Skocz do zawartości
Caleb

Need for Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam problem z tym NFS, na każdych opcjach jest taka sama lipa czy ustawie wysokie czy niskie zdarza mu się przyciąć i strasznie to wkurza po pewnym czasie i kilku niechcianych uderzeniach. Więc Jak zablokować ten limit klatek? nie mam w folderze z grą tego pliku ini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też tam szukałem i jakoś nie zauważyłem ;) . W każdym razie jest lepiej ale zauważyłem że nieraz potrafi się przyciąć w momencie jak widzę że dysk coś niby doczytuje, mam wina 7 64 bit myślicie że 4gb ramu to mało dla tej gry? A odnośnie samej gry to średnio mi przypadła do gustu, model jazdy lipny, animacje zbytecznie, dla mnie przydałby się model jazdy z colina albo grida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się wrzucenie tego na SSD+8gb ramu nie zmienia tych "framedropów"

Dałem lock 30 i jest lepiej, czasem mimo frapsa pokazującego 30 fps mam wrażenie że cos się animacja gubi...

Trudno giera posysa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michalelo

 

Q9550@4GHz, 460GTX@850/2000, 4GB DDR2 + Origin na WD Black.

Limit na 30fps jest zbawieniem - nie odczuwa się dropów 60fps w górach, 35 w tunelu.

Na takich ustawieniach

SSAOLevel=3LockTo30=trueHiResTextures=trueFitToVertical=trueParticleShadows=trueHeadlightShadows=trueScattering=trueFrameLatency=1MotionblurLevel=3ReflectionDetailLevel=3LodScaling=5VfxDetail=3ScreenScale=0Brightness=0Contrast=0Width=1920Height=1080GammaRamp=1.000
da się grać [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co ciekawe jak wymusiłem w sterownikach 8x aa wizualnie różnica jest, a wydajność nie spadła, dosyć dziwne przy tak wysokim próbkowaniu.

 

U mnie nie ma ani wizualnej, ani wydajnościowej, na HD 7770.

 

W HP była i ta i ta, i dziwiło mnie że działa AA skoro też był deferred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wymiata, juz przeszedlem i dalej wymiatam...

 

co do "optymalizacji", nie wiem co to :), u mnie smiga az milo 60FPS, czasami spada w miescie do 30tu kilku, plynnos jest

 

i5 2500k (niepodkrecony), 8GB ramu, Gigabyte HD7850 (niepodkrecona)

full detale, rozdzialka 1680x1050, grafika bardzo ladna, do modelu jazdy idzie szybko sie przyzwyczaic, szczegolnie jak sie gra lepszymi furami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o grafikę (nie licząc tych spadków klatek/s) to rzeczywiście nie jest źle.. ale samą grywalność, frajdę zabawy niestety oryginał MW jest znacznie lepszy i z łezką w oku go wspominam.. Bo nie wiem czy się przyzwyczaję, że przeciwnicy walą w ciebie jak Thor swym młotem w złoczyńców, czy też jeżdżą poboczem i są szybsi niż ty na jezdni, mimo, że latarnie, kosze na śmieci i wszelkiego rodzaju "zabudowy" chodnika kasują swym przejazdem :/

Jedynym plusem przemawiającym za "nowym" MW jest otwarte miasto .. a tak .. szału nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem przeciez ze dziala bo sam gram na dfgt :) I prawde mowiac (nie wierze ze to mowie) nie wyobrazam sobie smigania tego mw na padzie/klawie. Po godzinie grania uruchomilem gre z dfgt i gra sie naprawde bardzo dobrze. Zwlaszcza z kamera na zderzaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30min gry i mnie szlak trafil. Przeciwnicy wala w ciebie jak popadnie i sa szybsi gdziekolwiek jada, policja dokladnie wie w ktorym momencie bedziesz hamowac i zmieniac kierunek jazdy wiec nie ma jak ich zgubic dopoki nie pojedziesz totalnym zadupiem.

Do tego lekkie przyhamowanie i samochod zaczyna jechac driftem (to po cholere mi reczny?) a jak chcesz ominac przeszkode to nie da rady bo samochod raz jest jak w symulacji czyli przy 100km/h niezbyt chce skrecac a raz jak w totalnym arcade czyli 300km/h i skreca jak glupi...

Ogolnie to wiecej kur* i ch*jow rzucilem grajac w ta gre niz przez ostatni miesiac grajac w inne.

Co mnie jeszcze denerwuje to tylko 2 widoki kamery nadodatek zaden nie dajacy jakiegos wiekszego pola widzenia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kamery jedyne czego mi brakuje to spojrzenie za siebie, tak jak było w oryginalnym most wanted, tutaj bardzo by się przydało podczas pościgów.

 

Camera control mod jest fajny, ale to nie to czego szukam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie jeszcze denerwuje to tylko 2 widoki kamery nadodatek zaden nie dajacy jakiegos wiekszego pola widzenia.

 

Nie zapominajcie o braku skrzyni manualnej.. Kto w sportowym aucie jeździ na automacie? żadnej frajdy ..

 

Edit - a sorki.. chyba pod tym linkiem z modem zmiany kamery jest mod dodający manualną skrzynię biegów Dołączona grafika

 

Jeśli chodzi o kamery jedyne czego mi brakuje to spojrzenie za siebie, tak jak było w oryginalnym most wanted, tutaj bardzo by się przydało podczas pościgów.

Przecież jest taki podgląd Dołączona grafika - spojrzenie w tył..

 

Camera control mod jest fajny, ale to nie to czego szukam Dołączona grafika

to daj znać jak znajdziesz to czego szukasz.. osobiście spróbuję tego moda Dołączona grafika Edytowane przez D.rek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30min gry i mnie szlak trafil. Przeciwnicy wala w ciebie jak popadnie i sa szybsi gdziekolwiek jada, policja dokladnie wie w ktorym momencie bedziesz hamowac i zmieniac kierunek jazdy wiec nie ma jak ich zgubic dopoki nie pojedziesz totalnym zadupiem.

Do tego lekkie przyhamowanie i samochod zaczyna jechac driftem (to po cholere mi reczny?) a jak chcesz ominac przeszkode to nie da rady bo samochod raz jest jak w symulacji czyli przy 100km/h niezbyt chce skrecac a raz jak w totalnym arcade czyli 300km/h i skreca jak glupi...

Ogolnie to wiecej kur* i ch*jow rzucilem grajac w ta gre niz przez ostatni miesiac grajac w inne.

Co mnie jeszcze denerwuje to tylko 2 widoki kamery nadodatek zaden nie dajacy jakiegos wiekszego pola widzenia.

 

Przecież z tego słynie seria nfs, albo się to lubi albo nienawidzi. ;>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...