoś z buciorami, bez zaproszenia pakuje ci się do piaskownicy.

A kojarzysz czy któraś opcja odpowiada za to?

Sądziłem, że jest to tryb swobodnej rywalizacji w ustawieniach i mam go wyłączonego żeby na początku gry nikt mi nie przeszkadzał, ale zdarzyło mi się raz lub dwa, że ktoś się do mnie włamywał. Nie byłem pewny czy był to człowiek czy jakiś bot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zmieniać system dla jednej gry :banana:

To czy dla jednej gry to się dopiero okaże. Było wiele innych powodów dla których zdecydowałem się na zmianę, a akurat siódemka miałą juz prawie rok i była dosyć pozapychana.

 

To hakowanie i instalowanie furtek jest bardzo ciekawe (jedno z powodów dla których zdecydowałem się na oryginał), w miarę postępów w grze będą się zapewne odblokowywac kolejne rodzaje wyzwań jak np. wyścigi. Jestem bardzo ciekawy, czy będą się nadal jakoś tam wplatać w samą fabułę. Znając życie będą tylko pierwszy raz przy odblokowywaniu nowego wyzwania i później już będa do wybrania dobrowolnie. A inni będą nam przeszkadzać na wiele różnych spośród odblokowanych sposobów. Fajny zabieg. Mnie osobiście po skończeniu singla nigdy nie chciało się już męczyć z multi, a tutaj mam to wmiksowane w singla i myślę że lepiej wykorzystuje się w ogóle opcję multi w taklowej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już sobie spokój z tymi porównaniami. Naprawdę nie możecie przeżyć tego, że nie ma odprysków od wody, i że hydrant przenika przez samochód ? Jakie to ma naprawdę znaczenie, ludzie.. Ani słowa nie usłyszałem tutaj jeszcze o fabule, o innowacjach które chcecie czy nie SĄ w tej grze. Ja jak jakąś grę naprawdę lubię to mogła by dla mnie być nawet i w 2D a tutaj wszyscy widać najpierw zaczynają od czepiania się pierdółek technologicznych a po kilku miesiącach jak te [ciach!]ły ostygną okaże się że gra jest i tak dobra. Porównajcie najpierw budżety gier do których WD przyrównujecie uwzględniając czasy w jakich powstały. Zwróćcie uwagę na doświadczenie w tworzeniu podobnych gier tych team'ów, jak się ma w ogóle ubisoft do Rockstara czy 2K, pomyślcie. Marka która najpierw wydaje Raymana, później ACIV i nagle pierwszy raz rasowy sandbox. To tak jakby 2K nagle wzięło się za klimaty GTA, a Rockstar za gry retro typu Mafia, czy Bioshock.

 

Ponadto jak można rezygnować z dalszego grania przez to, że gra nie chodzi na kartach pokroju 770, 780, 780Ti. Jeśli ktoś na prawdę chce pograć w tę grę to robi wszystko, żeby dojść do tego co jest przyczyną tego, że na tak drogich kartach nie da się grać. Może warto przeboleć czasem, że gra nie chodzi na ultra teksturach i je obniżyć. A jak nadal nie chodzi to już kwestia czego innego a nie optymalizacji. Ta nie jest może super ale która gra miała dobrą optymalizację i zero błędów 3 dni po premierze. Skoro ja z GTX 760 i i5 3570K mogę swobodnie pograć to tymbardziej posiadacze i7 i lepszych kart, trzeba tylko chcieć a nie głosić teksty w stylu "krew nie odpryskuje na karoserie, co za [ciach!]o nie gram w to dalej..". I nie mówię tego dokładnie do użytkowników tego forum ale ogólnie do użytkowników większości forów bo na nich gra dostaje wg. mnie największe i nie zasłużone baty.

 

Przy premierze Mafii II też były porównania do jedynki, do GTA IV, masowe hejty dotyczące niedoróbek i grafiki a po latach jak widzicie gra i tak jest klasykiem dla wielu. Ja już chyba w ogóle dam sobie spokój z czytaniem komentarzy nt. WD. Człowiek sobie gra, jest wszystko fajnie i miło, a wchodzi w przerwach na forum i się tylko zniechęca do dalszej gry.

