Skocz do zawartości
DMS

Opłaca się robić upgrade?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Komp z podpisu zaczyna powoli klękać przy nowszych gierach. Myślałem ostatnio o odświeżeniu tego zestawu ale nie wiem czy właściwie opłaca się coś wymieniać. Może proc? Grafa? Wiecej ramu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam sprzęt, Hd6770 to to samo co Twoja grafika, a no i procek odblokował mi się na x3. Moim zdaniem nie warto, coraz mniej jest konkretnych gier. A te które mają dobrą grywalność zwykle chodzą jak burza bo nie o grafike w nich chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam sprzęt, Hd6770 to to samo co Twoja grafika, a no i procek odblokował mi się na x3. Moim zdaniem nie warto, coraz mniej jest konkretnych gier. A te które mają dobrą grywalność zwykle chodzą jak burza bo nie o grafike w nich chodzi.

 

Przecież Athlona II x2 nie da się odblokować bo nie ma co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzedażą procesora i płyty dałoby prawdopodobnie przesiąść się na i3-2120 i ASRocka H61M/U3S3, chociaż chyba taniej byłoby zostać na AMD, procesor wymienić na PII X4 955/965 i trochę go pokręcić, wydajność byłaby taka sama, albo podobna co na i3 (tylko trochę cieplej i więcej prądu by zżerało). Jeżeli nie, to jeszcze innym wyjściem jest kupno Pentiuma G840, lub polowanie na i3 na allegro, zawsze jest szansa, że coś się znajdzie taniej niż w sklepie, a nadal na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, ale właściwie doszedłem do wniosku, że płytę będę zmieniał już z całym kompem czyli pewnie za rok. Czy cztery rdzenie jakoś odczuwalnie przyspieszą mój komputer? Co do podkręcania to może od razu się zapytam, bo mam pewien problem. Próbowałem podkręcić swojego proca w biosie o 10% i po tym zabiegu od czasu do czasu komp nie chce wstawać, to znaczy odpala się normalnie i czarny ekran. Dopiero po resecie wchodzi do windowsa. W czym może być problem? Z podkręcaniem ostatnio miałem styczność za czasów athlona 2200+ więc trochę wypadłem z obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...