Skocz do zawartości
ceek

Drukarka, tylko drukarka, laser mono, tani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może temat powinien po części znaleźć się w dziale co kupić, ale tam nie ma podziału wszystko na raz jest i uważam że temat może być całkiem przydatny w obencym dziale, jak się mylę to cóż...

 

A chciałbym wiedzieć czy instnieje taka drukarka, aktualnie produkowana, którą można kupić nową, co jest tylko drukarką, nie urządzeniem wielofunkcyjnym, z funkcją kibla i prysznica, drukuje tylko na czarno biało, nie ważne jak szybko, nie potrzeba duplexa, czyli dwustronności a najwazniejsze by było to tanie w ekspoatacji, by np. dało się bez problemów stosować zamiennik jakiś tonera, bez męczących zabaw w dosypywanie tonerów, albo zeby co mniej mozliwe była opcja kupienia taniego oryginalnego tonera. Chodzi o proste urządzenie co drukuje czarno biały tekst, dużo tekstu i robi to szybciej niż 2 strony na minute jak atramentowe.

 

Kiedyś do takich zabaw był polecany jeden xerox phaser, ale że go nie mozna już kupić, czy jego następcy są równie polecani czy moda na postarzanie produktów objęła je też?

 

edit:interpunkcja...

Edytowane przez ceek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że laserówki z HP seria 5 lub 6 może pasować do Twoich wymagań

Sprawdziłem przed chwilą, sporo ciągle ofert na Alledrogo, również tonerów - już gotowych do wymiany.

Nie wie czy to o co Ci chodziło, ale myślę, że warto sprawdzić.

Ja sam używam laserówki HP LaserJet 6P i nie narzekam.

Warto tylko sprawdzić i ewentualnie rozbudować pamięć samej drukarki bo fabryczne 2 Mb to czasem okazauje się być za mało (kłopoty np. z drukowaniem dużych plików PDF) Nie wiem czy wszystkie modele tych serii mają możliwość rozbudowy pamięci, ale 6P ma na pewno.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej o to chodziło, tyle że chciałbym nową drukarke, i najlepiej nie hp, ze względu na fatum tej firmy, bo wszystko z tej firmy co miałem było najmniej raz na gwarancji, i idiotyczne sterowniki przeładowane niepotrzebną treścią, no i ogólnie nie lubie tej firmy, co poradzić.

A na razie myśle o czymś takim:

OKI B411D GRAL on line Gdansk Gdynia Warszawa Tczew Elbląg

ma chociaż wymieniany bęben światłłoczuły wiec to by sugerowało że producent przewiduje że drukarka pożyje dłużej niż chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...