Skocz do zawartości
:Focus

Watch Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Ten test to jakaś porażka. R9 290 za R9 280X? GTX 770 na równi z GTX 760? GTX 650 Ti przegania GTX 660? No niezłe cuda :) Szkoda wklejać linki do takich zestawień... Niby test GPU, a widać miejsce CPU + jakieś dziwne anomalie. 

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane z tą synchronizacja stanów zapisów cloud po wyjściu z gry. Za każdym razem błąd. Klikanie "spróbuj ponownie" nic nie daje. Od początku tak było i jest, tyle że bliżej premiery jeszcze raz na 80x zadziałało. Wróciłem do gry po formacie, okazało się że mnie "cofło" o ponad jeden akt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe. Gra zainstalowana po bożemu. Instalowana kilkukrotnie, również na czystym systemie. Tuż po premierze miało to prawo występować bo serwery były zapchane. Ale teraz to zupełnie nie wiem czego to może być przyczyną.

Sent from my Nokia Lumia 820

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UBI odpisało, że zapis na serwerze jest najprawdopodobniej uszkodzony i rekomendują wyłączenie usługi CLOUD, oraz korzystanie z lokalnych zapisów. . . Tak jakby nie mieli dostępu do własnych serwerów i nie mogli skasować tego uszkodzonego pliku - co im też nadmieniłem.

Dramat !

fe3841602bede139d6ca586830256ec7.jpg

Wysłane z mojego SHIELD Tablet

Edytowane przez Włodi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...