Skocz do zawartości
xisio

Prośba o wypełnienie prostej ankiety.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuję do zaliczenia przedmiotu na uczelni zebrać ponownie trochę danych statystycznych i przeprowadzić analizę.

 

Zwracam się do Państwa z prośbą o ponowne wypełnienie prostej ankiety.

 

Ankieta jest całkowicie anonimowa.

 

http://webankieta.pl/ankieta/woc3c01mex7u

 

Obecnie wprowadziłem więcej zmiennych, dodałem ocenę systemów operacyjnych w formie macierzy która pozwoli nam poznać opinię który system jest najbardziej skomplikowany wg badanej grupy co da podstawę do analizy czy jest związek pomiędzy nadużywaniem alkoholu (powyżej średniej dla grupy) a wyborem systemu w tej grupie lub np wiekiem a wyborem prostszych systemów.

Dodatkowo wprowadziłem wysokość zarobków oraz czas posiadania telefonu jako zmienne ilościowe co pozwoli zbadać dane za pomocą korelacji Pearsona.

 

Każdy głos się liczy, będę zobowiązany za pomoc.

Dziękuję za wyrozumiałość i poświęcony czas.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Edytowane przez xisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje wszystkim za wypełnienie ankiety, dzięki Wam udało mi się zdobyć 150 respondentów.

 

Jak byście mieli ochotę i czas wypełnić dla mnie jeszcze kilka bym był zobowiązny.

 

Obiecuje że już nie będę zaśmiecać więcej forum prośbą o wypełnienie :)

 

Miłej niedzieli.

 

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...