Skocz do zawartości
Sadman

Tacens Valeo Smart 560

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie bardzo znam sie na zasilaczach, mam pytanie czy zasilacz Tacens Valeo Smart 560 pociągnie takie konfiguracje jak:

 

1} Intel Core i5-3450 + Radeon HD 7850 + mATX + 2xDDR3

2) Intel Core i3-2120 + Radeon HD 6870 + mATX + 2xDDR3

 

Dodam że procesor jak i karta zostaną podkręcone, zalerzy mi na tym zsilaczu mam okazje tanio go kupić 160 zł, zwłaszcza że jst to zsilacz półpasywny.

 

Specyfikacja

Tacens Valeo Smart 560

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 160 zł to pewnie używka i tu pojawia się pytanie ile W "uciekło" od nowości. Na początku było ich 384 na obecnie najważniejszej linii 12V i tyle wystarczyłoby do zasilenia obu konfiguracji, ale nawet jeśli moc trochę zmalała nie powinno być problemu. Z OC procesorów i tak nie poszalejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To stara konstrukcja na średniej jakości podzespołach. a za tą cenę możesz mieć dużo lepszą używkę , i nowszą, przynajmniej technologicznie

Edytowane przez Gerlath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie bardzo znam sie na zasilaczach, mam pytanie czy zasilacz Tacens Valeo Smart 560 pociągnie takie konfiguracje jak:

 

1} Intel Core i5-3450 + Radeon HD 7850 + mATX + 2xDDR3

2) Intel Core i3-2120 + Radeon HD 6870 + mATX + 2xDDR3

 

Dodam że procesor jak i karta zostaną podkręcone, zalerzy mi na tym zsilaczu mam okazje tanio go kupić 160 zł, zwłaszcza że jst to zsilacz półpasywny.

 

Specyfikacja

Tacens Valeo Smart 560

Jeśli "pociągnie" to na styk bo typowy komputer w stressie potrzebuje ok. 300W a ten używany Tacens oferuje teraz pewnie niewiele więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...