Skocz do zawartości
Caleb

Need for Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika<br /><br /><br />

Duzi chłopcy lubią nieprzyzwoicie drogie i szybkie samochody, których ponętne sylwetki majestatycznie lśnią w promieniach zachodzącego słońca, a silniki ryczą niczym stado dzikich bestii. Przyznajcie też szczerze... Ile razy widząc machającego lizakiem policjanta, mieliście ochotę wystawić rękę za okno i wyprostować środkowy palec, jednocześnie dociskając pedał gazu do dechy? Oczywiście w realnym świecie takie zachowanie jest kompletnie nieopłacalne, zbyt ryzykowne i ogólne naganne (bla, bla, bla...). Dziurawe drogi, brak rozbudowanej sieci autostrad oraz najpewniej rodzinne autko, zaś nader wszystko perspektywa odsiadki tudzież solidny mandat, to wystarczające powody żeby spasować. Jednak jeśli nerwowo spoglądasz na zaparkowaną przed bramą gablotę i czujesz wtedy szybsze bicie serca, to chyba najwyższy czas włączyć Need For Speed: Most Wanted. Żona będzie spokojniejsza, domowy budżet nie ucierpi, natomiast potrzeba prędkości najpewniej zostanie ujarzmiona...

Recenzja Need For Speed: Most Wanted - Hot Pursuit & Burnout Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw hot pursuit, a teraz most wanted. Mam na myśli ponowne użycie tego samego tytułu dla nowej odsłony serii. Mogliby chociaż cyferkę dołożyć, czy może kryzys gospodarczy zmusza do oszczędności także na farbie drukarskiej na opakowaniach gier i dołożenie jednego znaku doprowadziłoby do upadku firmy.

 

Ale najważniejsze jest by gra była dobra, a już mi się podoba miasto, jego architektura, ulice, układ budynków i różnych elementów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wiadomo tyle co nić - że będzie kolejny MW .

 

Będzie to coś ala pierwsza część czy lekko zmieniony HP2010 .

 

Na razie to mi się jedno nie podoba - SUV-y , po kiego one w grze wyścigowej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@reyden: Po to, żeby przyciągnąć więcej graczy, sam mam zamiłowanie do wszelkiej maści terenówek i pick-up'ów i mi np. to odpowiada.

 

Co do moich odczuć to być może dobry NFS od kilku długich lat(nie licząc jako takich Shiftów i HP2010), w najnowszym HP do ideału brakowało mi tylko normalnego modelu sterowania, bo ten ala Ridge Racer był trochę do du... A tu go nie ma, przynajmniej nie w takim stopniu jak w HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... krol powrocil Dołączona grafika To najlepszy nfs od wielu lat. Pisze to wielbiciel pierwszych nfsow zaczynajac od nfs 2 se a konczac na genialnym porsche. Wrocilo wszystko co najlepsze w tej serii. Piekne maszyny, bajeczne udzwiekowienie i ladne krajobrazy (zwlaszcza przedmiescia). Cruising po miescie to jak ogladanie "getaway in stockholm", bez shit-tuningu, bez zalosnej pseudofabuly. Model jazdy jest na tyle fajny, ze gram na dfgt. Muzyka jest dobra, biorac pod uwage to co bylo w ostatich czesciach (drobstepu niestety nie zabraklo). Wczoraj przez dobre 20min uciekalem przed glinami, gorskie serpentyny i do tego lambo countach. Esensja pierwszych nfs mowiac krotko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym, co się napalają na świetnego nfs-a, radzę zobaczyć ostatni trailer. Na końcu filmiku powinni umieścić zdanie: "znajdź choć 5 różnic pomiędzy tym czymś, a burnoutem". Ciekawe, czy komukolwiek by się udało. :) Patrząc na to już wiem, że to będzie kolejny nfs, którego ominę szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak się spodziewałem. Co jak co, ale Criterion to sprawdzony team co już nie raz udowodnili. Fajnie, kolejny NFS do kolekcji. Swoją drogą ciekawe jak wygląda sprzedaż Hot Pursuit i Most Wanted w stosunku do The Run.

 

Wysłane z Transformera TF300 za pomocą Tapatalk

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że i5@3.2 z 560Ti nie będzie mieć problemu po kilku łatkach [; Bo na razie u mnie czasem chrupie a nie mam wszystkiego na high.

Mam nadzieję że to wina wieku dziecięcego a nie lenistwa programistów [;

 

Mam Q95@4GH & 460GTX 1GB [;

 

Po szybkim ustawieniu wszystko MAX FHD - 25fps w tunelu podczas krążenia po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zalecanych jest radeon hd6950, gram na 6850 w 1920x1080... wyłączony blur i cienie, wszystko na high i średnio jest około 25fps. Podobno jest to silnik ten sam z którym mieliśmy do czynienia w hot pursuit, ale rozszerzony o dx11 i inne rzeczy. Musieli sporo zmienić skoro wymagania makabrycznie podskoczyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5 stock (trza by dziada podgonić wkońcu...) + 8GB ram + GTX660 (stockowe oc, nic więcej): 1920x1200 wszystko w grze na max: w tunelach płynnie, poza miastem (autostrada) znośnie, w terenach miejskich losowo, potrafi śmigać całkiem ok i nagle zaczyna zmulać;

 

Tak czy siak gra sprawia frajdę równie dobrze co Hot Pursuit (2010)... tak samo intensywno-szaleńcze wyścigi zamknięte tym razem w luźnej wariacji miasta... o ile gra nie chrupie to wrażenie prędkości jest potężne;

Model jazdy: ułagodniony HP, jeżeli ktoś chce to bez problemu może bokiem śmigać w zakrętach, kto woli bardziej przyziemny sposób pokonywania łuków: bez problemu;

Da się zaobserwować róznicę w sposobie jazdy przednio-napędowego Focusa od czegoś z 4WD czy lekkich bolidów jak Ariel Atom...;

Do tego śliczna oprawa (fajne efekty) i jak zwykle solidny soundtrack;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej czas odinstalować tą grę , nawet 680gtx nie zapewni ci płynnościDołączona grafika w tej grze.

 

Czyli choroba kiedy patche?

 

Na razie odblokowywanie modyfikacji Atoma wywołuje maniakalny uśmiech na twarzy ;]

I zdziwienie - za każde miejsce jest co innego nie ma że 1th zbiera wszystkie mody w wyścigu.

animacja Atom Ambush prawie przewróciła mnie z fotela [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie z kamery ze zderzaka juz przy 30fps jest wygodne, wiec nie wiem o co ten placz ;) Nie wiem jak to zrobili ale 30 klatek w kazdych innych wyscigach (nie wspominajac o symulacjach) to horror ale tutaj jest calkiem ok. Ale musze drugi raz wspomniec o tym ze oprawa audio jest fenomenalna. Taki klasyk jak porsche 911 brzmi bajecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...