Skocz do zawartości
dolar444

Program do pomiaru temperatury CPU

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś jeszcze przejrzeć Speedfan bo ma wsparcie dla logów i wykresy historyczne temperatury. A dokładnością programy nie będą się różnic, bo wszystkie mierzą temperaturę za pomocą tych samych czujników wbudowanych w płycie głównej.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie te 3 programy Core Temp jak i SpeedFan czy tez Real Temp korzystaja z czujników w budowanych w płyte główna ? Czyli ich dokłądności są dobre. A Everest ? nim też można patrzeć ? bardziej zę tak ujme mniej mu wierze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede pisał nowego tematu napisze w tym.

 

Chodzi mi o program do podgladania procesów.

 

NP. Process Explorer co o nim sądzicie ? Ściagnołem i co mnie ździiwło to to ze go sie nei instaluje ? po rozpakowaniu z zip mogłem go odrazu używać . ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Process Explorer to bardzo dobre narzędzie i nie wiem czy znajdziesz coś lepszego w takiej cenie :) A że nie trzeba go instalować, cóż, taka uroda narzędzi z Sysinternals :) Chyba Ci to nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie przeskzadza nawet lepiej. Ale aż sie xdziwiłem po prostu. Szkoda że polskeigo brakuje ale mozna przyzwyczaić sie do angola a jak czegoś się nie zrozumie no to google tlanslator pomoze :D hehe.

 

Dzięki serdeczne za odpowiedź i ejszcze zapytam sie. Odnośnie tego programu System Explorer ?

 

Te pliczki po rozpakowaniu mozna wypierdzielić ?

Edytowane przez dolar444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha spoko. nie bo tam były jakieś 2 pliki wypierdzieliłem je ale program chodzi. :D Ale to nie ma problemu zrobię jak mówisz wrzucę w folder folder sobie wrzuce gdzieś inni dziej żeby nie był na pulpicie i gitara gra.

 

Tak z ciekawości się zapytam warto zastąpić go systemowym ?

 

Musze powiedzieć ze takich programów powinno być więcej rozpakowuje i program gotowy do działania :D.

 

Zapytam się jeszcze czy jeżeli antywirus przepości mi jakis plik i proces jego się uruchomi będzie go widać w process explorer ? tak jak to np jest w Comodo KillSwitch ?

Edytowane przez dolar444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...