Edytowane przez Włodi
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włodi. Ja postanowiłem tej grze dać szansę, chociaż nie ukrywam że irytuje mnie fakt iż na mojej karcie nie mogę pograć swobodnie, irytuje mnie to dla tego bo wiem że ta gra dla karty pokroju 780 Ti to pikuś, nawet 760 ją powinna spokojnie łyknąć. Jestem wkurzony bo po raz kolejny były obiecanki cacanki, wielkie nakręcanie marketingowe a wyszło jak wyszło. No ale dam grze szansę, przejdę i ocenię ją obiektywnie pod względem grywalności i fabularnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam aż spatchują. Po 20 minutach gry (30 fps stałe, tak jak mówiłem) nagle, tak ni z du ni z niczego gra zaczyna klatkować. Nie pomaga nic poza zresetowaniem gry. Przez te 20 minut nawet jednej misji nie zrobiłem. :/ Postoję, poczekam...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gosu bo dla niej to JEST pikuś :) Jednak nawet 780Ti nie jest w stanie utrzymać się stale powyżej granicy 60 klatek, zwłaszcza jeśli mówimy o ustawieniach wymaksowanych. Z tego co zauważyłem, nawet na względnie czystym win 7 instalując kolejne next-geny, w każdym z przypadków był ten sam problem lokowania się klatek na 30 i przeskakiwaniu na 60, czyli tak jakby brak potrójnego buforowania. Sprawa jak widać jest narzucana odgórnie do producentów i nie poprawiają tego w żadnych kolejnych patchach (prawdopodobnie wina PS4 która nie wyrobi więcej niż trochę ponad 30 fps, ale zapewniają że będzie zawsze te 30 klatek więc blokują je na sztywno, później taki syf portują na PC i tu zaczyna się problem). Dlaczego na PC tak samo jak na konsolach zapewniają, że gra będzie chodzić w 30 klatkach .. no nie wiem ku$^@, żeby wszyscy mieli równe szanse czy jak ? Problem jest o tyle niepokojący, że Watch Dogs jest aplikacją 64 bitową na którą, żadne sztuczki typu D3DOverrider zwyczajnie nie działają. Do tej pory to jakoś przechodziło, ale teraz jedyne co możesz zrobić to wg. mnie odczekać trochę, może ktoś znajdzie na to jakiś fix albo uaktualnią D3DOverrider'a do obsługi aplikacji 64 bit (co może trochę potrwać).

W grę da się grać - jak widać po ostatnim poście kolegi - nawet na GTX 660, ale jeśli występuje problem braku triple buffering to ja się Tobie nie dziwię że się zniechęcasz - ja sam bym tego nie przemógł jak raz chodzi idealnie płynnie i nagle drop do 30 i ledwo się da rozglądać nie mówiąc o celowaniu w przeciwników.

 

Pytanie czy wszyscy posiadacze win 7 tak mają, a może jest to jakiś problem wybiórczy wynikający z jakichś błędów w systemie. Prosiłbym o wypowiedzi w tej kwestii.

Jutro postaram się zainstalować ACIV na tym 8.1 i zobaczymy jak to będzie wyglądać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin i w sumie gdyby nie te cholerne spadki wydajności (na upartego gram z teksturami na Ultra :D) to było by nawet,nawet :)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest coś takiego jak "immersion" (polski odpowiednik pls?), możliwość wczucia się w grę i "wejścia" w jej świat. A właśnie takie detale jak przelatująca przez auto woda natychmiast rozwalają całą wczuwkę i przypominają, że to jednak tylko gra. Już nie wspominam o tym, że zrobienie tego po bożemu nie wymaga nie wiadomo jakich nakładów pracy, w dzisiejszych czasach to rzecz prosta i oczywista.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym jest coś takiego jak "immersion" (polski odpowiednik pls?), możliwość wczucia się w grę i "wejścia" w jej świat. A właśnie takie detale jak przelatująca przez auto woda natychmiast rozwalają całą wczuwkę i przypominają, że to jednak tylko gra. Już nie wspominam o tym, że zrobienie tego po bożemu nie wymaga nie wiadomo jakich nakładów pracy, w dzisiejszych czasach to rzecz prosta i oczywista.

Wygląda na to że po polsku to po prostu "immersja", nic lepszego nie wymyślisz.

