Skocz do zawartości
Marcin-prv

Mój First Ever Blog - zapraszam!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Chciałem zaprezentować Wam mój oficjalny blog na którym będę zamieszczał różne 'dziwne lub mniej' materiały związane z tematyką komputerową. W odróżnieniu od setek portali technologicznych nie będę powielał informacji istniejących już w sieci, a starał się stworzyć coś nowego - tak jak to miało miejsce z pierwszą instalacją Windowsa na Nokii.

 

Postanowiłem, że wszystko będzie w języku angielskim, więc z chęcią skorzystam z pomocy osób robiących mniej błędów ode mnie ;)

Zbudowanie całej strony zajęło mi 4 dni (w tym dwie noce) - taki hardcore mode!

Pozostaje jeszcze uzupełnienie materiałów i kilku podstron, ale to już formalność.

Całkowity koszt budowy strony wyniósł 0.00 zł - chęci czynią cuda!

Oto efekt końcowy...

First Ever Blog: firstever.eu

 

Przy okazji zapraszam wszystkich do REJESTRACJI, a już niedługo będziecie mogli tam zobaczyć:

 

  • Test ReFS vs NTFS na Windows 8 Release Preview
  • Informację o nowym produkcie Microsoftu o którym wiedzą tylko developerzy (+możliwość przetestowania)

Pozdrawiam,

Marcin Grygiel

 

P.S.

Wszelkie sugestie i uwagi są mile widziane!

Edytowane przez Marcin-prv
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niższej rozdzielczości pole wyszukiwarki jest mocno ucięte z lewej strony, do litery 'r' w słowie search. Osobiście nie podoba mi się też konstrukcja newsa, strasznie chaotycznie to wygląda z tymi danymi, tytułem, newsem itd, w różnych stylach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niższej rozdzielczości pole wyszukiwarki jest mocno ucięte z lewej strony, do litery 'r' w słowie search. Osobiście nie podoba mi się też konstrukcja newsa, strasznie chaotycznie to wygląda z tymi danymi, tytułem, newsem itd, w różnych stylach.

 

Tak, wiem o błędzie na IE z polem wyszukiwarki (na pozostałych przeglądarkach działa ok).

Co do wyglądu to każdy ma inny gust i tego nigdy nie pogodzę :)

 

Właśnie umieściłem nowy licznik odwiedzin połączony z Google Analytics...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuję wejść na stronę mam taki komunikat, FF 12.0:

 

PHP Error Message

 

Fatal error: Cannot redeclare get_query_template() (previously declared in /home/a2537716/public_html/wp-includes/theme.php:745) in /home/a2537716/public_html/wp-includes/template.php on line 30

 

Free Web Hosting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuję wejść na stronę mam taki komunikat, FF 12.0:

 

PHP Error Message

 

Fatal error: Cannot redeclare get_query_template() (previously declared in /home/a2537716/public_html/wp-includes/theme.php:745) in /home/a2537716/public_html/wp-includes/template.php on line 30

 

Free Web Hosting

 

Mógłby ktoś potwierdzić ten błąd na FF 12.0 - bo możliwe, że MaSell nieszczęśliwie trafił na jakąś aktualizację na serwerze.

 

P.S.

Pasek wyszukiwarki został przebudowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...