 

Jak się obejrzy ten film z 40 detalami, które chciało się Rockstarowi umieścić w GTA 5, to woda przelatująca przez samochód i postacie nie rzucające cienia w Watch Dogs są żenujące. Wielki hype, a tu jednak nie ta liga. Na mnie już silnik GTA 4 zrobił te kilka lat temu wielkie wrażenie. Prawda, że w grach Rockstara zawsze są bugi, że był słaby port na PC, że niektórym nie podobała się fabuła w 4 albo gra ich nudziła, ale jednak pod kątem technologii i pieczołowitości w stworzeniu świata gry trudno im dorównać. I tak porównując ostatnie gry z serii GTA z WD można wysnuć wniosek taki, że GTA ma prawdziwy model fizyki i otoczenia (a przynajmniej stara się mieć, na ile tylko potrafią) a WD to tylko tanie sztuczki, które łatwo zdemaskować.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale nawet najlepsza optymalizacja nie pomoże z twoim prockiem. RAM'u też masz za mało do tej gry.

 

Gra bardzo ładnie skaluje się wraz ze wzrostem taktowania i liczby rdzeni. Rozsądne minimum to i5 SB @ 4,5GHz. Niestety twój procek nie jest nawet blisko tego poziomu.

Przykro mi, ale wiedziałem że to bajdurzenie z fusów.

 

Dokupiłem kolejny 4GB RAM i jest o niebo lepiej.

 

Zdaje sobie sprawę, że nie mam mocarnego sprzętu, ale nadal można go uznać za przyzwoity i wiem na co go stać.

 

Dlatego kolejnym razem, zamiast pisać od razu w ten sposób, spróbuj przeczytać kogoś post na spokojnie i znaleść przyczynę.

 

Najczęściej niestety problemy na forach trzeba rozwiązywać samemu...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale wiedziałem że to bajdurzenie z fusów.

 

Dokupiłem kolejny 4GB RAM i jest o niebo lepiej.

 

Zdaje sobie sprawę, że nie mam mocarnego sprzętu, ale nadal można go uznać za przyzwoity i wiem na co go stać.

 

Dlatego kolejnym razem, zamiast pisać od razu w ten sposób, spróbuj przeczytać kogoś post na spokojnie i znaleść przyczynę.

 

Najczęściej niestety problemy na forach trzeba rozwiązywać samemu...

Zamiast się burzyć i wypisywać bzdury to się zreflektuj, ponieważ Twój Phenom II x925@3.2GHz to antyk, do tego po prostu słaby.

Spójrz prawdzie w oczy. Ja też się jeszcze w Grudniu 2013 roku broniłem się przed zmianą platformy a miałem Quada q9550@3.9 ghz, 8Gb ramu i GTX 670 , nawet jak zmieniłem kartę na 780 Ti to jednak Quad wymiękał.

A gdzie ten Phenom nieszczęsny do Q9550 kręconego na niemalże 4 ghz?

Czas na zmianę sprzętu i to zostało Ci doradzone, jeżeli Cię na ten moment nie stać to trudno ale nie wypisuj bzdur że ktoś bajdurzy itp.Ponieważ sam bajdurzysz i piszesz [ciach!]ły bez sensu.

 

Edytowane:

Zbieram minusy od mych forumowych "fanów" :)Więc proszę każdego kto czytał tego posta o minus, wszędzie gdzie są moje posty.Ciekaw jestem tych wszystkich opisów obok "reputacji". Póki co mam GFTO :-)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na i5 4570, 8gb RAMu i GTX660 śmiga miło na High i MSAA x2 (lub Ultra bez MSAA) i wygląda też nieźle  ;)

 

 

A świstaj siedzi i zawija je w te sreberka. Jeszcze procek bez OC.  Średnia karta...  No ale ok. Może dla niektórych pojecie płynności jest różne. To jak Ci co uważają że więcej niż 30 klatek w grze nie jest potrzebne. Jako wielotni gracz BF, COD4 i Q3 miałem na ten temat inne zdanie i moje pojecie płynności jest też inne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest bardzo nierówna. Najlepiej wygląda przy wilgotnych ulicach chyba.

Tak czy inaczej ja nie do końca o tym.

Koledzy i koleżanki jak się wam ta gra "podoba"? "" zastosowany bo nie pytam o grafikę, a o wszystko inne. Ja mam grę na dysku od dnia przed premierą (żeby nie było to mam oryginał, który przyszedł dzień wcześniej).

Niestety, nie za bardzo miałem czas żeby pograć.

Zasadniczo gra jeszcze nawet nie zdążyła mnie znudzić. Koncepcje ciekawe, ale ze względu na prostotę hakowania, które miało być super obawiam się, że zrobi się monotonnie. Nadzieje pokładam w postaciach drugoplanowych. Nie pamiętam jeszcze jak się nazywają i poznałem Azjatę i dziewczynę z tatuażem :)

Oboje zapowiadają się interesująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x720 wszystko off/najniżej jak się da, bez v-synca, 3 buforowane klatki:

Kawałek misji + przejazd miastem, zaczynając na porze po południowej w słońcu, kończąc wieczorem w deszczu:
Intel HD4600

 

FRAPS mówi min 20, max 37, średnio 27-29 fps... grać się da;

Choć gra wygląda okrutnie słabo :E

 

8GB ram, iGPU auto memory size, swap stały 8GB, gra rzuca się że brakuje pamięci ale działa :E

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie można się pośmiać z gry, która była zapowiadana jako killer technologiczny od 2012 roku ?

Ubisoft powiedział, że zmasakruje wszystko co widzieliśmy. Robił se z nas jaja to teraz my z niego.

I otrzymaliśmy kilera technologicznego, a zarazem sprzętowego. Gra wygląda obłędnie, wbrew wszystkich hejtom na ten temat. Gdyby wyglądała tak jak na E3 to Ubisoft został by zjedzony jako że miała by znacznie większe wymagania niż ma obecnie. Wtedy dopiero było by narzekanie na "optymalizację" :D. Wszyscy się rzucają jakby to pierwszy raz gra wyglądała lepiej na trailerach, gameplayach przedpremierowych. Nie wiem czy jest w ogóle jakaś gra, która wyglądała identycznie na trailerach i w finalnym produkcie. Nie wszyscy zapewne wiedzą, że gameplaye/trailery przedpremierowe przygotowuje się na oddzielnych programach graficznych typu Maya a nie na samym silniku gry. Reklama dźwignią handlu, w TV też jedzenie wygląda bardziej smakowicie niż to, które wychodzi po przyrządzeniu w domu. I tak samo kobiety na okładkach magazynów plotkarskich.

 

 

A właśnie takie detale jak przelatująca przez auto woda natychmiast rozwalają całą wczuwkę i przypominają, że to jednak tylko gra.

:lol: :lol: błagam Was, nie przesadzajcie .. :lol: :lol:

Edytowane przez Włodi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killer Technologiczny... ehe - dwu-wymiarowa tekstura low-res robiąca za krew w jednej z cut-scenek... wisząca w powietrzu;

Skoro WD uznać za killera to jak określić Far Cry? Crysis? 1. częścią F.E.A.R - która jak na swój wiek miała mnóstwo smaczków pod kątem efektów graficznych / wykorzystania silnika fizyki (tam też Havok był jak kojarzę);
I inne przykłady...

Chodzi o sam fakt, WD było z góry nakreślona jako wielka / high-tech / żyjąca / hiper gra...
A Twórcy wykładają się na detalach które pozwoliłby ją za taką uznać... A samo miasto wieje pustką;

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba mówił, że "nie grafika decyduje o poziomie gry"..

 

Miasto wieje pustką ?! Nie zauważyłem, chyba że nocą :lol:

 

Nie chce mi się dalej brnąć w ten temat. Widać jak ktoś próbuje choć trochę pozytywów napisać na temat gry to od razu jest miażdżony. Trzeba krakać tak jak cała reszta, żeby samemu nie być zakrakanym. A ja nadal czekam jak ktoś cokolwiek napisze na temat samej gry a nie technikaliów.

Edytowane przez Włodi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz wiedzieć konkretnego.  Dla mnie jedyną zaleta tej gry to jest fun z hakowania. Tyle że  się jednak znudził po jakimś czasie. Moze po prostu ludzie za bardzo odnoszą sie i porównują do GTA. Gdzie misje są dużo ciekawsze i bardziej filmowe. Tu dostajemy jakąś papkę z misjami wcisniętymi na siłe. Cała uwaga jest skupiona na tymże hakowaniu (głównie). Tak jakby Ubisoft uznał to za jakiś fenomen, a cała reszta się nie liczy. Fabuła z d... Grywalność średnia, grafika średnia jak na tak wysokie wymagania. To ostatnie to akurat fakt, a nie kwestia gustu. Tekstury są mało szczegółowe i niskiej rozdzileczośći w sporej większości.

 

 

Nie wiem co poszło nie tak, ale głównym powodem jest lenistwo i chęć szybkiego zysku.   Mało to takich firm dzisiaj i mało to takich gier wyszło. Tyle krytycznych ocen nię są raczej bezpodstawne.  A krytyka i pisane pozytywów jest jak najbardziej słuszna bo gusta i wymagania każdy ma inne.  Aż jestem ciekaw oceny Caleba, który jest starym wyjadaczem , a recki pisze konkretne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...